اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
اقا من به جز kz2 و gtav زیاد انلاین نبودم
کمپ کردن خلاف قوانین بازیهاست؟ اگه نیست چرا همه شاکی میشن؟
بستگی به بازی و مود بازی و محیط بازی و کاراکتر داره
مثلا تو R6 کمپ یه بخشی از بازیه
تو BF برای اسنایپر کمپ کردن مسئله ای نیست تو اون مپ درندشت
ولی رو مخ ترین کمپرا تو cod هستن
مپ 300 متری هر ورش یه کمپره
یا مثلا بازی BF 4 بعضی مپاش یه جاهای داره که میری بالا درارو میبندیو کلیمور میندازی هیشکی هم نمیتونه بزنت , خوب این رسما رو مخیه
از اون ور تو KZ 2 کمپ واقعا لذت بخش بود خصوصا تو اون مپای تنگ با شاتگان منتظرشون وایمیسادی :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
اقا من به جز kz2 و gtav زیاد انلاین نبودم
کمپ کردن خلاف قوانین بازیهاست؟ اگه نیست چرا همه شاکی میشن؟
خلاف که نه ولی اعصاب خورد کنه.البته بیشتر به ضرر خودشونه و زیاد نمیتونن کیل بگیرن و تو جدول نگاشون کنی ته جدولن

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
فکر کنم اینجا فقط من BFV دوست داشتم؟
درسته بعد از یک مدت چیتر اینا روانی کرد و دیگه ول کردم بازیو ولی بد نبود خدائی ...

منتظریم ببینیم نسخه جدید چیه هرچند با این قیمت ها خریدنش یک کم ترسناک شده : ( فکر کنم برای اولین بار باید اینقد صبر کنم یک تخفیف بخوره بشه خریدش!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
فکر کنم اینجا فقط من BFV دوست داشتم؟
درسته بعد از یک مدت چیتر اینا روانی کرد و دیگه ول کردم بازیو ولی بد نبود خدائی ...

منتظریم ببینیم نسخه جدید چیه هرچند با این قیمت ها خریدنش یک کم ترسناک شده : ( فکر کنم برای اولین بار باید اینقد صبر کنم یک تخفیف بخوره بشه خریدش!
کلا تو سری بتل بد نداریم.بتل v هم نسخه بدی نیست.ما خودمون هفته ای ۲-۳ روز با اسکوآدمون میزنیم.ولی دیگه از جنگ جهانی همه سیر شدن

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اکانت اینستاگرام بتلفیلد رو اگه فالوو کرده باشید در جریان هستید خیلی وقت بود نه استوری میگذاشت نه پست ولی این روزا به شکل عجیبی پشت هم استوری میزاره :D

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اکانت اینستاگرام بتلفیلد رو اگه فالوو کرده باشید در جریان هستید خیلی وقت بود نه استوری میگذاشت نه پست ولی این روزا به شکل عجیبی پشت هم استوری میزاره :D
نزدیک آپریل شدیم.
دارن هایپ ایجاد میکنن برای اواخر آپریل یا به احتمال زیاد مثل قبل ماه بعد (May/خرداد) که نمایش داشته باشن.

• Like
Reactions: CriRo7

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
شخصا با بتل 1 زندگی کردم با اون گرافیک خفنش و حسی که اسنایپ کردن به ادم میداد و اسلحه های خوبی که تو این کلاس اضافه شد !
مپ های عالی و اضافه شدن مپ های شبانه برای اولین بار ! و اتمسفر خیلی گیرا و عالی.
بتل 4 هم عالی بود . چاپر سواری تانک سواری خعلی خوب بود
تا رسید به این چرند bf v که تقریبا همه اتفاق نظر داریم که مزخرف ترینِ این سری بوده و هست با خیلِ عظیم چیترها و باگهای ریز و درشت و آنبالانس بودن مپ ها و و ....

بتل 3 هم که دیگه نگم شاهکار بود .

حالا این بتل رویال چه کوفتی بود افتاده به جونِ شوتر هایی نظیر بتلفیلد یا کال آف که اصلن به نظر من هیچ ربطی به بیس اصلی بازی نداره و فقط برای خالی نبودن عریضه عرضه شد .
اون هم جزو بدترینها بود روی bf1 و بعد bf v .

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
در مورد کمپ کردن که دوستان صحبت می کردن به نظرم مد بازی تو شدت کمپ پلیرها خیلی تاثیر داره
معمولا تو مدهایی مثله TDM بیشتر کمپ میکنن چون معیار فقط کشتن دشمنه ولی تو بقیه مدها که باید جایی رو تصاحب کنن یا کاری کنن کمپرها خیلی کمتر میشن

در نتیجه اگر اکثر اوقات نرین سراغ TDM کمپر زیادی هم نمی بینید تو بازی (مگر اسنایپری چیزی که اونم بنظرم کمپ نیست و یه اسنایپر مجبور بره تو یه بلندی کمپ کنه)

.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
فقط امیدوارم دوباره با بتل رویال گند نزنن به اصل بازی و بلایی که سر v اوردن تکرار نشه
v که پتانسیل بهترین شدن توی سری رو داشت نصف و نیمه ولش کردن رفتن سراغ بتل رویال که با هزار جور تبلیغ و پول دادن به یوتیوبرا هم نتونستن بین بتل بازا جاش بندازش بعد 3/4 ماه سروراش کلا خالی شد
یادمون نمیره مپ هایی که قولش رو داده بودن هم کنسل کردن حیف واقعا حیف

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
یک شایعه هست که میگه احتمال اینکه نسخه بعدی بتلفیلد پاییز امسال روی Gamepass منتشر بشه زیاد هست.
مایکروسافت به شرکتهایی بازیسازی که بازی برای گیم پس میاد پول میده؟
برای یه بازی به این بزرگی باید چقدر پول بده تا بازی برای گیم پس بیاد؟

• Like
Reactions: hitman68

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
شخصا با بتل 1 زندگی کردم با اون گرافیک خفنش و حسی که اسنایپ کردن به ادم میداد و اسلحه های خوبی که تو این کلاس اضافه شد !
مپ های عالی و اضافه شدن مپ های شبانه برای اولین بار ! و اتمسفر خیلی گیرا و عالی.
بتل 4 هم عالی بود . چاپر سواری تانک سواری خعلی خوب بود
تا رسید به این چرند bf v که تقریبا همه اتفاق نظر داریم که مزخرف ترینِ این سری بوده و هست با خیلِ عظیم چیترها و باگهای ریز و درشت و آنبالانس بودن مپ ها و و ....

بتل 3 هم که دیگه نگم شاهکار بود .

حالا این بتل رویال چه کوفتی بود افتاده به جونِ شوتر هایی نظیر بتلفیلد یا کال آف که اصلن به نظر من هیچ ربطی به بیس اصلی بازی نداره و فقط برای خالی نبودن عریضه عرضه شد .
اون هم جزو بدترینها بود روی bf1 و بعد bf v .
من با بتلفیلد 1 وارد دنیای انلاین بازی ها شدم....یک مدت معتاد این بازی شدم......مپ های فوقالعاده و اسلح های کارامد تو هر مد.....برعکس نسخه وی که گند زد...بیشترین ایرادش هم مپ های بی درو پیکر و انبالانس و اینکه بازی خیلی سرعتی شده بود انگار بازی رو دور تند بود!!!!!!

• Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر