ریمیک سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia در راه است (بروزرسانی)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
134514

جان هارکر، یکی از اینسایدر های مطرح ریست ارا برای مدتی است که در حال مطرح کردن شایعه ای پیرامون بازسازی سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia است و آن را قریب الوقوع می داند

منبع: Rumor: Prince of Persia: The Sands of Time Trilogy Remake In The Works

134513
================================

Prince-of-Persia-Remake-Appears-On-Guatemalan-Retail-Site-Rumor-ResetEra.png

-1-Jason-Schreier-on-Twitter-Video-game-retailers-sure-love-leaking-Ubisoft-s-surprise-announc...png

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

==============================

تریلوژی تایید شدست :

https___i.imgur.com_pkuBRUE.png.jpg

لیک مال چهار ماه پیش ـه با اینحال کانسپت آرتی که بهش داره اشاره میکنه با اونی که خرده فروشی لو داده یکیه پس بقیه حرفاش به احتمال زیاد درسته :

https___i.imgur.com_O1V53pg.jpg

||
||
/ \

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

Last edited by a moderator:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
اهل هنر باید بدونن که هزاران سال قبل ابتدا هنر در این سرزمین یعنی پارس متولد شد ، طی سالها رشد کرد و بعد ها به عدد هفت و هشت رسید ، با هنرهای جدیدی مثل سینما و بازی ویدیویی نمیشه حجم بالای این فرهنگ و معرفی کرد بلکه باید با ادبیات و علم و معرفت شناخته و درک بشه که البته همه جای دنیا این فرهنگ ریشه کرده و شناخته شده مثل همین اولین پویا نمایی که هزاران سال قبل از به وجود اومدن کشورهایی مثل کانادا ساخته شد ولی حالا نمیدونم چرا شرکت کم سوادی مثل یوبیسافت که به درستی فرمودید دنبال کسب درآمد خودشه باید با حمایت بعضی از ما کم کاری این شرکت توجیه بشه ! اصلا چطوری میشه اسم این بازی و به زبان عربی نوشت که بشه اشتباهات و کم کاری این شرکت و توجیح کرد ؟!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دنیل احمد تو توییتر یه ویدیو گذاشته از نسخه ای که واسه 8 سال پیش بوده و کنسل شده.

So apparently there has been a video from a cancelled Prince of Persia game up on Youtube for 8 years and nobody noticed till today. Looks cool tbh. Prince of Persia Redemption

دوستان اگه کسی میتونه ویدیو را جدا آپلود کنه برای کسایی که به فیـلترشکن و ... دسترسی ندارن.

یه نکته ای هم اضافه کنم. این ویدیو TGF یا همون Target gameplay Footage بوده و خب انتظارات را زیاد بالا نبرید.

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
جاناتان کوپر توییت جالبی زده در مورد وضعیت بازی و ...

Sadly Ubisoft are generally quicker to cancel Prince of Persia games than others IPs because AFAIK original creator Jordan Mechner still holds license rights so the profit margins are lower. Would love to see a new one though. I've always wanted a PoP set in contemporary Iran.

به نظرم با توجه به این شرایط انتظار ساخته شدن بازی را نداشته باشید.
ستاد کاهش هایپ :D

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412

Sadly Ubisoft are generally quicker to cancel Prince of Persia games than others IPs because AFAIK original creator Jordan Mechner still holds license rights so the profit margins are lower. Would love to see a new one though. I've always wanted a PoP set in contemporary Iran.

الانم تقصیر Jordan Mechner شد؟ فک کنم رو این فرانچایز دیگه نبینیم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دنیل احمد تو توییتر یه ویدیو گذاشته از نسخه ای که واسه 8 سال پیش بوده و کنسل شده.

So apparently there has been a video from a cancelled Prince of Persia game up on Youtube for 8 years and nobody noticed till today. Looks cool tbh. Prince of Persia Redemption

دوستان اگه کسی میتونه ویدیو را جدا آپلود کنه برای کسایی که به فیـلترشکن و ... دسترسی ندارن.

یه نکته ای هم اضافه کنم. این ویدیو TGF یا همون Target gameplay Footage بوده و خب انتظارات را زیاد بالا نبرید.
فاااااااااااک!:| عالی بود! آقا هر چی در مورد یوبی گفتم، قصیده سرودم. همینو بده من ده بار میخرم:|:D دقیقا اون فانتزی ای که از PoP داشتم بود:((

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
@PrinceofPersiα
تقدیم به شما.فقط یه خورده قابلیتهاش زیاد بود. دوست داشتم قابلیتهاش کمتر باشه و بیشتر کمبت با شمشیر باشه تا ........
آپلود شده ،فقط چون 27 مگه پردازشش طول میکشه تو آپارات. یه فیلم 27 مگی رو نمیتونه پردازش کنه بعد 10 دقیقه. اونموقع جایگزین یوتیوب میخواد بشه.
prince of persia redemption کنسل شده نسل هفتم

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
عجب چیزی بوده خدایی :|

گوه تو سر اون گیمو و گوه تو سردر دفتر مرکزی یوبی بازی به این خوبی کنسل نمی کردی خوب :|

گیم پلی بازی ظاهرا خطی بوده، حیف واقعا :(

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
من برام اون بخش پارکورش جالب بود ولی از شکل و قیافه پرنس ( هیچ نمی دونم همون شخصیت هست یا نه) خوشم نیومد در مورد بخش مبارزه هم بدک نبود

در کل کاش نمی کشتنش

• Like
Reactions: gamer1998y

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466

همینو بدن الان اوریج میخرم برای اولین بار تو زندگیم =))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد

عجب خفن بود...میدادش بیرون صد برابر بهتر از این AC های تکراری در میومد:/

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه چیز رو من دوباره بگم. این ویدیو Target game Footage بود و بصورت Pre-rendered هست. هدفشون همچین چیزی بوده.
یه ویدیو TGF هم همین جاناتن کوپر از AC3 رو کانال یوتیوبش داره. (میگردم، لینکش را اضافه میکنم)

ویرایش: لینک ویدیو از TGF بازی AC3

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد

فاااااااااااااااااااااک چقدر خوب بود :|x_x^#(^:((

هر چی میکشیم از این مکنر هست.
طوری عملکرده که اگه خالق POP نبود تاحالا چندین بار خونش حلال اعلام میشد

• Like
Reactions: gamer1998y

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میگم به دست چپ پرنس دقت کردین؟ انگار جای زنجیر شماره 3 روی دستش مونده:D دشمن ها هم انگار شنی بودن و زمان رو هم میشد به عقب برگردوند.

• Like
Reactions: Ali Venom

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
صحبت از بازی های یوبیسافت شد و سری Prince of Persia و ..... که قبلا صحبت هایی درباره ایران باستان شده بود که از دید من به شدت خوبه و امیدوار نوجوان ها و جوان های آینده ما بیش از پیش برن تحقیق درباره ایران باستان بکنن که واقعا به دردشون میخوره و به شدت هم جذابه ..

مدت ها پیش یه سری صحبت های گذرا درباره تاریخ ایران به صورت پراکنده کرده بودم و درباره تاریخ دوران ساسانی و تاثیرات این دوره که معماری ساسانی اوج شکوه و پختگی معماری ایران در زمان خودش بود و تکمیل کننده معماری دوره پارتی ( اشکانی ) بود و همین طور پی ریزی این معماری در دوره هخامنشی چیده بنیان شده بود در ایران ( که هخامنشیان هم الگو برداری از تمدن سامی و مصر بسیار گرفته بودن و بعد خودشون ایده هایی جدیدی در سبک معماری دادن و قبل تر هم که ماد ها بودن و ......

تمدن ها روی هم تاثیرات خودشون رو میذارن چه در بخش منفی و چه در بخش مثبت و این در تمامی تمدن های جهان در طول تاریخ به وفور دیده میشه ) و بعد ها معماری ساسانی هم به اسم معماری اسلامی !!!!! ( به عمد برای نابودی تمدن ایران قبل از اسلام و .... ) به خورد نسل های کنونی ما داده شد و .... ( بک سری توضیحات همراه با عکس نشون دادم که ببینید قشنگ متوجه میشید داستان چیه )

دوست داشتید برید اون پست مربوطه من رو بخونید به خصوص بخش معماری ساسانی که یه سری توضیحات به همراه عکس دادم . اگر کسی هم دوست داشت میتونم بهش یه سری توضیحات بیشتری بدم و دوره ساسانی در ایران واقعا باید دربارش کلی صحبت کرد . واقعا دریغ و صد افسوس که راه سرزمین ما و اصولا خاور میانه به بیراهه رفت و امروزه هم که وضعیت خاور میانه و کشور هاش رو میبنید و ...

از بحث خارج نشیم دوست داشتید برید بخونید و بازم میگم یه سری صحبت های شاخه به شاخه و پراکنده درباره ایران باستان کردم و خودتون میدونید صحبت کردن درباره تاریخ انتهایی نداره و .........

به توضیح مختصری درباره پرشیا گزنفون بدم ( کتابش رو خوندم ) و به این نکته توجه کنید . ایرانی که گزنفون داره ازش صحبت میکنه در اون زمام گستره پهناوری این سرزمین به شدت از ایران کنونی وسیع تر بوده و به هر حال هر استان ( ساتراپی ) مردمانش برای خودشون فرهنگ و پوشش و گویش و .... خودشون رو داشتن . چیزی که ایران ( ایده ایرانشهری ) رو تونسته بود متمایز از بسیاری از تمدن های اون روزگاران جدا کنه این بود که نحوه کشور داری و سیستم کشوری داری بسیار پیشرفته ای رو در زمان خودشون داشتن و فرهنگ ها و ادیان و بسیار جنبه های دیگه مردمان اون زمان میتونستن در کنار هم زندگی کنن ( که البته تا به امروز هم ادامه داره با هر فراز و نشیب هایی که داشتیم و ...... )

من تمامی صحبت هام فقط به صورت پراکنده هستش تا دوستان بتونن به یه سری چیزا آشنا بشن . به طور مثال مناره ها !!! بله مناره ها ! هر وقت اسمش میاد قشنگ همه فکر میکنن این هم مال معماری اسلامی هستش که اصلا این طوری نیست و داستان مناره ها به دوران پیش از اسلام ربط داره .

منار یا مناره که به چراغدان یا محل کانون نور میگن که در دوران پیش از اسلام استفاده های مختلفی ازش میشده . یکی از اصلی ترین استفاده ها مناره ها برج‌های راهنمایی بوده که مسافران را در روز و شب حکم راهنما رو برای مردم داشته و راه رو درست رو برای مردم نشون میداده . مناره در جاده ها و شهر های بزرگ و نقاطی ساخته میشده و در تاج آن ها چراغی روشن میکردن که مردم با دیدن نور آتش این چرا ها بتونن راه خودشون رو پیدا کنن .

کهن‌ترین مناره یا برج راهنمای موجود، میل نورآباد، نامور به میل «اژدها» و در پیوند با دودمان اشکانیان است که در باختر(:غرب) نورآباد مَمَسَنی فارس جای دارد. این میل دارای هفت متر بلندا بوده، پایه و همه‌ی بدنه‌ی آن با سنگ‌های سفید‌تراش و منظم ساخته شده است. پلکان میل اژدها در درون برج جای دارد و بر فراز آن آتشدانی سنگی وجود داشته است.

menare1.jpg

از زمان ساسانیان نیز مناره‌ای همانند با مناره‌ی یاد شده در بالا، ولی با ویژگی‌های گوناگون وجود دارد که اکنون در شهر باستانی فیروزآباد فارس به گونه‌ی توده‌ی بزرگی از سنگ و گچ خودنمایی می‌کند. مناره به گونه‌ی چهارضلعی بوده با پلکانی که بر بدنه‌ی بیرونی آن ساخته شده است. بلندای این مناره 33 متر بوده که هم‌اکنون 26 متر است و هر اندازه که بدنه‌ی مناره بالاتر می‌رود از پهنای آن کاسته می‌شود. این بنا از این دید که تنها مناره‌ی برجای مانده از دوران پیش از اسلام با همه‌ی ویژگی‌هایش است و همچنین از دید تاریخ مهرازی، بی‌همتا و دارای اهمیت فراوانی است.

در دوران بعد از اسلام هم استفاده هایی که گفتم میشده ولی رفته رفته استفاده از این مناره ها رفت بر روی مساجد و ..... ( بعد هم که زمان گذشت و اومدن گفتن فقط مربوط به دوران بعد از اسلام بوده و در مساجد مورد استفاده قرار میگرفته و ... !!!!!! ) دوران بعد از اسلام هم معماری ایرانی همین طور که به جلو رفت دچار ایده های جدید و بهبود ها و ... شد و رو به جلو رفت و البته در دوره های افول کرد و در دوره هایی هم بهتر شد ولی هر چه جلو تر که اومدیم و به دنیای مدرن رسیدیم معماری ما هم به بیراهه رفت و ....

الان هر کسی تا میره این عکس ( عکس پایینی مربوط به بازی رو منظورم هستش ) رو میبینه ، میگه این که بازم معماری اسلامی هستش و مناره توش هست و عربی هست و ... !!! ( تمدن میان رودان و تمدن پارسی البته به شدت هم از الگو گرفتن و مکمل هم بودن و .... )

نه عزیر . شما دقیقا دوره ایران پیش از اسلام ( بعد از اسلام هم تا قرن ها شهر نشینی های ایران معماریش همینی که میبینید بود البته ساتراپی های مختلف به هر حال معماری شهر ها و ساخت و ساز ها با هم فرق هایی داشتن . ) میرفتی و به دوران هخامنشیان و پارتی ( اشکانی ) و ساسانی نزدیک تر میشدی با چنین معماری روبرو میشدی . الان این عکس بیشترین شباهت ها رو به دوران معماری ساسانی داره البته و در دوره ساسانی بسیاری از شهر های باستانی ایران مثل شهر افسانه ای تیسفون ( پایتخت 700 ساله ایران باستان ) دقیقا چنین شکلی بوده . کاشی کاری ها و بسیاری از عناصر همین عکس ها در دوره ساسانی و آثاری که ازش به جا مونده به وفور دیده میشه . داستان به وجود آوردن طاق و استفاده بی نظیری که از این روش در معماری باستانی ایران قرار گرفت و در دوره ساسانی به اوج خودش رسیده بود و ....

تو عکس ها شاهد مناره ها هستین که آتیش روش روشنه و دلیلش رو هم توضیح دادم که این مناره ها داستانشون چی بوده . در دوره هخامنشی بیشتر در جاده ها بوده ولی بعد با بزرگ شدن شهر های باستانی ایران مناره ها در داخل شهر ها هم به شدت ازشون استفاده میشده . کاربرد های زیاد دیگه ای هم داشته . به طور مثال در زمان جنگ با ایجاد دود و علائم مختلف دود به هم اطلاع میدادن که مثلا دشمن داره چی کار میکنه و از طریق دود به طور کلی با هم ارتباط برقرار میکردن . معماری شهری این عکس بیشتر به مناطق شهر باستانی تیسفون نزدیک هستش . مثلا شهر های شمالی ایران خب تفاوت های زیادی داشتن در ایران باستان با شهر های جنوبی ایران . بنا به دلایل آب و هوا و فرهنگ و روش ساخت و ساز به خاطر آب و هوا و شرایط جوی و ...

Capture515115.PNG Capture51251561.PNG

دوست داشتید برید این توضیحات پراکنده من رو هم که مدت ها قبل توضیحاتی داده بودم بخونید و همراه با عکس هستش و مکمل همین صحبت های کنونی من هستش و اون جا توضیحات زیادی دادم و دیگه نخواستم همون صحبت ها رو این جا کپی پیست کنم .

:Arrowd::Arrowd::Arrowd:

صحبت هایی درباره تاریخ ایران

و سر آخر با دیدن این ویدئو هم واقعا باید نمیدونم به این یوبیسافت چی گفت و چه فحشی نثارش کرد که این بازی رو زد کنسل کرد و .... :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر