PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,965
نام
نـــــــویـــــــــد
چرا تاپیک امتیازات نداره ؟ نقدی هم نمیبینم براش؟

هنو نقدی براش نیمده :D
یه سری نقد نصفه نیمه از یوتیوبرا پیدا میکنی ولی بازم کامل نیستن چون بازی تازه اومده.
خیلی کم پیش میاد ببینی یه بازی اینقدر خوب فروخته و ازش استقبال شده و آنلاین و گَس هم هست ولی هیج نقدی واسش منتشر نشده :D الان منتقدا با خودشون میگن خب ما هویجیم اینجا، هر کی رفته خودش بازی رو خریده :D
نقداشم فکر نمیکنم چیز خاصی دستگیرت بشه. مگر اینکه یوتیوبر کار درست پیدا کنی که حسابی وقت گذاشته باشه و یه نقد خوب تحویل بده.

• Like
Reactions: Destro

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,648
نام
mohammad
IMG_20240210_024107.png
بازی با توجه به اسکیل کاری استدیو کاملا موفق بوده
برای مثال پیک پلیر های یک بازی مثل sea of thieves
66906 بوده!!

ولی خوب اینجور بازیا نیاز به ساپورت طولانی مدت و خوب دارند که سخت تر از لانچ خوبه!
سونی باید حتما اینارو بخره...در بدترین سناریو حتی اگه این بازی در دراز مدت موفق نباشه، اروهد نشون داده استدیو خوبی هست و پتانسیل اینو داره که در آینده عناوین درخشان تر و پر فروش تر هم عرضه کنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
من متأسفانه چون co-opباز نیستم، بعیده حداقل به این زودی‌ها سراغ Helldivers 2 برم و حتی تریلرهای بازی رو هم به جز یکی دو مورد دنبال نکرده بودم و کلاً توی رادار بنده نبود! :D ولی توی این چند روز که ویدیوهای بازی رو می‌بینم، عجب فضاسازی و گرافیک هنری قشنگی داره! هر چقدر gifهای بازی رو می‌بینم سیر نمی‌شم و گذشته از زیبایی‌هاش، این حالتی که دو نفر با همدیگه همکاری می‌کنن تا با اون سلاح سنگین دشمن رو بزنن هم حس فوق‌العاده‌ای به آدم می‌ده (اگه gif کار نکرد، برین اینجا).

195810_24tyYfgKA.gif

cdf010_24wgGWi1a.gif

در مورد نقدهای ملت توی استیم هم جالبه که در عرض یک روز از ۵۰٪ به ۷۰٪‌ رسید و الآن هم ۷۴٪ هست. گذشته از مشکلاتی که توی ساعت‌های اول داشت و به تدریج بعضی‌هاشون برطرف شدن، گویا برادران چینی خیلی شاکی هستن که حالا دلیلش رو نمی‌دونم چیه و فقط به خاطر مشکلات وصل شدن به بازی و باگ‌ها و... هست یا چیز دیگه، چون واکنش چینی‌ها نسبت به بقیه خیلی تندتر بوده!
اون اوایل تعداد نقدهای چینی‌ها تقریباً به اندازه انگلیسی‌ها بود و آمار هم ۵۰٪. ولی به تدریج که نقدهای انگلیسی بیشتر شد، وضعیت هم بهتر شد و الآن اگه فقط نقدهای انگلیسی رو در نظر بگیریم، ۸۶٪ نظر مثبت دارن که آمار خیلی خوبیه.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
من چند بار امروز تست کردم با نت ایرانسل و با چند دی ان اس برای quick play و اصلا نتونستم وصل بشم و فعلا فقط سولو بازی کردم. بازی از بیخ و بن برای کوآپ طراحی شده. آپگرید کردن سفینه هم یسری قابلیت های جدید براتون باز میکنه که مثلا میتونید درخواست حمله هوایی کنید یا میتونید درخواست بدید که یه تیکه از زمینو براتون مین گذاری کنن. کلا این قابلیت هاش خیلی جذابه و عمق خوبی به بازی میده.
راستی انیمیشن های خیلی قشنگ و روونی داره و همینطور موسیقی خیلی خیلی خوبی هم داره و قشنگ حس مبارزات حماسی رو میده. مپ بازی هم خیلی بزرگه و ماموریت های جانبی هم داره که با گشتن تو مپ پیداشون میکنید در نتیجه تکنفره هم میشه بازی کرد و تجربه بدی نخواهد بود ولی خب طبیعتاً پتانسیل بازی تو کوآپ کاملا ازاد میشه.
حالا بنظرم ایدی هاتون رو بذارید با هم تست کنیم احتمالاً اینجوری بشه کوآپ بازی کرد. من SMMVIVID

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر