The Grand Tour

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
کلارکسون هم امروز رسما پایان «گرند تور» رو اعلام کرد. سال 2024 دیگه قسمت جدیدی از اون رو نخواهیم دید
بهتر
اتفاقا دوشنبه شب زدم کل آرشیو تاپ گیر رو پاک کردم (نزدیک 1 ترا شده بودن)
نمیدونم به خاطر سنه یا دیگه حوصله دلقک بازی ندارم
اون اوایل قشنگ یادمه چقدر با این 3 کله پوک حال میکردم
ولی بعدتر و با گذشت زمانبرا من دیگه لوس و بی مزه شدن
بدتر از اون هم اینکه سیستمی که پیاده کرده بودن، توام با لودگی بود،
همین باعث شد جماعت برنامه های جدی رو ول بکنن و بچسبن به این 3 تا
خودمم جزو همین جماعت هستم
الان میگم کاش از اول تاپ گیری وجود نداشت
امروز هرچی به گزشته نگاه میکنم فقط لودگی این 3 نفر یادمه و نه اطلاعاتی که مثلا قرار بود تو برنامه شون به ملت بدن

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
کلارکسون هم امروز رسما پایان «گرند تور» رو اعلام کرد. سال 2024 دیگه قسمت جدیدی از اون رو نخواهیم دید
مشخص بود این اتفاق رخ میده. اون شور و شوق تخت گاز رو من هیچ وقت در گرندتور ندیدم.
الانم که هر سه در پی سرگرمی‌های شخصی خودشون هستند و در اون باب برنامه می‌سازن!
کلارکسون که رسماً مزرعه‌دار شده!
هموند هم کارگاه بازسازی ماشین خودش رو راه انداخته و یه شو تلویزیونی خیلی ضعیف‌تر از "کلارکسون‌فارم" داره
و در آخر مِی هم که در درایو ترایب و بقیه‌ی شوهای فرهنگی فعاله:D
سن هر سه هم که دیگه بالا رفته و مسلماً دیگه حوصله‌ی دوری از زن و بچه رو ندارن :))
ولی دوران خوبی بود. دمشون گرم...

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
کسی میدونه مجموعه تاپ گیر رو باید از کجا دانلود کنم؟ زیرنویسش پیدا میشه اصلا؟ گشتم نبود
میخواستم از قسمت اولشو بگیرم 😁

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
فصل جدید ...James May: Our Man in اومده که سفر جیمز می به هنده.
فصل سوم
Richard Hammond's Workshop هم تقریبا دو ماه پیش پخش شده.

فصل سوم مزرعه‌داری جرمی هم به‌زودی پخش می‌شه.
به‌نظرم بین این سه برنامه، برنامه‌ی جرمی از همشون جذاب‌تر بوده؛ حتی از خود گرندتور هم سرگرم‌کننده‌تره! جیمز هم خیلی خوبه سفرهاش ولی کار ریچارد خیلی جذاب نبوده تا حالا.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
Sand Job یکی از قسمت‌های خوب سری برنامه‌های گرند تور بود،
گویا دوباره فهمیدن وقتی بیننده دوست داره این ۳ نفر رو توی یه سفر حماسی ببینه، منظورشون همچین چیزیه!
منظور اینه این جوری بهتره از اول با همون سه تا ماشین شروع کنند و با اون سه تا ماشین سفر رو به اتمام برسونن.
نه این که وسط اون سفر حماسی برن ماشینای دیگه رو تست کنند!
کلاً با اون چندتا برنامه‌ای که همچین آیتمی داشتند، واقعا من ارتباط برقرار نکردم و وایب سفرشون رو نمی‌گرفتم.
مثلاً قسمت‌های: Eurocrash، Lochdown و Carnage a Trois این جوری بودند.
اما Sand Job و A Scandi Flick به شدت برای من دلنشین بودند، هرچند همچنان اون جرمی سابق رو دیگه نمی‌بینیم.
جرمی؛ فان بودن و کارای احمقانه‌اش رو گذاشته برای کلارکسون فارم!
مدتیه که هر سه معتقدند که کار گرندتور تمام شده و گاهی اوقات می‌بینم که در گفت و گوهاشون اشاره می‌کنند که دوست دارند کارشون رو با تخت گاز به اتمام برسونن. فعلاً که گویا اون شرایط حاکم نیست...
گرندتور از منظر دید من نباید از فصل سوم به بعد این رویه رو براش در پیش می‌گرفتند. با این کارشون رسماً اون شور و شوق رو کشتند.
ما به طور متوسط هر سیزده ماه یک بار، داریم یک قسمت می‌بینیم؛ در صورتی که اگر طبق معمول همیشه جلو می‌رفتن؛ هر دوازده ماهی، ۱۳ قسمت می‌دیدیم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر