PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
View attachment 142746
@-)
چقدر خفنه کاش یدونه باندل همین شکلی برای PS5 هم بدن

همیشه یکی از بزرگترین دلایل علاقم به Naughty Dog از نگاه یه طراح، استفاده خارق العاده شون از ساختمونهای جایگنتیک تو یه دنیای post apocalyptic و آرایش دادن ترسناکش با عناصر طبیعت بوده.
هنوز که هنوزه با شنیدن اسم TLoU اولین صحنه ای که تو ذهنم میاد اون دو آسمانخراشه به هم تکیه داده اوایل بازی هست.

این یکی دیگه واقعا آخرشه!
به شکل زیبایی دهشتناک..

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178

pick up where we left off on june 19
از اونجا که بازی توی جکسون تموم شد (همین تصویر بالا توی نسخه یک اگه خوب دقت کنید آدما اون پایین دارن را میرن و در آرامش هستن)
و اینکه توی تریلرا و تصاویر رسمی ما بهار و زمستون و پاییز این منطقه رو دیدیم احتمالا تایم پلی زیادی رو توی جکسون و اطرافش داشته باشیم .
فکر کنم یه مقدمه مشتی برای سفر الی اینجا تدارک دیدن.

گذشته از این خیلی منتظرم توی گیمپلی لحظاتی مثل سوت یاد گرفتن الی رو ببینم (خیلی از دوروبریام اصلا متوجه نشون که الی یه جای بازی فوت فوت میکنه جول بهش میگه چته بعد میگه میخوام سوت یاد بگیرم که یکم جلوتر بعد کلی تلاش یهو الی سوت میزنه بعد با تعجب میگه ایول بلاخره یاد گرفتم :D

یا یه همچین صحنه هایی که واقعا عالی بود اینجا که الی صدای جول رو نمیشنید یا جلوتر که جول بهش میگه‌ بیا برو بالا نردبان رو بنداز بازم نمیشنوه:Arrowd:
20200521_121953.jpg

توی نسخه اول جول نمیتونست بپره نمیتونست دراز بکشه ولی اینجا گیمپلی خیلی متنوعتر شده

یه گیمپلی چالشی در انتظارمون هست چون تایید کردن هیچ جایی امن نیست حتی وقتی توی علف ها قایم شدین مثل بقیه بازیا نیست که دیگه‌ نامرئی بشید و اگه‌ دشمن نزدیک بیاد یا باشه شمارو میبینه
حتی موقع دراز کشیدن و قایم شدن زیر ماشین و بقیه جاهای احتمالی دشمن بیکار نیست و مدام همه جارو چک میکنه
دیگه‌ از وجود سگ ها نگم‌‌ که مثل سگ پیگیرن:D

مثل یه گرگ کمین کنیم و طعمه رو شکارش کنیم:Arrowd::Arrowd:
20200520_041523.jpg

نکته‌ آخر هم وجود دشمنای دیگس چه اونایی که بودن چه جدیدا:Arrowd:
20200521_122027.jpg
یکی از فانتزیام دیدن دوباره بیل هست :D خیلی دوست دارم اینجا هم باشه ببینمش دیوثو

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
TOP 5 فروش بازی تو آمازون 3 تاش TLOU PART II هست :D همچین چیزی ندیده بودم تا حالا , پشم ریزون میفروشه

View attachment 142850

هی دیسلایک بزنن حالا
من تقریبا هر روز میرم چک می‌کنم :D تلو کلا همیشه بین اون ۳ تاست. مثلا تریلر گوست میاد، دو روز میره اول میشینه، بعد دوباره تلو میاد اول. یا Tony Hawk's Pro Skater معرفی میشه و دو روز میاد اول، دوباره تلو میره سر جایگاهش. کلا جاش اون بالا خشک شده :x ولی گوست یکم فاصله گرفته از اون اولا =((

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
TOP 5 فروش بازی تو آمازون 3 تاش TLOU PART II هست :D همچین چیزی ندیده بودم تا حالا , پشم ریزون میفروشه

View attachment 142850

هی دیسلایک بزنن حالا
در راستای همین پست TLOUPII الان دیگه تنها شد تو جمع TOP ها ( پیش فروشه فعلا و هنوز 1 ماه مونده تا ریلیز )
142907

و جالبه تو همه کشورها هم اوله همچنان و با قدرت داره ادامه میده .

ژاپن :
142910

UK :
142911
المان :
142912

کانادا :
142913

فرانسه :
142914

خدا رحم کنه خودش

Attachments

• Capture 2.PNG
    Capture 2.PNG
    201.2 KB · مشاهده: 11

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
در راستای همین پست TLOUPII الان دیگه تنها شد تو جمع TOP ها ( پیش فروشه فعلا و هنوز 1 ماه مونده تا ریلیز )
View attachment 142907

و جالبه تو همه کشورها هم اوله همچنان و با قدرت داره ادامه میده .

ژاپن :
View attachment 142910

UK :
View attachment 142911
المان :
View attachment 142912

کانادا :
View attachment 142913

فرانسه :
View attachment 142914

خدا رحم کنه خودش
اینکه دیسلایک ویدیوش از لایکاش زده بود بالاتر :| این همه کمپین نخریدن و فلان زدن که نخریم مرگ بر دراکمن و فلان، تهش همه خریدن؟ :D
کلا اون جو مث یه جوی کوچیک بود که همینطور پیش می‌رفت و حتی اونایی که مخالفش بودن هم جرئت نمی‌کردن بهش اعتراض کنن. اکثر فن‌ها هم زیر پست‌ها نمی‌رفتن که اسپویل نشه واسشون و همین باعث شد که یک مشت از خدا بی‌خبر جولان بدن این وسط. والا همین چند وقت پیش یکی زنگ زد گوشیم، تا ورداشتم هی پشت‌سرهم فقط داشت اسپویل می‌کرد. نمیدونم شماره منو از کجا داشت :| خیلی دوست دارم بدونم اون لحظه چه چیزی تو ذهن این افراد می‌گذره و چه جرقه‌ای میخوره بین دوتا گوششون. خداروشکر کامنت‌های توییتر ناتی‌داگم بسته شد که بیشتر از این اذیت نکنن.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
بچه ها نمیخوام ضد حال بزنم ولی به نظرتون ممکنه بازی دوباره تاخیر بخوره؟ من دیگه تحمل ندارم ناموسا . این وضع کرونا خیلی ناپایداره معلوم نی چی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر