شایعه جف گراب: سرویس گلد حذف خواهد شد.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
آقای جف گراب، خبرنگار سایت خبری Venturebeat که در ماه های گذشته اطلاعات مختلفی از برنامه های نسل بعدی مایکروسافت و سونی را افشا کرده، طی تویتی از حذف سرویس Xbox Gold و رایگان شدن مولتی پلیر بر روی Xbox خبر داد.
در صورت واقعیت پیدا کردن این شایعه، حرکت قابل توجهی از سوی مایکروسافت برای افزایش سهم خود از بازار گیمینگ خواهد بود.

منبع

SmartSelect_20200731-192216_Twitter.jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
امیدوارم سونی هم پلاس رو برداره. البته بیشتر امیدوارم در وهله اول این شایعه به وقوع بپیونده چون بعضی از دوستان مثل فنهای PS، حداقل نسل هفت و روی PS3 طعم آنلاین رایگان رو نچشیدن و در عوض همون موقع برای اشتراک آنلاین پول میدادن. جای تعجبم داره که یکهو چطور فراموش کردن... بگذریم. فعلا کامنتهای چرخشی پرطرفدار رو بخونیم بهتره:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بی تعارف مایکرو اگر مولتی رو فری کنه و سونی همچنان بخواد پول بگیره کلکش کنده هست
همون جور که کلک ۳۶۰ کنده شد ...کلا هر اتفاقی میفته میخوای کلک سونی رو بکنی ...

من مشکلی با دادن پول جای پلاس ندارم ،،، همون طور که قبل خریدن ps4 هم اشتراک پلاس می‌گرفتم .... ولی شدیدا با آنلاین پولی مشکل دارم ... رسما دزدیه... من بازی رو خریدم ،، ولی برای بازی کردنش بازم باید پول بدم ،، این چه مسخره بازیه ...

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اگر این خبر واقعیت داشته باشه کلا به نفع ما گیمراست.در این صورت وضعیت بچه های مایکرو که مشخصه می مونه کاربرای سونی .قطعا سونی هم تحت فشار قرار می گیره برای اینکه آنلاین رو مجانی کنه.
اجازه بدید داستان رو از یه زاویه دیگه ببینیم من خودم اشتراک پلاس دارم ولی به ندرت از قابلیت آنلاینش استفاده می کنم و بیشتر برام بازی های مجانیش اهمیت داره علتش هم اینه که مالکیت بازی برای خودم هست نه مثل‌گیم پس و psnow که تو یه بازه زمانی خاص به بازی دسترسی داشته باشم.مورد دیگه تخفیف های بیشتر در پلاس هست که با حذف اون عملا تخفیف ها هم از بین می رن.
به نظر من بهترین گزینه ادغام گیم پس و گلد و همچنین پلاس و psnow هست.

• Like
Reactions: Bax and Cait Sith

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
همون جور که کلک ۳۶۰ کنده شد ...کلا هر اتفاقی میفته میخوای کلک سونی رو بکنی ...

من مشکلی با دادن پول جای پلاس ندارم ،،، همون طور که قبل خریدن ps4 هم اشتراک پلاس می‌گرفتم .... ولی شدیدا با آنلاین پولی مشکل دارم ... رسما دزدیه... من بازی رو خریدم ،، ولی برای بازی کردنش بازم باید پول بدم ،، این چه مسخره بازیه ...
داش مازی خدا نسل 7 رو بیامرزه
الان کوچک ترین مسائل سوژه میشن
به عقل جن میرسید کسی بروت رو همون لحظه خاص شکار کنه ولی کرد و سوژه شد
سونی قبول کن بخواد برای مولتی پول بگیره
زمین و زمان سوژش میکنن

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
یکم از تنها شرکتی که برای بازی های F2P اشتراک گلد میخواد بعیده کامل حذف کنه و حتی تو نمایش همین 23 جولای برای مولتی پلیر کراس فایر زده بود اشتراک گلد لازمه ولی اگه این اتفاق بیوفته و به صورت کامل حذف کنه حرکت بسیار مثبتی هس و شاید مث نسل هفت کلا دیگه برای انلاین نیاز به اشتراک نباشه .

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
ای کاش این سیاست های فروش رو اصلاح کنن. پلیر به هدف لذت بردن میره 60 70 دلار برای یه گیم هزینه میکنه بعد بخواد همونو با دوستاش تجربه کنه باید 60 70 دلار دیگه هزینه کنه. یادمه یه زمانی یوبیسافت حتی علاوه بر داشتن پلاس یا گلد خودش یه هزینه جدا برای انجام بازیهاش برای سرویس آنلاین میگرفت (فک کنم سر GR Future Soldier بود) که واقعا ستم بود. با حذف اشتراک برای آنلاین بازی کردن قطعا بازاریابی شرکت ها هم (هر کدومشون که باشن) بهتر میشه.

• Like
Reactions: gintoki

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
2 تا بحثه یکی فیری شدن انلاین که خب از طرف همه گیمرها استقبال میشه .یه بحث دیگه برداشتن ps plus هست که شخصا باهاش مخالفم .جدای بازیهای ماهانه که تو سال 24 عدد میشه و ارزش دلاری بالایی که دارن تخفیف های بینظیری که برای پلاس میاد و بعضی مواقع تا 2 برابر تخفیف اصلی هست که روی بازی میخوره.شخصا هیچ وقت پلاس را 60 دلار نخریدم همیشه توی سال تخفیف میخوره تا 40 دلار هم میاد .اگه تقسیم بر 12 کنید حدود 3 دلار میشه که با قیمت دلار الان هم سنگین نیست چه برسه به قبل.کلا کسی که تو اکوسیستم پلاس فعال باشه بازی بخره بازی های فیری را دانلود کنه و انلاین بازی کنه کاملا ازش استقبال میکنه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
2 تا بحثه یکی فیری شدن انلاین که خب از طرف همه گیمرها استقبال میشه .یه بحث دیگه برداشتن ps plus هست که شخصا باهاش مخالفم .جدای بازیهای ماهانه که تو سال 24 عدد میشه و ارزش دلاری بالایی که دارن تخفیف های بینظیری که برای پلاس میاد و بعضی مواقع تا 2 برابر تخفیف اصلی هست که روی بازی میخوره.شخصا هیچ وقت پلاس را 60 دلار نخریدم همیشه توی سال تخفیف میخوره تا 40 دلار هم میاد .اگه تقسیم بر 12 کنید حدود 3 دلار میشه که با قیمت دلار الان هم سنگین نیست چه برسه به قبل.کلا کسی که تو اکوسیستم پلاس فعال باشه بازی بخره بازی های فیری را دانلود کنه و انلاین بازی کنه کاملا ازش استقبال میکنه

اگه هدفت بازی هست شیفت کن روی Ps Now. بعد جمع تخفیف هایی که بهت میده در طول سال 60$ میشه؟! فرقش با تخفیفای عادی نهایتا 5% باشه.

• Like
Reactions: g4mer

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
من اگر تو آمریکا بودم و پول برام مساله ای نبود ترجیح میدادم 70 دلار پول بازی بدم و سالی 60 دلار برای گلد و این چیزا ولی بازی های بزرگ و AAA کامل و درست حسابی مثل قبل ادامه پیدا کنن تا اینکه ماهی 15 دلار بدم برای سرویس و به جاش بازی های داغون و نیمه تمام و AA گیرم بیاد و هی مجبور بشم برای هر بازی پول جداگانه خرج کنم .
این Game Pass و حذف گلد و اینا رو پولش رو از حلقوم ملت میکشن بیرون بعدا . الان داغید یا فکر میکنید بقیه هیترن یا چیزای دیگه ولی بعد ها متوجه میشید همین سبکی ادامه میدادن بیشتر بازی های خوب گیرمون میومد .
کاش مایکروسافت همون سبک 360 جلو میرفت .انحصاری های خفن و دیگر هیچ .
همین الان خداوکیلی کی میتونه بگه Halo ـه خفن با کمپین و گرافیک عالی نمیخواد و ترجیح میده یه Halo ـه سرویس محور بازی کنه مثل دستینی ؟
158211

و دیگر هیچ.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
والا با این طرح باحال و کم نقص Gamepass خیلی از خواسته های منه گیمر براورده شده مخصوصا با ساپورت عالی تویه گیم...!!!حالا اگر گلد حذف بشه و مالتی free بشه (مخصوصا به ما ایرانی گیمر)خیلی لطف بزرگی هست اونم با دلار 25 هزار تومنی....!!!(مگه داریم آخه 25 هزار تومن..؟!!!!:D:D)

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
قطعا این نتیجه تعامل مستقیم PC گیمر ها و ایکس باکس گیمرهاس . یکپارچه شدن اکوسیستم مایکروسافت
ما PC گیمرها عادت نداریم برای انلاین بازی کردن پولی پرداخت کنیم و مایکروسافت این نکته رو بخوبی میدونه

الان دیگه تفاوتی وجود نداره هر گیمری وارد این اکوسیستم بشه فارغ از سخت افزار میتونه از امکانات مایکروسافت استفاده کنه.

دقیقا یکی از دلایل مهمی که به مایکروسافت علاقه دارم همینه.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بهترین حالت ممکن این، ولی اگر مایکرو بیاد رو دست بزن و گلد رو با گیم پس عادی یکی کن خیلی بد میشه:D
تفاوت التیمیت با عادی هم فقط xcloud باشه.

• Like
Reactions: g4mer and Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر