نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
من ریختم و فقط برگااام مونده
این چه قدر خوووب بود رسما داشتن انیمیشن پیکسار بازی می کردن
یه جاهایی دنیاش در عرض نیم ثانیه عوض میشد اصلا دیگه از اون سریع تر نمیشد
دمشون گرم خداایی اینسامنیاک عشقه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نمایش فک برانداز Rift Apart باعث شد خیلی سردرگم با خودم فکر کنم گرافیک Horizon: FW قراره چطور باشه و گوریل ها (همون گوریلای سابق) در این مدت و سکوت خبری محض دقیقا دارن چیکار میکنن، قطعا تصورش هم ترسناکه اما از اون ترسناک تر خروجی SM و ND ـه! قشنگ صبر ندارم ببینم دارن چیکار میکنن و چی میسازن!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
رچت را من اولین بار روی PS4 بازی کردم و اونجا هم انصافا گرافیک فوق العاده بود ولی از همه مهم تر گیم پلی جذاب و شخصیت های دوست داشتنیش بود. کلا خیلی بازی چارمینگی هست.
اینم مشخصا خیلی بزرگ تر از بازی قبلیه. گرافیک هم واقعا حرفی برای گفتن نمیذاره.

یک چیز هم که باید اضافه کنم به نظرم این خصوصیات Dual Sense مهم ترین ویژگی PS5 ه. اینجا هم اشاره میکرد که چقدر تاثیر داره تو تجربه بازی.

خیلی لذت بردم در مجموع. فعلا که کنسول ندارم ولی اگه خریدم حتما تو لیست اصلیم برای بازی کردن رفت.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خیلی خوب بود!
مشخصه روی فرنچایز R&C قراره توجه بیشتری صورت بگیره و صرفا یه بازی خوب نباشه! نسخه قبلی خیلی خیلی کوتاه بود و سیاره‌ها هم خطی طراحی شده بودند... اما این چیزی که نشون دادن نشان از یه پیشرفت بزرگ توی سری بود.

اگر مود چند نفره داشت حتما تا الآن می‌گفتن... شماره سوم R&C روی PS2 حتی بخش هم آنلاین داشت ولی کلا خیلی وقته سری R&C همچین چیزی رو نداره...
البته از دوران PS3 هم الان دیگه خیلی گذشته ، ولی اونجا هم یکی از بازی هاش داشت...فکر کنم نسخه ای که قبل از Into the Nexus اومد (سرچ نمودم Full Frontal Assault )
یه حالت تاور دیفنس مانند داشت که میشد آنلاین هم زد:-"
و آها All 4 One هم که کلا بازی Co Op بود! چقدرم چسبید:x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https___img.youtube.com_vi_wLR5gaQNQBk_maxresdefault.jpg

State of Play جدید تایید شد پنجشنبه ساعت 20:30 اغاز شمارش معکوس ساعت 01:30 بامداد جمعه نمایش اصلی . تایم کلیش 22 دقیقه (14 دقیقه گیم پلی ضبط شده PS5 از Horizon Forbidden West) هستش​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر