امتیازات بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    150
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
IMG_20240202_113740_890.jpg
من دیشب دیتاشو گرفتم برا 5 و جالبه که بگم بازی عملا غیر قابل اجراس به محضه ورود به بازی بدون اینکه شما کلیدی اجازه بده بزنید با این ارور مواجه میشید دقیقا تو صفه legal notice بازی که باید اسکرول کنی پایین و اکسپت کنی هیچ چیز عمل نمیکنه از صب یه لیست از dns هارو زدم تا سرچ دادم تو رد دیت و دیدم که به به چه خبره !!! تو همه ریجن ها رندوم این ارور رو دارن ،اون پایینم اسکرین ریدر رومخه کلا .کسی از دوستان تجربه کرده؟ این چه سمیه دیگه.چن نفرم با ساپورتر صحبت کردن گفتن منتظر اپدیت باشید.
Screenshot_20240202_120311_Opera.jpg
تو سایت wb گیم پرشده از تیکت هایی که ملت زدن ماشالله ایرانی هم کم نیس توشون و جالبه رو تموم پلتفرما این ارور هست.این چه فاجعه ااییه :D

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
نظر Lex Luthor یکی از خودشیفته ترین و پلیدترین کارکترهای دنیای DC راجع به Wonder Woman

View attachment 326795

چی بود و چی شد راکستدی...
خب دیگه کاملا مشخصه چجور موجوداتی توی اون خراب شده این گیم رو ساختن. البته از برخوردی که با اعضای جاستیس لیگ کردند هم میشد فهمید فازشون چیه:D بجز همین واندروومن که تنها سوپرهیرویی بود که توسط برینیک کراپت نشدش که اونم معلومه چرا!

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
همین استودیو میتونست الان یه ابر شاهکار بسازه ولی تغییرات بنیادینی که داره سعی میشه تو صنعت گیم ایجاد شه و کنار گذاشتن بازیا aaa و حرکت به طرف بازیا موبایل طور کم هزینه با هدف پول چاپی نتیجش میشه این و استودیو بزرگی که به زباله دان تاریخ میره

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دلم میخواد بخندم، اما تف سربالاس متاسفانه.. مثل اون rocksteady زیاد نداشتیم و نخواهیم داشت.

همون راکستدی که بخاطر همچین ریلیزی:

6757577.png

صدای جماعتی رو بلند کرد که; آآآی rocksteady رو کشتن..

Gotham Knights و Suicide Squad: Kill the Justice League تقریبا توی یک بازه زمانی معرفی شدند..
کمتر کسی فکرش رو میکرد اون بازی محکوم به شکست قراره متاش از دستپخت خود rocksteady کبیر بیشتر بشه!

8678688.png

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
مثل اینکه شرکت sweet baby inc توی نوشتن اسکریپت و دیالوگا نقش داشته . اگر تا حالا اسمشو نشنیدید و نمی‌دونید کار این شرکت چیه باید بگم عملا یک سری ایدئولوگ هستن که توی چطوری تزریق کردن مزخرفات woke به کمپانی های بازی سازی کمک میکنن لول . عملا یک جورایی نقش سانسورچی و پروپاگاندیست رو دارن .اگر براتون سواله چرا این مزخرفات داره بیشتر و بیشتر میشه یکی از علتاش این کمپانی دوست داشتنیه.
خودتون میتونید ببینید کثافت کاریاشونو .
Home - Sweet Baby Inc

با این اوصاف کم کم گیمینگ رو باید گذاشت کنار دیگه چون قرار نیست اوضاع بهتر بشه.

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
مثل اینکه شرکت sweet baby inc توی نوشتن اسکریپت و دیالوگا نقش داشته . اگر تا حالا اسمشو نشنیدید و نمی‌دونید کار این شرکت چیه باید بگم عملا یک سری ایدئولوگ هستن که توی چطوری تزریق کردن مزخرفات woke به کمپانی های بازی سازی کمک میکنن لول . عملا یک جورایی نقش سانسورچی و پروپاگاندیست رو دارن .اگر براتون سواله چرا این مزخرفات داره بیشتر و بیشتر میشه یکی از علتاش این کمپانی دوست داشتنیه.
Home - Sweet Baby Inc

تو این سایت اسم stellar blade رو بیاری چیغ میکشن . :))

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Home - Sweet Baby Inc

آخه مشکل اینه کارشون رو هم بلد نیستن، اگه هم کسی این موارد رو بخواد به بازی اضافه کنه باید به قدری قدرت داستان‌نویسیش قوی باشه که اصلا توی ذوق نزنه و به نوعی بولد نباشه تو داستان دقیقا مثل لست ۲ که همه چیز توش بود ولی به قدری روایت داستان و شخصیت‌پردازی بی‌نظیری داشت که مخاطب آزرده نمی‌شد از اون طرف اکثر بازی‌های دیگه تو این قضیه واقعا حال به هم‌زن عمل می‌کنن مثل گاد رگناروک که اومدن یه ماموریت فرعی بی‌هدف واسه دنبال کردن دوتا مرد عاشق ساختن یا حتی آلن‌ویک ۲ که یهو بدون هیچ‌دلیلی میاد یه دیالوگ گفته میشه که فقط بفهمی یکی از شخصیت‌های مهم و قوی داستان هم‌جنس‌گرا هست!

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
View attachment 326801
من دیشب دیتاشو گرفتم برا 5 و جالبه که بگم بازی عملا غیر قابل اجراس به محضه ورود به بازی بدون اینکه شما کلیدی اجازه بده بزنید با این ارور مواجه میشید دقیقا تو صفه legal notice بازی که باید اسکرول کنی پایین و اکسپت کنی هیچ چیز عمل نمیکنه از صب یه لیست از dns هارو زدم تا سرچ دادم تو رد دیت و دیدم که به به چه خبره !!! تو همه ریجن ها رندوم این ارور رو دارن ،اون پایینم اسکرین ریدر رومخه کلا .کسی از دوستان تجربه کرده؟ این چه سمیه دیگه.چن نفرم با ساپورتر صحبت کردن گفتن منتظر اپدیت باشید.
View attachment 326802
تو سایت wb گیم پرشده از تیکت هایی که ملت زدن ماشالله ایرانی هم کم نیس توشون و جالبه رو تموم پلتفرما این ارور هست.این چه فاجعه ااییه :D
من این مشکل رو داشتم چیز پی ان شیر کردم با پی سی رو کنسول فیکس شد رفتم تو

• Like
Reactions: Rodan and Nike-90

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
وقتی تیم اصلی rocksteady رفته، تقریبا همون چیزی شد که سر IW و سری COD اومد!
توقع بیخودی از روز اول داشتیم از این بازی، من تریلر اولیه بازی و رنگی رنگیشو که دیدم همش بارم سوال بود چی میخواد در بیاد اصلا این رنگ بندی با هیچ جای rocksteady سازگار نیست.
در کل این تجربه چند شخصیت این مدلی روی اونجرز هم داشتیم و چیز مزخرفی بود ولی یک سری معتقد بودن نه روی این بازی میترکونه که از اولم معلوم بود چی به چیه!
این داستان ه او اتفاقا فرعی هم که این چندسال به سرعت داره توی بازی ها اضافه میشه رسما تمرکز رو خارج میکنن و گند میزنن میره!

• Like
Reactions: FERYGAMER

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
حاجی این قضیه Sweet Baby Inc عجب چیز دیپ شتیه ، داستانش خیلی عمیق تره من کلی ردیت و اینور اون ور مطلب خوندم الان ازشون . لابی شدید پشتشونه و ملت باید به زور بازی هاشون رو بدن اینا دست کاری کنن . یعنی قشنگ یه لابی فوق قوی پشت همه این اتفاقات چند ساله ـست تا مغز بچه ها و خانواده ها رو داغون نکنن از چرت و پرت های LGBT و Woke دست بردار نیستن . دلیل اینکه چرا اصلا این قضیه رو پیش گرفتن هم سادست. یه نگاه به نسل جدید و بچه های الان بندازید اکثرا درب و داغون و بی هدف و افسرده و ضعیف هستن و بدترم دارن میشن و مغزشون فقط پر شده از این چیزا .هر چی خانواده ها داغون تر آدم های مریض و ضعیف هم بیشتر و کنترل این آدم ها هم راحت تره . دقیقا مثل قضیه کشور خودمون که بعضا میگیم ملت بی سوادی که اهل کتاب خوندن و مطالعه نیستن وضعش بهتر از این نمیشه و EA همیشه تلاشش این بوده که ملت با سواد نشن که از گندکاری های اینا زیاد سردر نیارن. قضیه این Push کردن چرت و پرت های Woke و اینا هم همینه . یک مشت آدم درب و داغون مریض رو راحت میشه به هر سمت و سویی سوق داد .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
حاجی این قضیه Sweet Baby Inc عجب چیز دیپ شتیه ، داستانش خیلی عمیق تره من کلی ردیت و اینور اون ور مطلب خوندم الان ازشون . لابی شدید پشتشونه و ملت باید به زور بازی هاشون رو بدن اینا دست کاری کنن . یعنی قشنگ یه لابی فوق قوی پشت همه این اتفاقات چند ساله ـست تا مغز بچه ها و خانواده ها رو داغون نکنن از چرت و پرت های LGBT و Woke دست بردار نیستن . دلیل اینکه چرا اصلا این قضیه رو پیش گرفتن هم سادست. یه نگاه به نسل جدید و بچه های الان بندازید اکثرا درب و داغون و بی هدف و افسرده و ضعیف هستن و بدترم دارن میشن و مغزشون فقط پر شده از این چیزا .هر چی خانواده ها داغون تر آدم های مریض و ضعیف هم بیشتر و کنترل این آدم ها هم راحت تره . دقیقا مثل قضیه کشور خودمون که بعضا میگیم ملت بی سوادی که اهل کتاب خوندن و مطالعه نیستن وضعش بهتر از این نمیشه و EA همیشه تلاشش این بوده که ملت با سواد نشن که از گندکاری های اینا زیاد سردر نیارن. قضیه این Push کردن چرت و پرت های Woke و اینا هم همینه . یک مشت آدم درب و داغون مریض رو راحت میشه به هر سمت و سویی سوق داد .
من از پست شما با این اسم آشنا شدم. الان یک نگاهی به کارها، بنیانگذاران و صحبت هاشون در مورد هدف کمپانی انداختم.
WTF IS THIS SHIT
:|
اصلا فکرشم نمیکردم یک روز در گیمینگ حضور نحس همچین کمپانی رو تجربه کنیم.:|

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
629
نهههه

1706884826679.png
آنتی ووک ها یک پیروزی مشکوک دیگر را جشن می گیرند زیرا داده های جدید نشان می دهد که سرمایه گذاری های جهانی در شرکت های اخلاقی در دو سال گذشته نزدیک به 5 تریلیون دلار کاهش یافته است.
...................................................
با اومدن ترامپ و احزاب راست در اروپا به نظر من جمع می شن

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
نهههه

View attachment 326837
آنتی ووک ها یک پیروزی مشکوک دیگر را جشن می گیرند زیرا داده های جدید نشان می دهد که سرمایه گذاری های جهانی در شرکت های اخلاقی در دو سال گذشته نزدیک به 5 تریلیون دلار کاهش یافته است.
...................................................
با اومدن ترامپ و احزاب راست در اروپا به نظر من جمع می شن
من مدتهاست دارم به بچه ها میگم ووک کمی افت کرده تو این ۲ سال اخیر.
بشدت نشونه های روشنی هست.
ولی متأسفانه با برگشت ترامپ اینا دوباره قدرت میگیرن. علتش هم همون داستان قدیمی چپ و پتریوت هست که الان فرصتش نیست بازش کنم.
اینها فعالیت اصلیشون از همون دوران ترامپ ۲۰۱۶ شروع شد و اوجش همون ۲۰۲۰ و قضایای BLM و... بود. قشنگ تاثیرش را تو یه سری بازیها و فیلمها هم گذاشت. کلا یه سری آثار رو شما چیزی که الان میبنید ریشه اش مال سه چهار سال پیشه. چون داستان و کرکتر بازیها جزو عناصر ابتدايي ساخت بازیه‌.
الانم تاثیرات ۲۰۲۰ رو تو الن ویک ۲ دیدم. ساگایی که تو داستان های قبل سفید پوست بود سیاهپوست شد چون اون زمانی که اینا داشتن داستان کرکتر ساگا را می‌نوشتن کلا پلیس چیز منفوری بود (۲۰۲۰) و قرار دادن یه کرکتر پلیس تو بازی فقط به شرط سیاهپوست بودن ممکن بوده که الان هم تو این سایتی که بالا گذاشتید دیدم یکی از پروژه هاشون همین کار با رمدیو الن ویک ۲ بوده.
خوشبختانه تو پروژه هاشون اثری از کار با راکستار ندیدم . تا عمو سم بالاسر راکستاره خوابشو ببینن راکستار بره سمت ووک :D
خیلی حرفا دارم برای گفتن فعلا همینقدر بگم کافیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر