Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بخوام برای کامپیوتر بگیرم ماهی 155 تومن بدم و میتونم هر بازی از یوبیسافت رو بازی کنم؟
یوبیسافت پلاس رو از کریزی آفرر خرید کردید؟ میشه تلگرام یا سایتشو برام بفرستید
این که گفتم واسه اکس باکسه ها، متاسفانه واسه pc آمارش رو ندارم چجوری میشه تهیه کرد.

اشتراکش یه چیزی مثل گیم پسه منتهی با این فرق که فقط بازی های خود یوبیسافته به همراه دی ال سی هاشون.

• Like
Reactions: hitman68

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
خب منم بازیو بعد 18 ساعت و روی 72.5% تموم کردم.
امتیازم به بازی 9.5 هست.چون یه سری باگ و اینا داره (مثلا کات سین اول بازی یه بار وسط بازی تریگر شد دوباره).
اما در کل بازی واقعا عالی بود. اصلا حرفی برای گفتن نمیمونه.
واقعا یه POP درجه یک بود. کاملا همون چیزی بود که از یه POP انتظار میره.
داستان بازی عالی نبود. اما پیچش های داستانی نسبتا خوب (و البته قابل پیش بینی) داشت.
محیط های متنوع و وسیع، گیمپلی بسیار نرم و روون، گرافیک هنری عالی، موسیقی خوب. باس فایت های لذت بخش و صد البته پلتفورمینگ دشوار (اولین باره تک تک انگشتام درد گرفته سر یه بازی) ولی تقریبا نه اعصاب خورد کن از نکات بازین از نظر من.
پایان بندی بازی هم خیلی خوب بود و به شخصه راضیم.
در کل خرید بازی به نظرم از واجباته. واقعا کیفیت همه چیز بالاست. بازی یکی از بهترین مترویدوانیاهای دو نسل اخیره و به نظرم واقعا براش زحمت کشیده شده. امیدوارم فروش خوبی را تجربه کنه.

پ.ن: من برای اولین بار فهمیدم دشمنای کریتوس دقیقا چه حسی بهش دارن (If you know, you know):D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
View attachment 325055
من همه دکمه ها رو درست کردم . فقط با آنلوگ چپ بالا پایین برعکسن . یعنی وقتی میخوام با تیرکمون بالا رو بزنم باید آنلوگ چپ رو بدم پایین .
کدوم گزینه رو باید درست کنم .
دسته Xbox One زدم .
یه 4 ساعتی بازی کردم . خوبه تا اینجا .
بنده تا حالا هیچ بازی شبیه ساز نینتندو نتونستم با دسته پلی بدم ،دسته Xbox رو انتخاب میکنم و سیو هم میکنم ولی بازم تو بازی دسته فعال نیست!!! کار خاصی باید کرد؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
بنده تا حالا هیچ بازی شبیه ساز نینتندو نتونستم با دسته پلی بدم ،دسته Xbox رو انتخاب میکنم و سیو هم میکنم ولی بازم تو بازی دسته فعال نیست!!! کار خاصی باید کرد؟
تو تنظیمات شبیه ساز رو هر دکمه کلیک کن و بعد دکمه دسته رو بزن تا تغییر کنه .
بعد سیو کن .

• Like
Reactions: NO ps3

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
دوستان این قابلیت های نسخه Deluxe کی در اختیارمون قرار میگیره؟ Bird Amulet و Immortal outfit منظورمه
از همون اول بازی هست استارت رو بزن تب کارکتر بعدش دکمه مربع یا مثلث نمیدونم من رو نینتندو بازی می‌کنم
اون پرنده هم اولین درخت بازی که برسی میادش

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,245
نام
Mansour
آقا من چند ساعتی بازی کردم و اگه بازی همینطور بره جلو واسه من 10 از 10 هستش:x:D
خیلی خوبه
و از طرف دیگه از دو مورد افسوس میخورم
یکی اینکه چرا ما باید از بازی با زبون فارسی محروم باشیم وقتی انقدر خفن و باحاله، چیزی که عرب ها چندین ساله رو همه بازی ها دارنش

دوم اینکه حیف نیست ما با داشتن این اساطیر و شخصیت های خفن یا داستان هایی غنی هیچ استفاده ازش نمیکنیم
خدا شاهده همین شاهنامه از همه داستان های خدایان نورث و مصر و... غنی تره
وقتی میبینم تو پرانس آف پرشیا به جای کوه المپوس، تو کوه های قاف دارم ماجراجویی میکنم واقعا لذتش چند برابر میشه وقتی جای فونیکس سیمرغ داری وقتی رستم داری،زال داری،کاوه آهنگر ،آرش کمانگیر ، ضحاک مار به دوش ،دیو سپید،دیو خشم ... هیییی چی بگم که نا گفتنم بهتر است:(

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
من امروز بلخره شروع کردم بازی رو
ولی یه مشکلی که من حس کردم ( یا شایدم من اینجوری حس میکنم) بعضی جاها کیفیت صدای دیالوگها میاد پایین و من نمیتونم صدای گوینده رو بشنوم و مجبور میشم زیرنویس رو بخونم با این حال که صدای تلویزیونم هم بالا بود ( روی سوییچ پلی دادم)

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,245
نام
Mansour
من امروز بلخره شروع کردم بازی رو
ولی یه مشکلی که من حس کردم ( یا شایدم من اینجوری حس میکنم) بعضی جاها کیفیت صدای دیالوگها میاد پایین و من نمیتونم صدای گوینده رو بشنوم و مجبور میشم زیرنویس رو بخونم با این حال که صدای تلویزیونم هم بالا بود ( روی سوییچ پلی دادم)
کلا این مشکلات واسه بازی های فارسی احساس میشه من هم تو بازی چیلدرن آف مورتا هم تو این بازی اینو احساس میکردم که انگار صدای موسیقی رو صدای راوی زیاده سر همین قضیه صدای موسیقی رو گذاشتم رو 6 و صدای راوی رو 10 هستش و الان خوبه

• Like
Reactions: blak and aha2012

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
درود بر همه دوستان.
دوست من پیام تشکری به خاطر کیفیت بازی و وجود دوبله فارسی برای کارگردان بازی فرستاد و خوشبختانه کارگردان بازی جوابشو داد :D :

Hi Mohammadhossein !

Happy to hear that testimony, it gives us strength and the desire to create an even better game next time !

On behalf on all the team from Ubisoft Montpellier, thank you for your support ❤​

گفتم به اشتراک بذارم...

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
درود بر همه دوستان.
دوست من پیام تشکری به خاطر کیفیت بازی و وجود دوبله فارسی برای کارگردان بازی فرستاد و خوشبختانه کارگردان بازی جوابشو داد :D :

Hi Mohammadhossein !

Happy to hear that testimony, it gives us strength and the desire to create an even better game next time !

On behalf on all the team from Ubisoft Montpellier, thank you for your support ❤​

گفتم به اشتراک بذارم...
به دوستت میگفتی بپرسه ریمیک سندز آف تایم هم دوبله میکنن یا نه؟ 😅

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر