سرخط خبرها

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
درینگ در ادامه نیز گفت عقیده دارم ایکس‌باکس به عنوان سازنده سخت افزار دچار مشکل واقعی شده، زیرا همیشه فکر می کردم، همیشه بر این باور بوده ام که این سیستم Game Pass تحویل خوبی دارد، رابط کاربری خوبی دارد، کنترلر خوبی دارد و اگر دوستدار بازی‌های ایکس‌باکس هستید احتمالاً بهترین مکان برای اجرای آنهاست.اوایل فکر می‌کردم خوب می‌شود، اما واقعاً این موضوع را در نظر نگرفتم که برخی از توسعه‌دهندگان و ناشران ممکن است بروند، بله، نمی‌دانم،که آیا همه اینها فایده‌ای دارد یا خیر!​

وی در آخر افزود شنیده‌ است که مایکروسافت تمرکز کمتری روی GamePass گذاشته است.

Chris Dring at GDC: Xbox sales flatlining in Europe, majority of Xbox games coming to PS5 at some point, MS putting less focus on GamePass and more.
جز کوردن، اینسایدر مایکروسافت صحبت درینگ راجع به گیم پس رو رد کرد و گفت طبق شواهدی که داره، مایکروسافت نه تنها تمرکز کمتری روی گیمپس نگذاشته، بلکه به مراتب این سرویس رو بهتر خواهد کرد.

Screenshot_20240325_234321_X.jpg

همچنین راجع به ساپورت ثرد پارتی هم به درستی گفت که همچنان تمام بازیهای مهم روی این کنسول عرضه میشن.

Screenshot_20240325_234351_X.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

جز کوردن، اینسایدر مایکروسافت صحبت درینگ راجع به گیم پس رو رد کرد و گفت طبق شواهدی که داره، مایکروسافت نه تنها تمرکز کمتری روی گیمپس نگذاشته، بلکه به مراتب این سرویس رو بهتر خواهد کرد.

View attachment 332582

همچنین راجع به ساپورت ثرد پارتی هم به درستی گفت که همچنان تمام بازیهای مهم روی این کنسول عرضه میشن.

View attachment 332583

عجب...حالا قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو...؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
مایکروسافت به توسعه دهندگان هشدار می دهد که از خلق شخصیت های مونث با اندام برجسته اجتناب کنند.

در وبسایت رسمی مایکروسافت و در بخش پشتیبانی بتازگی مشخص شده که مایکروسافت نکاتی را به توسعه دهندگان گوشزد میکند که آنها نباید بیش از حد شخصیت های زن را جذاب نشان دهند به گونه ای که بدن کرکتر زن حالتی اغراق آمیز داشته باشد.

به عنوان مثال تأکید زیادی روی این مسئله کرده که شخصیت های زن باید طوری باشند که بتوانند نشان دهنده‌ی یک زن عادی در دنیای واقعی باشند.

ضمنا سوالات دیگری نیز در این رابطه از توسعه دهندگان پرسیده شده که آیا شخصیت خلق شده مونث شما از لحاظ میزان توانایی و استعداد یا قابلیت ها با یک شخص مونث در دنیای واقعی همسان است؟آیا کرکتر مونثی که خلق می‌کنید میتواند از نظر مهارت و توانایی با همتایان مرد خود برابری کند؟یا آیا شخصیت زن لباس یا زره‌ای به تن دارد که بر اساس نوع کارهایی که انجام می دهد مناسب باشد؟آیا شخصیت های مردی را نشان می دهید که طیف کاملی از احساسات، از جمله شادی، غم و آسیب پذیری را داشته باشند؟

Microsoft cautions developers to avoid curvy female characters

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
مایکروسافت به توسعه دهندگان هشدار می دهد که از خلق شخصیت های مونث با اندام برجسته اجتناب کنند.

در وبسایت رسمی مایکروسافت و در بخش پشتیبانی بتازگی مشخص شده که مایکروسافت نکاتی را به توسعه دهندگان گوشزد میکند که آنها نباید بیش از حد شخصیت های زن را جذاب نشان دهند به گونه ای که بدن کرکتر زن حالتی اغراق آمیز داشته باشد.

به عنوان مثال تأکید زیادی روی این مسئله کرده که شخصیت های زن باید طوری باشند که بتوانند نشان دهنده‌ی یک زن عادی در دنیای واقعی باشند.

ضمنا سوالات دیگری نیز در این رابطه از توسعه دهندگان پرسیده شده که آیا شخصیت خلق شده مونث شما از لحاظ میزان توانایی و استعداد یا قابلیت ها با یک شخص مونث در دنیای واقعی همسان است؟آیا کرکتر مونثی که خلق می‌کنید میتواند از نظر مهارت و توانایی با همتایان مرد خود برابری کند؟یا آیا شخصیت زن لباس یا زره‌ای به تن دارد که بر اساس نوع کارهایی که انجام می دهد مناسب باشد؟آیا شخصیت های مردی را نشان می دهید که طیف کاملی از احساسات، از جمله شادی، غم و آسیب پذیری را داشته باشند؟

پورت فاینال ۷ ریمیک و ریبرث رو ایکس باکس منتفی شد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
View attachment 332554

کریس درینگ در پادکست GDC گفت: فروش Xbox در اروپا یکسان است، اکثر بازی‌های Xbox زمانی به کنسول PS5 خواهند آمد، MS تمرکز کمتری روی GamePass و موارد دیگری دارد.
این سخنان را سردبیر سایت Gameindustry بیان کرد. وی در مورد اطلاعاتی که در موارد داشت چنین گفت:

در مورد Xbox، من از یک شرکت بسیار برجسته و نه چندان برجسته شنیده ام که عملکرد Xbox در اروپا ثابت است. می‌توانید پوشش ماهانه‌ی ما را در بازار بازی دنبال کنید و می‌توانید ببینید که فروش Xbox در حال کاهش است و در طول سال گذشته هم کاهش داشته است و امسال حتی با شدت بیشتری نیز کاهش یافته است.

شرکت بزرگی که سال گذشته یک بازی بزرگ منتشر کرد گفت که نمی‌دانند چرا از آن پشتیبانی می‌کنند. ما در پادکست قبلی هم اشاره کردیم که خرده‌فروشان دارند تعداد موجودی کنسول Xbox منجمله سخت‌افزار و بازی‌های خود را در قفسه‌های فروششان جم آوری یا کم میکنند... و سوای اینها، اکنون ناشران ترد‌-پارتی نیز وارد عمل شده‌اند: "آنها می‌گویند، ما برای کنسول سری S/X به عنوان یک کنسول بازی تلاش زیادی میکنیم ولی بیایید با هم صادق باشیم، بازار برای ما PC و PS5 است.

درینگ در ادامه نیز گفت عقیده دارم ایکس‌باکس به عنوان سازنده سخت افزار دچار مشکل واقعی شده، زیرا همیشه فکر می کردم، همیشه بر این باور بوده ام که این سیستم Game Pass تحویل خوبی دارد، رابط کاربری خوبی دارد، کنترلر خوبی دارد و اگر دوستدار بازی‌های ایکس‌باکس هستید احتمالاً بهترین مکان برای اجرای آنهاست.اوایل فکر می‌کردم خوب می‌شود، اما واقعاً این موضوع را در نظر نگرفتم که برخی از توسعه‌دهندگان و ناشران ممکن است بروند، بله، نمی‌دانم،که آیا همه اینها فایده‌ای دارد یا خیر!

وی در آخر افزود شنیده‌ است که مایکروسافت تمرکز کمتری روی GamePass گذاشته است.

Chris Dring at GDC: Xbox sales flatlining in Europe, majority of Xbox games coming to PS5 at some point, MS putting less focus on GamePass and more.

براساس آن‌چه من متوجه شده‌ام، غالب بازی‌های ایکس‌باکس بالاخره از راه می‌رسند؛ اگر ماجرا همان‌طور که ایکس‌باکس فکر می‌کند، پیش برود.
فکر می‌کنم ایکس‌باکس به‌عنوان یک تولیدکننده سخت‌افزار، به مشکل جدی خورده است. این برداشتی بود که از رویداد GDC امسال داشتم. قبلا فکر می‌کردم که مسئله انقدرها جدی نیست. ولی این نکته را در نظر نگرفته بودم که امکان دارد برخی از بازی‌سازها و ناشرها واقعا درنهایت بگویند که «آره می‌دونی؟ دیگه این کار (انتشار بازی روی ایکس‌باکس) رو انجام نمی‌دم. اصلا مگه [منتشر کردن بازی‌ها روی ایکس‌باکس] فایده‌ای داره؟». این‌جا است که می‌توانید به مشکل بخورید.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
نزدیک ۸۰ بیلیون خرید، فلاپ شدن ردفال، عملکرد کم تر از انتظار ستارفیلد و اومدن بازی های انحصاری رو پلی استیشن چه ربطی به دان متریک داره؟ یا نکنه مدیریت ۳۴۳ و تو کما رفتن گیرز هم تقصیر دان متریکه؟
در‌مورد فروش کنسول حرف میزنم، چرا میزنی جاده خاکی؟ تراست ایشو بوجود اومده!!! اونم یکی از علت‌های بزرگش بود و‌ هست و خواهد بود.

اینکه تمام بازی‌های انحصاری اصلی (مثل Halo, Gears) روی کنسول رقیب بره هم میشه یه نوع تبر جدید! اما برای استارفیلد، hi fi رفتن رو کنسول رقیب از نظر من مشکلی ایجاد نمی‌کنه.

مدیریت 343 رو اطلاعی ندارم. اما یه ip مثل gears میشه به خواب کوتاه مدت یا ابدی بره! وقتی توانایی و ایده‌ای برای رسوندن بازی به کیفیت سه‌گانه‌ی اصلی ندارن، بهترین کار عدم خروجی هست تا اینکه یه مزخرفی بدن بیرون.

• Like
Reactions: pouria.sh

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
كنسول ١٠٠٠ دلارى مشترى نداره.
اونم وقتى الان همه ديگه بازياشون دير و زود رو استيم مياد.
شاید سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ نداشت ولی الان که مثل بنز هر سال هزارتا پای گوشی میدن، برای ۸ سال خیلی راحت برای کنسول پول‌ میدن.

کنسول با کیفیت و‌ خفن هزار دلاری معرفی‌کنن، من همین الان پیش‌خرید میزنم😁

• Like
Reactions: M0HAMAD

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775

دیووونه شدن 😑🤐

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
شاید سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ نداشت ولی الان که مثل بنز هر سال هزارتا پای گوشی میدن، برای ۸ سال خیلی راحت برای کنسول پول‌ میدن.
خریداران آیفون به‌دلیل افزایش قیمت گوشی از اپل شکایت کردند

🔴 بر اساس گزارش رویترز، از جمعه‌ی این هفته حداقل سه پرونده‌ در کالیفرنیا و نیوجرسی علیه اپل ثبت شده‌اند که احتمالا تبدیل به شکایت گروهی خواهند شد.

🔴 دارندگان آیفون در این پرونده‌ها ادعا می‌کنند که اپل ازطریق اقدامات ضد رقابتی، قیمت گوشی را به‌مرور افزایش داد ه است.

...

بازار گوشی با این همه تولید کننده با کنسول یکی نیست. شما میتونی یک گوشی هزار دلاری بخری سال بعد همونو پس بدی به همون شرکت صد دلار هم بزاری روش، مدل جدید تحویل بگیری.

کنسول و موبایل کاملا از هم جداس بحثشون.

• Like
Reactions: Farh@d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

در این باب دوتا مساله هست؛ اول اینکه زن ها در دنیای واقعی زشت نیستن واقعا! بخصوص که الان هرکی رو ما میبینیم اتفاقا کروی هست و از حیث اروتیزم، چیزی کم از همین هایی که حضورشون بن شده در بازی ها نداره.

اما دومی مهم تره به نظر من، و اونم اینه که مگه بازی باید شبیه دنیای واقعی باشه؟ و اگه مغایر با واقعیت باشه ایرادش چیه؟ وقتی یه بازی رو میریم، برای هممون چند ساعت فرار از واقعیت به یه دنیای تخیلی زیبا تره، که توش لوزر نیستی و تو قهرمانی، چرا باید این مساله مهم در بازی ها نابود بشه؟ اگه استدلال اینه که زن ها ممکنه با دیدن این ها اعتماد به نفسشون رو از دست بدن، این قضیه در مورد ما پسرا هم هست دیگه، پس چرا کسی دلش برای ما نمیسوزه؟ مثلا من نوعی با دیدن نیتن دریک احساس لوزر بودن بهم دست بده! یا هیکل بارت رو ببینم، بگم شت، پس چرا من اینجوری نیستم! خوب پس کسی چرا نمیاد بگه مرد ها رو هم چاق و کچل و زشت نشون بدیم، تا به کسی برنخوره؟

این خزعبلات از کجا امده؟ تا حالا پسری رو دیدید که مثلا بعد دیدن مارکوس با اون هیبت مردونه از خودش منزجر بشه؟ یا دانته رو ببینه از خودش بدش بیاد؟ خوب چرا باید دخترها تیفا رو که میبینن اعتماد به نفسشون بیاد پایین؟ مگه تو دنیای سینما مثلا چنین چیزی نیست؟ هر بازیگری که به شهرت میرسه و میاد بالا، معمولا گلچین شده از بین هزاران نفره، و یه چیز خیلی ایده آل طوره! چرا سیدنی سویینی رو میزارن فیلم بازی کنه؟ اینجا کروی بودن بد نیست؟ چرا برد پیت رو میارن فیلم بازی کنه؟ صنعت پورن چرا وجود داره اصلا؟ یارو میره یه فیلم خیالی با بازیگرهای حرفه ای رو میبینه، چیزی که ان بار تدوین شده، و بعد فکر میکنه دنیای واقعی همینه! و اینجا مشخصا به روابط و اعتماد به نفس آدم ها آسیب میخوره! چون فکر میکنن همه باید اندامشون اینجوری باشه و تو رابطه مثلا 50 دیقه بدون توقف برن جلو، که خوب این نیست. چرا اینجاها کسی دلش به حال بقیه نمیسوزه؟ زورشون فقط به ویدئو گیم رسیده؟

این روندی که اینا در پیش گرفتن ادامه پیدا کنه، چند روز بعد شخصیت اصلی بازی ها شبیه انسیه خزعلی و احمد خاتمی میشن. با این استدلال که در دنیای واقعی زن و مرد اینجورین.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
عذرخواهم
اینجاش کمی مبهم ترجمه شده. تقریبا داره میگه:
اکس باکس سیستم رسوندن گیم پس به دست کاربره. رابط کاربری خوبی داره، کنترلر خوبی داره و اگر بازی‌های اکس باکس رو دوست دارید بهترین روش تجربه اونه. فکر می‌کردم این طوری بودنش اشکال خاصی نداره اما فکر نکرده بودم که شاید بعضی از توسعه دهنده‌ها و ناشرها رهاش کنن. من نمی‌دونم، ولی این کار فایده‌ای داره؟ بخش مبهم قصه اینجاست.

ممنون. دیگه بزارید شلوغی مهمانان زبان نفهم من که نمیزارن برن تا بهتر تمرکز کنم:D

• Like
Reactions: m.a.t

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر