PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
بازی تا الان که برای من عالی بوده و مخصوصاً از اونجا که تنها نوع مولتی پلیری که باهاش حال می کنم کوآپ هست احتمالا قفلی جدیدم باشه :D بازی هم خیلی وجه تشابه با Deep Rock Galactic داره، از طنز اش گرفته تا مپ های Procedurally Generated با تم ها و ماًموریت های از قبل تعیین شده اش. هسته بازی عالیه و گان پلی خیلی خوبی داره. از Progression تا الان راضی بودم و به نظر میاد راحت میشه مثلاً Premium Battle Pass رو بدون پول خرج کردن و با کمی بازی کردن (تخمین می زنم ۳۰ ساعت) آنلاک کرد. بخش چند نفره و کلا Social اش مشخصه روش حسابی کار شده و تقریباً همه چی داره، Voice Chat و Text Chat و Ping System کامل و Crossplay با قابلیت ایجاد Friend Code. بحث Dungeon Master که دخالت سازنده ها توی درجه سختی بازی هست و کمک کردن کل پلیر ها به آزاد کردن سیاره های مختلف رو هم می پسندم. فقط اگر قابلیت بازی آفلاین هم داشت پرفکت بود از نظر من.

قبل از عرضه هم یکی از نگرانی ها مقدار محتواش بود که الان که بازی می کنم به نظر مناسب هست، ولی خیلی هم پتانسیل اضافه شدن کانتنت داره. مپ و ماًموریت و فکشن های جدید. گفتن به زودی هم Mech به بازی اضافه میشه و مثل این که نسخه اول تانک و کلاً وسایل نقلیه هم داشته.

همونطور هم که قبلاً گفتم بازی برای من راحت بدون نیاز به VPN و DNS با نت مخابرات به سرورها وصل میشه، فقط الان سرورها بعضی اوقات درست کار نمی کنن و مثلاً Quick Play به کلی کار نمیکنه. حجم دانلود بازی هم حدود ۲۰ گیگ روی PC هست که وقتی نصب بشه میشه ۷۰ گیگ. بازی هم از نظر بهینه بودن روی PC خوبه با این که عجیبه FSR،DLSS،Xess نداره و فقط یه Resolution Scale ساده داره که جالب نیست.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
دو تا سوال از کسایی که بازیو گرفتن:

وقتی سولو بازی میکنی پینگ هنوز رو بازی تاثیر میزاره (مثل دیابلو ۴) یا نه؟

اگه با بقیه بازی کردین، تجربه کلی بازی چجوریاس؟ (منظورم از لحاظ لگ و ایناس)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek

خب ما ۴ نفری همین الان با دوستان بازی کردیم و خیلی حال داد.اصلا ساخته شده چند نفری بزنی و کیفش چند برابر میشه.اختلاف پینگ هم احساس نکردیم که بیاد اذیت کنه

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159

اصلا من چیزی به اسم پینگ و تاخیر و لگ ندیدم تو بازی :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,946
نام
نـــــــویـــــــــد
افلاین داره؟
اصلا کمپبن داره؟

آفلاین نداره
کمپین هم نداره
سیستم بازی اینطوریه که وارد مپ میشید. آبجکتیوهای اصلی و فرعی دارید و باید تو زمان محدود تمومشون کنید و بیاید بیرون. این زمان از ۱۰ ۱۲ دقیقه شروع میشه تا ۴۰ دقیقه و شاید بالاتر. اینکه چقدر بتونید تو مپ بمونید و آبجکتیو فرعی انجام بدید بستگی به خودتون داره. حالا میتونید بازی رو تنها انجام بدید یا کواپ با بقیه.

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
142
نام
Moein
آفلاین نداره
کمپین هم نداره
سیستم بازی اینطوریه که وارد مپ میشید. آبجکتیوهای اصلی و فرعی دارید و باید تو زمان محدود تمومشون کنید و بیاید بیرون. این زمان از ۱۰ ۱۲ دقیقه شروع میشه تا ۴۰ دقیقه و شاید بالاتر. اینکه چقدر بتونید تو مپ بمونید و آبجکتیو فرعی انجام بدید بستگی به خودتون داره. حالا میتونید بازی رو تنها انجام بدید یا کواپ با بقیه.
این یعنی بازی یه جورایی اکسترکشن شوتره؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,946
نام
نـــــــویـــــــــد
این یعنی بازی یه جورایی اکسترکشن شوتره؟

آره دقیقا. البته علاوه بر انجام ابجکتیوها، میتونی دنبال متریال هم بگردی تو اون تایمی که داری. برا همین انجام بازی تو حالت کواپ خیلی بهتره از سولو رفتن. شدیدا فان و بعضی وقتا سینمائی میشه اتفاقات بازی. توی ردیت بچرخی قشنگ عشق میکنی با کلیپای ملت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر