رسمی: ماکروسافت تمام دارایی ها شرکت Zenimax/Bethesda را خریداری کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
167676

طبق توافقی که ماکروسافت با شرکت زنیمکس کمپانی مادر بتزدا انجام داده شرکت بتزدا و تمام حقوق و دارایی ها این شرکت که شامل استدیو Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios, id Software, ZeniMax Online Studios, Arkane, MachineGames, Tango Gameworks, Alpha Dog, Roundhouse Studios و IP هایی مثل The Elder Scrolls, Fallout, Wolfenstein, DOOM, Dishonored, Prey, Quake, Starfield میشود را خریداری کرده است
رسمی :

Welcoming the Talented Teams and Beloved Game Franchises of Bethesda to Xbox - Xbox Wire

=========

اطلاعات تکمیلی :

- MS is paying $7.5 billion in cash for ZeniMax Media
- Game Pass has reached 15m subscribers and is growing
- Microsoft has now 23 studios
- Bethesda's future games will be on GP on launch day

=========================

انحصاری شدن بازی های بتزدا شامل قرار داد های قبلی این شرکت نمیشه یعنی عناوینی مثل Deathloop و GhostWire: Tokyo همچنان به صورت انحصار زمانی برا PS5 منتشر خواهند شد .

در مورد انحصاری شدن یا نشدن عناوین آینده بتزدا به صورت جداگونه برای هر IP تصمیم گیری خواهد شد .

تایید شده TESO همچنان مالتی پلتفرم خواهد ماند

بازی های بتزدا مثل سابق تحت برند خودش منتشر خواهد شد

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
به زودی عمویم جیم رایان انتقام ما را خواهد گرفت...

3dau_sdsd.jpg

i38r_dsd_(1).gif

===================================================

راستی این قضیه‌ای که چند وقت پیش توی «خارج از تاپیک» گفتم هم حل شد و همه‌ش ریخت تموم شد رفت! :D

به عمو جان سلام برسونید ، بگید طرفداران Bloodborne روی PCMR التماس دعا دارند ، البته قیمت 35 دلار نه 70 دلار

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,575
نام
Mehrdad
این خبر رو نگاه کن اول.
View attachment 167736
سونی دنبال انحصاری زمانی کردن استارفیلد بوده.
شماره های جدید فاینال انحصاری میشن مشکلی نیست. به مایکرو رسید ایراد پیدا کرد؟
باز روشن فکری ورندارید. ناراحتی طبیعیه ولی گیر الکی ندید به مایکرو. یه حرکت رقابتی عالی بود. نوش جون مایکرو.
امیدوارم انحصاری هم بشن ولی خب اهمیت قضیه دی وان گیم‌پس بودن بازی های جدیده برا من.
این تصور تو هست که من فاز روشن فکری برداشتم. بر خلاف تصورت (احتمالا) تا همین 2 ساعت پیش نه تنها با مایکرو مشکلی نداشتم بلکه خوشحال هم بودم که چندین استودیو خریده و کنسول قوی تر ساخته (چون باعث میشه از این ور سونی سرویس بهتری بهم بده و جدا از این، خوشحالی ملت (اینجا مایکرو فن) تا زمانی که مثل الان موازی با از دست دادن سری بازی های مورد علاقم نباشه برای من خوشایند هم هست)) از هیلو جدید به شدت خوشم اومده و تو کف (اره تو کف) فورزا های نسل بعد هم هستنم.
پس مطمئن باش از حرکت های انحصار طلبانه ی سونی حمایت نمیکنم. باور کن نمیکنم. خصوصا دنیای امروز که دیگه بحث (انحصاری بشه تا کیفیت بره بالاتر ) هم دیگه میشه گفت موضوعیت نداره. اصلا سونی فن و این چیزا برای من شده صرفا یک اسم و سرگرمی سطحی مجازی تا جایی که حتی ایونت اخیر سونی هم لایو ندیدم و به جاش نشستم بازی کردم. از همه بیشترم برای هاگوارتز ذوق کردم. حالا فک کن یک درصد خوشحال بشم که سونی فولان رو انحصاری زمانی کرد بهمان رو انحصاری کامل.

خلاصه. تو دوست داری انحصاری بشند تا پلتفرم مورد علاقت پربارتر بشه؟ یعنی اگه مولتی باشه از بار پلتفرم مورد علاقه تو کم میشه؟ حتما باید دست من رو پلی استیشن ازش کوتاه بشه؟ اگه جوابت به اینا "نه" هست و علاقه ای به بی بازی بودن من نداری پس چرا امیدواری انحصاری بشه؟

عزیزم من سال هاست دنبال فقط و فقط بازی کردن و لذت بردنم و پشیزی به کنسول وارز اهمیت نمیدم. به نظرم انحصاری شدن الدر اسکرولز و فال اوت با بحث های فان تو تاپیک ورسس خیلی فرق داره.
من که کاره ای تو کمپانی ها نیستم ولی در نهایت به نظرم رقابت یعنی ناتی داگ. یعنی 343. (حالا نتیجه کاری نداریم)
نه انحصاری شدن بازی هایی که سال هاست مولتی هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر