سونی 250 میلیون ‌دلار در شرکت Epic Games سرمایه‌گذاری کرد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
شرکت سونی 250 میلیون‌دلار در شرکت Epic Games سرمایه‌گذاری کرد، دسترسی به این درصد کوچک از سهام راه را برای همکاری بیشتر بین این دو شرکت هموارتر می‌کند. هنوز هیچ طرح بخصوصی برای آینده اعلام نشده اما Epic در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارنامه‌ی پیشرو سونی در بخش سرگرمی و تکنولوژی به همراه پلتفرم سرگرمی اجتماعی Epic و اکوسیستم دیجیتال آن یک تجربه‌‌ی بی‌نظیر را برای مشتریان و سازندگان بازی فراهم خواهد کرد.
fortnite-line-up-skins-970x602-1.jpg

Kenichiro Yoshida مدیر عامل شرکت سونی نیز در مورد این همکاری گفت:

تکنولوژی قوی Epic در زمینه‌های گرافیکی با موتور Unreal و دیگر نوآوری‌های آنها این شرکت را در صف اول توسعه و طراحی موتور‌های بازی قرار می‌دهد، هیچ مثالی بهتر از تجربه‌ای انقلابی Fortnite در زمینه‌ی سرگرمی وجود ندارد. از طریق این سرما‌یه‌گذاری ما فرصت‌های جدیدی برای همکاری بیشتر با Epic و شادکامی و خرسندی مشتریان و تمامی...

Continue reading...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این که سونی اپیک رو بکشونه سمت خودش و یه همکاری دوجانبه داشته باشن خیلی خوبه ،، ولی این یکی دو درصد سهمی که خریدن نمیدونم جریانش چیه

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: HIGH VOLTAGE

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این که سونی اپیک رو بکشونه سمت خودش و یه همکاری دوجانبه داشته باشم خیلی خوبه ،، ولی این یکی دو درصد سهمی که خریدن نمیدونم جریانش چیه

مبلغ چیزی نبوده که سونی بخواد اپیک بخره یا برای کنترل اپیک باشه یا بخواد بازی انحصاری ازش در بیاره سونی با 229 میلیون اینسامنیک خرید مشخصه منظور چیه سرمایه گزاری روی اپیک که احتمالا چیزی داره اپیک که سونی میخواد ازش استفاده کنه این سرمایه گزاری هم برای همینه .

من احتمال میدم سونی میخواد از یکی از تکنولوژی های اپیک استفاده کنه برای همینه یک همچین سرمایه گزاری کرده مبلغ و سهام دریافتی چیزی نیست که زیاد در اپیک به چشم بیاد فقط سال گزشته اپیک از بازی فورتنایت 1.9B دلار در اورده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مبلغ چیزی نبوده که سونی بخواد اپیک بخره یا برای کنترل اپیک باشه یا بخواد بازی انحصاری ازش در بیاره سونی با 229 میلیون اینسامنیک خرید مشخصه منظور چیه سرمایه گزاری روی اپیک که احتمالا چیزی داره اپیک که سونی میخواد ازش استفاده کنه این سرمایه گزاری هم برای همینه .

من احتمال میدم سونی میخواد از یکی از تکنولوژی های اپیک استفاده کنه برای همینه یک همچین سرمایه گزاری کرده مبلغ و سهام دریافتی چیزی نیست که زیاد در اپیک به چشم بیاد فقط سال گزشته اپیک از بازی فورتنایت 1.9B دلار در اورده.
اصلا همچین چیزی منظور من نبود ،، با خرید یک درصد از سهام ، که سیاست های شرکت تغییر نمیکنه ... سونی اگه در پی همکاری بیشتر یا اپیک بود با قرارداد هم میتونست این کار رو بکنه ،،، دارم میگم من نمیدونم اصلا چرا رفته سهم خریده ... اونم انقدر ناچیز

• Like
Reactions: only sony

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اصلا همچین چیزی منظورم من نبود ،، با خرید یک درصد از سهام ، که سیاست های شرکت تغییر نمیکنه ... سونی اگه در پی همکاری بیشتر یا اپیک بود با قرارداد هم میتونست این کار رو بکنه ،،، دارم میگم من نمیدونم اصلا چرا رفته سهم خریده ... اونم انقدر ناچیز

من فقط توضیح دادم که چرا به جای اینکه قرارداد ببنده چرا احتمالا سهام گرفته.

سهام خوبه چون اینجوری برگشت سرمایه وجود داره پولی نیست که دور ریخته بشه برای یک قرارداد مدت دار کوتاه یا ... .

اینجوری بهش نگاه کن شما پولت به یک شرکتی میدی میتونی از بعضی امکانات شرکت استفاده کنی با سهام شما از سود شرکت شریک میشی حالا هر چقدر که سهم داشته باشی اون چیزی هم میخوای میتونی در کنارش داشته باشی و از طرف دیگه هر وقت خواستی سهام میفروشی با ارزش روزش پولت بر میگرده .

گفتم چرا اپیک اینقدر پاچه خواری سونی داره می کنه

اره شرکتی که فقط از یک بازی فورتنایت در سال 2019 در حدود B 1.9 دلار در اورده گیر 250 میلیون دلار سونی بوده که براش پاچه خواری کنه . :)):)):))

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
ارزشش 20 برابر شده توی 8 سال :|
اون 330 ملیون تنسنت هم الان شده 6.6 ملیارد :-w
+
در مورد اون بخش "همکاری بیشتر" :-" بعید نیست بازی های اینده سونی که بخوان روی pc منتشر بشن انحصاری EG store بشن... :-w
اگه بخواد انحصاری اپیک عرضه کنه استور اپیک رو تحریم میکنیم
خیلی چرت و پرته استورش خدایی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اگه بخواد انحصاری اپیک عرضه کنه استور اپیک رو تحریم میکنیم
خیلی چرت و پرته استورش خدایی
البته این به بازیی که قرار هست روی اپیک انحصاری کنن بستگی داره.
اگه در حد LBP یا Dreams و... باشه، خیلی سنگین و جدی اپیک استور تحریم میکنیم.\m/

اما مثلا یه بازی در حد Gow یا Tlou و... بخواد بیاد روی اپیک، این دیگه واقعا سخت میشه.
من از خودم مطمئنم نیستم که بخوام همچنان تحریم کنم :))
جونِ تو اونموقع اصلا تحریمم نمیاد.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
البته این به بازیی که قرار هست روی اپیک انحصاری کنن بستگی داره.
اگه در هر LBP یا Dreams و... باشه، خیلی سنگین و جدی اپیک استور تحریم میکنیم.\m/

اما مثلا یه بازی در حد Gow یا Tlou و... بخواد بیاد روی اپیک، این دیگه واقعا سخت میشه.
من از خودم مطمئنم نیستم که بخوام همچنان تحریم کنم :))
جون تو اونموقع اصلا تحریمم نمیاد.
زمان اومدن gta که فکر کنم تحریما رو شکستی و گرفته بودی.
بازی خوبی میاد تحریم رو میشکنی،بعد دوباره تحریم میکنی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
زمان اومدن gta که فکر کنم تحریما رو شکستی و گرفته بودی.
بازی خوبی میاد تحریم رو میشکنی،بعد دوباره تحریم میکنی.
من همه بازیهای مجانی اپیک گرفتم، خیالت راحت یدونه هم از دستم در نرفته :))

کلا تا همین چندروز پیش امکان نداشت به خرید یه بازی روی اپیک حتی فکر کنم اما الان یدونه بتای Mortal Shell اومده ، اتفاقا انگاری قرار هست که انحصاری باشه. :Wallbash:
بعد تجربه این بازی کلا تمام بنیان های فکری من دست خوش تغییر شده و الان آمادگی برای هر کاری دارم! :D
=======================
این چه مدل تحریمیه.بگو جیبمو تحریم کردم نه اپیکو :D
mortal یا kena انحصارن رو اپیک.کوپن که داری از یکی از ریجنهای ارزون بخر.کلا باید 5-10 دلار روش بدی.
با paypal هم میشه خرید ازش.
از طریق صرافیها 10 دلار حسابتو شارژ کن.
نه خب تا حالا هیچ بازی از اپیک استور دانلود نکرده بودم با اینکه همرو مجانی گرفتم، چه برسه که بخرم.
ترجیح میدم منتظر شم ببینم بطور رسمی خود استودیو چی میگه.
خب علاقه قلبیم اینه که بازیهارو رو استیم کنار بقیه بازیهام داشته باشم.
استیم تاریخ زده 2021، باید دید تایید رسمی استودیو چیه.
=========
اینکه تاریخ خورده برای همین شهریور/مهر=((=((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
من همه بازیهای مجانی اپیک گرفتم، خیالت راحت یدونه هم از دستم در نرفته :))

کلا تا همین چندروز پیش امکان نداشت به خرید یه بازی روی اپیک حتی فکر کنم اما الان یدونه بتای Mortal Shell اومده ، اتفاقا انگاری قرار هست که انحصاری باشه. :Wallbash:
بعد تجربه این بازی کلا تمام بنیان های فکری من دست خوش تغییر شده و الان آمادگی برای هر کاری دارم! :D
این چه مدل تحریمیه.بگو جیبمو تحریم کردم نه اپیکو :D
mortal یا kena انحصارن رو اپیک.کوپن که داری از یکی از ریجنهای ارزون بخر.کلا باید 5-10 دلار روش بدی.
با paypal هم میشه خرید ازش.
از طریق صرافیها 10 دلار حسابتو شارژ کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر