YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
خیر اصلا لود نمیشه صفحه سیاه میمونه

ولی با Ryujinx لیترالی بدون نقص اجرا میشه :D

تا ورلد 3 رفتم 0 کرش 0 باگ :D فقط سر نداشتن Asynchronous shader compilation حدود 1 ساعت اول استاتر زیاد داره بعد خیلی خیلی بهتر میشه

View attachment 314907

اگر کسی خواست یه توضیح کوتاه از راه انداختن Ryujinx بالا دادم :-" :D

3:29 پیشگویی میکردیم وقتی پیشگویی مد نبود :>
با این شبیه ساز coop هم میشه بازی کرد دوست عزیز؟

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
با این شبیه ساز coop هم میشه بازی کرد دوست عزیز؟
سلام :D

والا Ryujinx یه بیلد LDN داره شاید بشه تست نکردم

Multiplayer (LDN Local Wireless) Guide

بالا توضیحاتش رو زده

ولی بهتره چند روز صبر کنیم(فردا رسما ریلیز میشه بازی) تا Yuzu آپدیت بده بازی ران بشه، اون خیلی مولتیش راحت تر و بهتره :D

Public room browser هم داره باید بدون دردسر بشه Coop رفت

حالا اگر عملی بود حتما ویدیو هم میذارم :>

• Like
Reactions: boss-abbas

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
رو اندروید با skyline همینجوری تست کردم دیدم mario wonder لود شد ولی وقت نکردم بازی کنم.‌ روی yuzu اندروید که‌ کلا همه چیز بد اجرا میشه....

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
یه نسخه فشرده از Super Mario Bros Wonder نصب کردم که پر از stutter بود، یک نسخه دیگه CPY هم روی سایت skidrow دیدم ولی نمیدونم روی Yuzu جواب میده یا نه

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دوستان من توی botw ماد 60 فریم رو که میریزم انگار کاراکتر یکم کند حرکت میکنه و مثل 30 فریم سریع نیست...علتش چیه؟
(اگه سایتی هم برای مادهای دیگش میشناسین میگین لطفا)

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
یه نسخه فشرده از Super Mario Bros Wonder نصب کردم که پر از stutter بود، یک نسخه دیگه CPY هم روی سایت skidrow دیدم ولی نمیدونم روی Yuzu جواب میده یا نه
الان بهترین شبیه ساز برای اجرای بازی Super Mario Bros Wonder شبیه ساز ryujinx هست که بالای 60 فریم بهتون میده و بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه ولی شبیه ساز Yuzu برای من روی ورژن 3939 بازی اصلا اجرا نشد اما روی ورژن 3940 اجرا شد بدون هیچ مشکلی ولی فریم اصلا توی این شبیه ساز پایدار نسیت و اکثرا زیر 60 بازی اجرا میشه.

• Like
Reactions: EAST2WEST

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
دوستان من توی botw ماد 60 فریم رو که میریزم انگار کاراکتر یکم کند حرکت میکنه و مثل 30 فریم سریع نیست...علتش چیه؟
(اگه سایتی هم برای مادهای دیگش میشناسین میگین لطفا)
سلام باید ماد داینامیک fps نصب کنی بعد ماد 60 fps استاتیک بزنی اگر فقط 60 fps روبزنی سرعت بازی روی 100درصد میشه 200 درصد خراب میشه .
YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

روی عکس اولی کوچکه بزن مادهای من مشخص هستند
استاتیک fps رو با داینامیک fps نصب کنید . همون نسخه هایی که من گذاشتمه باید برین gethub و یا بنانا مادز - بعد نسخه بازی هم مهمه من با ارلی اکسس یوزو و نسخه 120 دارم بازی میکنم باید ورژن بازی با ورژن مادها بخونه کار نمیکن اونوقت .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad3d

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
سلام باید ماد داینامیک fps نصب کنی بعد ماد 60 fps استاتیک بزنی اگر فقط 60 fps روبزنی سرعت بازی روی 100درصد میشه 200 درصد خراب میشه .

روی عکس اولی کوچکه بزن مادهای من مشخص هستند
استاتیک fps رو با داینامیک fps نصب کنید . همون نسخه هایی که من گذاشتمه باید برین gethub و یا بنانا مادز - بعد نسخه بازی هم مهمه من با ارلی اکسس یوزو و نسخه 120 دارم بازی میکنم باید ورژن بازی با ورژن مادها بخونه کار نمیکن اونوقت .
این مادها رو دوستان لطف کرده بودن لینک واسه totk داده بودن...لطفا واسه botw یه لینک بهم میدین...چون تو سایتها بالا گشتم خیلی درهمن

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
این مادها رو دوستان لطف کرده بودن لینک واسه totk داده بودن...لطفا واسه botw یه لینک بهم میدین...چون تو سایتها بالا گشتم خیلی درهمن
بنظرم Yuzu رو ول کن Cemu بریز واسه BotW(قاعدتا اگر ROM سوییچ رو داری روش کار نمیکنه باید نسخه Wii U ـش رو دانلود کنی ولی 100% میارزه :D)

خیلی هم سادست راه اندازیش، دقیقه 2:45 توضیح Graphic Packs رو دادم(که از خود برنامه Cemu دانلود میکنی لینک جدا نمیخواد) FPS++ فعال کنی فریم کپ برداشته میشه :D

• Like

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
بهترین نسخه botw روی cemu است چون سالها روی شبیه سازش کار شده - cemu‌نسخه wiiu v اجرا میکنه بسیار بهتر با کلی تتظیمات گرافیکی - خارق العاده اجرا میشه botw با افکت های گرافیکی و. دستکاری هایی که اد کردنه به cemu - کلا اصلا موتور رو دور میزنه کمو و بسیار بهتر از یوزو اجرا میکنه

• Like

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
@boss-abbas طوری که متوجه شدم ماریو واندر ساپورت LOCAL WIRELESS نداره، فقط Local Co-Op و Online Co-Op، در نتیجه با شبیه ساز آنلاین نمیشه مگر با چیزی مثل Parsec که نت ایران براش کافی نیست :((

ولی واسه بازی هایی که ساپورت "LAN" دارن ویدیو میسازم فردا، با دوستم Mario Kart 8 Deluxe تست کردیم اصلا لگ نداشت :D

1698090849838.png

2 نفری رفتیم یه لابی خلوت بات گذاشتیم، لابی اصلی MK8D بالای 30 نفر بودن هی Communication Error میداد :D :D :D

پ.ن: برای چک کردن LAN Multiplayer از سایت Switcher استفاده کنید، دنبال تگ زیر باشین:

1698091003362.png

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
@boss-abbas طوری که متوجه شدم ماریو واندر ساپورت LOCAL WIRELESS نداره، فقط Local Co-Op و Online Co-Op، در نتیجه با شبیه ساز آنلاین نمیشه مگر با چیزی مثل Parsec که نت ایران براش کافی نیست :((

ولی واسه بازی هایی که ساپورت "LAN" دارن ویدیو میسازم فردا، با دوستم Mario Kart 8 Deluxe تست کردیم اصلا لگ نداشت :D

View attachment 315959

2 نفری رفتیم یه لابی خلوت بات گذاشتیم، لابی اصلی MK8D بالای 30 نفر بودن هی Communication Error میداد :D :D :D

پ.ن: برای چک کردن LAN Multiplayer از سایت Switcher استفاده کنید، دنبال تگ زیر باشین:

View attachment 315960
ممنون از پاسخت دوست عزیز.مرسی که اطلاع دادی

• Love
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر