امتیازهای بازی Rise of the Rōnin

پیش‌بینی امتیاز بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
من مطمئن بودم که نمره پایینتری از قبلیها میگیره ولی جداً نه تا این حد.
خودم به 79 تا 82 رای دادم.

هم اکنون صدرا @SΛDrA-HhH در به در دنبال مشتری که اسبش رو بفروشه :))
===============
همونطور که گفتم احتمالا این آخرین بازیشون باشه که داره نون Nioh رو میخوره.

البته بازی شکست وحشتناکی نخورده ولی خب حتما برای خود استودیو زنگ خطر رو به صدا در آورده.

بله بازى شكست وحشتناكى نخورده
شكست وحشتناكو من خوردم كه شبونه با شوگون جوگير شدم رفتم بازيو پيش خريد كردم با اون اسب مسخره ش 8-|

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
حقیقتا خوشحال شدم . اگر این بازی موفقیتی کسب میکرد تبدیل به یک روال میشد . درسته گیم پلی و لول دیزاین مهمتره ولی در کنار یه گرافیک و انیمیشن معقول . یه همچین گرافیک افتضاحی حقیقتا روی یه کنسول نسل نهمی قابل بازی نیست مخصوصا اینکه انحصاری سونی هم باشه . تعجبم سونی که اینقدر کمال گراست چجوری اجازه انتشار همچین بازی رو میده اونمهم بعد از اینهمه بازی سطح بالایی که از اول نسل منتشر کرده مثل ds , horizon , gow ,final 16 rebirth

• Like
Reactions: m.a.t and Anakin

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
نیو رو کنسل کنی تا دوتا زباله‌ای مثل وولانگ و این بازی رو بدی بیرون!
حالا این رونین رو که هنوز خودم تست نکردم هرچند خیلی بهش امیدوار بودم و انتظار نمرات بالاتری داشتم. ولی وولانگ رو هرجور حساب کنیم زباله نبود و واقعا یه سولزلایک خوب بود هرچند درسته در حد نیو نیستن هیچکدومشون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
حقیقتا خوشحال شدم . اگر این بازی موفقیتی کسب میکرد تبدیل به یک روال میشد . درسته گیم پلی و لول دیزاین مهمتره ولی در کنار یه گرافیک و انیمیشن معقول . یه همچین گرافیک افتضاحی حقیقتا روی یه کنسول نسل نهمی قابل بازی نیست مخصوصا اینکه انحصاری سونی هم باشه . تعجبم سونی که اینقدر کمال گراست چجوری اجازه انتشار همچین بازی رو میده اونمهم بعد از اینهمه بازی سطح بالایی که از اول نسل منتشر کرده مثل ds , horizon , gow ,final 16 rebirth
سونی پول داده انحصاری کرده ، همین.
مسئولیت متایی که بازی میگیره با سونی نبوده.
مثل Nioh یا بازیهای اسکوئر مثل FF VII و...
اینها رو استودیوهای خودش که نمیسازن که نظارت مستقیم روی بازیها داشته باشه و در صورت به حد نصاب نرسیدن کیفیت اونهارو کنسل کنن و...

مطمئنا این نمراتی که تیم نینجا گرفته برای بازیهای آینده و قراردادهای احتمالی اونها با سونی تاثیر میزاره ، البته باید دید بازی تو فروش چی‌کار میکنه.
ولی به هر حال فکر نکنم روابط سونی با این استودیوها اونطوری که فکر میکنی باشه.
===========

این سیاست هر سال یک بازی از تیم نینجا فکر کنم به کیفیت نهایی بازیهاش داره ضربه میزنه.
نمیدونم پارسال یا سال قبلش بود که عنوان کردن این رو ، من همون موقع احتمال میدادم که به ضررشون تموم بشه.

درسته که تیم نینجا عناوین بازیهاش با هم فرق داره ولی افتاده تو چاهی که یوبیسافت افتاده و چندباریه که تلاش کرده ازش در بیاد ، اون هم انتشار سالانه مجموعه اساسینزکریده.

اینجا Nioh1 رو اگه درخت تنومندی فرض کنیم تمام بازیهای بعدی شاخ و برگهای اون بازین که بعضیها بلندتر و بعضی کوتاه‌ترن ، مثل سری AC (البته اون حجم از کپی پیست رو نمیشه اینجا دید ولی خب کاملا احساس میشه)

امیدوارم همین الان تیم سازنده Wo long روی عنوان مشابه دیگه ای کار نکنن تا استودیو فرصت نفس کشیدن داشته باشه تا بتونن برنامه ریزی ، استراتژی و اهداف جدیدی رو برای آینده داشته باشن.

تیم نینجا حیفه واقعا.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
من از وولانگ متنفر بودم، بعد خوندم که وو لانگ یه کار دم دستی بوده و پروژه اصلی رونین بوده.
رونین هم راستش برام جذاب بنظر میرسید ولی اینکه از وو لانگ بدتر باشه برام عجیبه.
بدتر اینکه مثلا lies of p که هزار برابر از وو لانگ بهتر بود متا برابر با وولانگ گرفت. اخه چطور میشه اون بازی سمی برابر با lies of p باشه.
حیف واقعا. تیم نینجا ازت خسته ام
20240309_142706.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سونی پول داده انحصاری کرده ، همین.
مسئولیت متایی که بازی میگیره با سونی نبوده.
مثل Nioh یا بازیهای اسکوئر مثل FF VII و...
اینها رو استودیوهای خودش که نمیسازن که نظارت مستقیم روی بازیها داشته باشه و در صورت به حد نصاب نرسیدن کیفیت اونهارو کنسل کنن و...

مطمئنا این نمراتی که تیم نینجا گرفته برای بازیهای آینده و قراردادهای احتمالی اونها با سونی تاثیر میزاره ، البته باید دید بازی تو فروش چی‌کار میکنه.
ولی به هر حال فکر نکنم روابط سونی با این استودیوها اونطوری که فکر میکنی باشه.
===========
صرفا پول دادن نبوده.
ناشر بازی سونیه (برخلاف FFVII). پس فاندینگ، تبلیغات و ... هم با سونی بوده. نظارت هم داشته روش احتمالا.

در واقع شرایطش مثل Helldivers 2 بوده، ولی اون بازی موفق بود نمیدونم چرا همه اینجا سونی و بانجی رو praise کردن، اما برای این بازی یهو به سونی ربطی نداره... :-?

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
صرفا پول دادن نبوده.
ناشر بازی سونیه (برخلاف FFVII). پس فاندینگ، تبلیغات و ... هم با سونی بوده. نظارت هم داشته روش احتمالا.

در واقع شرایطش مثل Helldivers 2 بوده، ولی اون بازی موفق بود نمیدونم چرا همه اینجا سونی و بانجی رو praise کردن، اما برای این بازی یهو به سونی ربطی نداره... :-?
خودت که رسیدی به آخرش شد " نظارت هم داشته روش احتمالا" و مطمئن نیستی.

این نوع قراردادها سرمایه گذاریه که روی هر دو بازی بلند مدت انجام شده بود ، خب یکجا جواب میده و شاید جای دیگه نه.
میگم باز باید دید بازی چقدر فروش میکنه ، نباید از الان فاتحش رو خوند.

در مورد Helldivers 2 هم باز شرایط کلی همینه ، خب فن بویها تو موفقیت خیلی حرفها میزنن (در مورد بانجی و...)
نه تایید میکنم و نه رد ولی موفقیت اون بازی اول و اول تلاش خود Arrowhead بوده و بس.

از طرف دیگه متای بازیهای تیم نینجا +90 نبوده که الان آسمون به زمین اومده باشه.
این بازی با هیچ استانداردی شرایط کنسل شدن رو نداره که سونی به فرض اگه پیش بینی هم کرده بود که متای بالا نمیگیره بخواد کنسلش کنه.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,595
نام
mohammad
فرق HELLDIVERS با رونین اینه که HELLDIVERS فرنچایز خوده سونی هست...ای پی برا سونی هست...قطعا خودش بالاسره کاره همچنین تلاش خوده اروهد بوده...
HELLDIVERS Trademark of SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT LLC - Registration Number 4756623 - Serial Number 86042209 :: Justia Trademarks

ولی مالک رونین خوده تکمو هست...و اصلا سونی نقشی تو این فرنچایز نداره...فقط بودجه اش رو داده
RISE OF THE RONIN Trademark Application of KOEI TECMO GAMES CO., LTD. - Serial Number 79358822 :: Justia Trademarks

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
متاسفانه درد اصلى اينجاس اين سبك بازيا اين روزا خوب ميفروشه!
مشخصا با اون اسبشون هزينه خاصيم نداشته ساختش و اينم احتمالا بالاى ٢-٣ مليون بفروشه و قطعا رو pc هم مياد و بازم اونجا ميفروشه.

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر