PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
تو‌ فروش هم فکر نکنم بتونه خوب عمل کنه این بازی عرضه با بازی دراگون دوگما تو یه روز بزرکترین اشتباه بوده
اینها مشتری خودشون رو دارن به نظرم نباید اینطور نگاه کرد ، سبکها کاملا متفاوتن.
من کلی با بازیهاشون مشکل دارم ولی به نظرم اگه یک بازی باشه که بتونه این استودیو براش سکوی پرش باشه همینه.
با همه نقدهایی که هست ولی جداً خیلی پتانسیل داره.

حالا که میگن برای بخش داستانی بازی زحمت کشیدن (نسبت به بازیهای قبلی) من حداقل امیدوارم که بازی موفق بشه که این روند رو ادامه بدن.
یک جهش دیگه تو نسل بعدی در حد کیفیت Nioh داشته باشن و بالغ تر بشن.

درسته اینها ضعفهایی دارن ، ولی تو مواردی که واقعا قوی هستن به راحتی میشه گفت رقیب ندارن.
مثل بخش مبارزه ، بیلدها ، کمبوها ، درخت پیشرفت شخصیت و نوآوریهایی که هر بار درش میدن و...

در هر صورت امیدوارم بازی سود خوبی برای استودیو داشته باشه.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
فازتون چیه انقدر کنار این بازی اسم الدن رینگ میارید؟ هی هیچی نمیگیم. بزارید بازی بیاد، خودشو ثابت کنه، ببینیم اندازه لقمه و دهنش رو. بعد بزاریدش کنار فخر اپن ورلد تاریخ، پرورده ی میازاکی کبیر

• Cool
Reactions: jdepp

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
نمیدونم چرا ولی بازی یه چارم خاصی داره که منو یاد بازی‌های ps2 میندازه. ممکنه گرافیک و انیمیشن های ساده اش مزید بر علت شده باشه برای این حس. ولی واقعا حس خوبی ازش میگیرم. کات سین ها و کارکترهای فرعی هم همگی مثل همون دوران ps2 جذاب و پر ابهت جلوه میکنن.

در کنار شمشیر داشتن تو یه دست و اسلحه های غربی تو اون یکی دست باز بیشتر منو یاد همون بازیای over the top همون دوران میندازه.

امیدوارم امتیازات خوبی بگیره و موفق بشه.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
تو‌ فروش هم فکر نکنم بتونه خوب عمل کنه این بازی عرضه با بازی دراگون دوگما تو یه روز بزرکترین اشتباه بوده
ربطی به هم ندارن . این حرف مثل این میمونه که بگیم عرضه FIFA و PES اون زمانی که با هم منتشر میشدن تو فروش هم تاثیر داشتن در حالی که اونی که PES باز بود کاری به fifa نداشت و برعکس . نهایتش اونی که اهل هیچکدوم نباشه و ندونه چی میخواد و تو انتخاب این دوتا مردد باشه و صرفا بخواد یه بازی اکشن آرپی جی بگیره به امتیاز و جیب خودش و سبک بازی تو یوتیوب یه نگاه میندازه و بعد انتخاب میکنه...من خودم اگه اوضاع مالی اجازه بده هر دوتاش رو اگه متای بالای 80 بگیرن میخرم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

ویدئو جالبی بود. چندتا از اعضای اصلی تیم از تجربشون تو رَوَند ساخت بازی میگن و همینطور رابطشون با باقی اعضا. در کل خیلی داداشی و نزدیکن با هم و آمادن تا در آینده‌ی بازی‌های بهتر و بزرگتری رو بسازن و مارو هم خوشحال کنن :D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
یعنی فقط دمشون گرم اول اینکه با سریال شوگون همزمان برا هایپ چون یه جوری به هم میخورن دوم تعطیلی آخر سامورای

Attachments

• 18e4300f09845-362131C57731ABEC031.70DDE2CCB5FA7061_message_437892298617301_1710516791473.jpg
    18e4300f09845-362131C57731ABEC031.70DDE2CCB5FA7061_message_437892298617301_1710516791473.jpg
    270.4 KB · مشاهده: 60

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
View attachment 331909

با اينكه عميقا با اسب بازى مشكل دارم ولى با هايپ سريال شوگون طى يه حركت نخاعى اين اتفاق افتاد 8-|
مبارکه آقا .
فقط مواظب باش از رو اسبه نیفتی ، میدونی که بلد نیست بدوعه ، احتمالا تو بچگی شیر قاطری خری چیزی خورده.
نمیدونم چطوری جفتک زنان اینقدر سریع میره.
===============
اما از چشمم افتادی [-(

تو جزو همونهایی هستی که تو انتخابات در طول سال همش غر زدن و اعتراض کردن ولی دقایق آخر بیانیه "روزنه گشایی کنیم" رو امضا کردن و شرکت کردن.
دیگه با طناپ پوسیدت ته چاه نمیریم.

به امید اینکه اون انیمیشنهای اسب تو خواب بیان سراغت :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
مبارکه آقا .
فقط مواظب باش از رو اسبه نیفتی ، میدونی که بلد نیست بدوعه ، احتمالا تو بچگی شیر قاطری خری چیزی خورده.
نمیدونم چطوری جفتک زنان اینقدر سریع میره.
===============
اما از چشمم افتادی [-(

تو جزو همونهایی هستی که تو انتخابات در طول سال همش غر زدن و اعتراض کردن ولی دقایق آخر بیانیه "روزنه گشایی کنیم" رو امضا کردن و شرکت کردن.
دیگه با طناپ پوسیدت ته چاه نمیریم.

به امید اینکه اون انیمیشنهای اسب تو خواب بیان سراغت :D

خودمم در عجبم و حالم از خودم بهم ميخوره كه با ديدن يه اپيزود سريال شبونه رفتم پيام دادم به پشتيبانى اون سايت ملعون و چقدم شب عيدى زود جواب داد و سريعم تحويل داد انگار منتظر نشسته بود يقه يكى رو بچسبه :D
ولى خدا نكنه بازى بد از آب در بياد به شكل ساديستيك وار ترول ميكنم و هيت ميدم :D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
خودمم در عجبم و حالم از خودم بهم ميخوره كه با ديدن يه اپيزود سريال شبونه رفتم پيام دادم به پشتيبانى اون سايت ملعون و چقدم شب عيدى زود جواب داد و سريعم تحويل داد انگار منتظر نشسته بود يقه يكى رو بچسبه :D
ولى خدا نكنه بازى بد از آب در بياد به شكل ساديستيك وار ترول ميكنم و هيت ميدم :D
جدای از شوخی با همه مواردی که هست اینها بازی بد نمیسازن.
فکر نکنم اینبار با قبلیها فرق داشته باشه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
جدای از شوخی با همه مواردی که هست اینها بازی بد نمیسازن.
فکر نکنم اینبار با قبلیها فرق داشته باشه.

ديگه گوهيه كه خو... يعنى كاريه كه كردم چيزى عوض نميشه :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
  • Like
Reactions: Arash-S212

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
فامیتسو که سخت‌گیر ترین رسانه هست اگه 37 بده یعنی بازی عالییه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
البته نه همیشه سخت گیر نیست.
اصولا نمره هاش خیلی وقتها خیلی سخاوتمندانست.
به نظرم جزو سخت گیرها نیست اصلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر