YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
Natural Colours & Sharpen [Clarity Version Added] [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]
بعد از نصب با کلید delete کیبورد میتونید reshade رو فعال یا غیر فعال کنید
کات سینم درست شده
ماد های جدید رو از این لینک همیشه دانلود کنید و استفاده کنید.از این ماد استفاده کنید کات سین درست میشه
Releases · HolographicWings/TOTK-Mods-collection
سلام من هر کاری کردم کات سین درست نشد این مد های برای درست شدن کات سین اون فایلهای انکد شده کات سین ها نیاز داره همینجوری فیکس نمیشه کلا هر مدی که گذاشتم کات سین رو فیکس نکرد سرعتش اوکی شده بود تند نبود ولی صدا و تصویر سینک نبود روی هم من به راحتی میتونم 60 فریم بازی کنم ولی بخاطر این داستان نمیشه حتی مد های 30 فریم هم مثل این 1.1.1, 1.1.0, 1.0.0 - FPS - FPS++ - Includes improved 30fps, DynamicFPS, Cutscene-fix باز هم سینک نیست صدا و تصویر
مد 60 فریم 1.1.1, 1.1.0, 1.0.0 - FPS - FPS++ - Includes improved 60fps, DynamicFPS, Cutscene-fix در این حالت هم سینک نیست صدا و تصویر فقط سرعت کات سین ها درست شده. تنها حالتی که صدا و تصویر برای من فیکس هست وقتی هست که فقط یه مد داینامیک میریزم و مد های 30 فریم و 60 فریم رو استفاده نمیکنم یعنی بدون هیچ تغییراتی در FPS میرم تو بازی حالا نمیدونم مشکل از کجاست اگر راهی داره من رو راهنایی کنید
و اینکه با کدوم مد تونستید کات سین ها ر سینک کنید صدا و تصویر رو و بدون مشکل بازی کردید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
VRAM دادن که برای ما اغنیا و مترفین محلی از اعراب نداره:-"
برا منم که اغنیا نیستم فرقی نداشت فقط Steam deck رو بهبود دادن ازین نظر
هنوز مشکل افت فریم وجود داره رو سیستم های ضعیف تر.
همچنین فریز شدن/ سیاه شدن لحظه ای موقع انتخاب آیتم ها

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
دوستان من بازی رو با ماد 30 فریم اجرا میکنم ولی حالت صحنه آهسته داره ! چکار کنم ؟ ماد ۶۰ هم میریزم باز فریم بیاد اطراف ۳۰ اهسته میشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
یه اشتباهی کردم بازی رو شروع کردم. حالا هر چند ساعت یکبار چک می‌کنم ببینم آپدیتی چیزی اومده که بازی رو بهتر کنه یا نه :D
به نظرم هنوز خیلی جای کار داره. مثلاً من هر کاری می‌کنم بعد از آپدیت بازیم لانچ نمی‌شه، مگر اینکه نسخه اولیه بازی رو اجرا کنم. در اون صورت یه سری مادها مثل Blackscreen Fix کار نمی‌کنه. کلاً میزارمش کنار و چند ماهه دیگه یه نسخه استیبل و دانلود شده و مجموعه‌ای از مادها رو با هم نصب می‌کنم که مطمئنم تجربه بهتری ارائه می‌ده. مثل کاری که با BOTW کردم. بعد از 6 ماه با سیستم مشابه حداقل دو برابر فریم می‌‎گرفتم و با کلی تنظیمات گرافیکی اضافه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یه اشتباهی کردم بازی رو شروع کردم. حالا هر چند ساعت یکبار چک می‌کنم ببینم آپدیتی چیزی اومده که بازی رو بهتر کنه یا نه :D
به نظرم هنوز خیلی جای کار داره. مثلاً من هر کاری می‌کنم بعد از آپدیت بازیم لانچ نمی‌شه، مگر اینکه نسخه اولیه بازی رو اجرا کنم. در اون صورت یه سری مادها مثل Blackscreen Fix کار نمی‌کنه. کلاً میزارمش کنار و چند ماهه دیگه یه نسخه استیبل و دانلود شده و مجموعه‌ای از مادها رو با هم نصب می‌کنم که مطمئنم تجربه بهتری ارائه می‌ده. مثل کاری که با BOTW کردم. بعد از 6 ماه با سیستم مشابه حداقل دو برابر فریم می‌‎گرفتم و با کلی تنظیمات گرافیکی اضافه.
برا منم تو مین لاین دیگه اجرا نمیشه نمیدونم چرا (همون بلک اسکرین میاد)
فقط ارلی اکسس میتونم (که بهرحال معمولا ارلی اکسس میرفتم)
من که از ترس اسپویل میخوام همین ماه تمومش کنم
اوپتیمایز شدش رو میذارم سال دیگه برا دور دوم، اون موقع دی ال سی هم اومده دیگه قطعا

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام من هر کاری کردم کات سین درست نشد این مد های برای درست شدن کات سین اون فایلهای انکد شده کات سین ها نیاز داره همینجوری فیکس نمیشه کلا هر مدی که گذاشتم کات سین رو فیکس نکرد سرعتش اوکی شده بود تند نبود ولی صدا و تصویر سینک نبود روی هم من به راحتی میتونم 60 فریم بازی کنم ولی بخاطر این داستان نمیشه حتی مد های 30 فریم هم مثل این 1.1.1, 1.1.0, 1.0.0 - FPS - FPS++ - Includes improved 30fps, DynamicFPS, Cutscene-fix باز هم سینک نیست صدا و تصویر
مد 60 فریم 1.1.1, 1.1.0, 1.0.0 - FPS - FPS++ - Includes improved 60fps, DynamicFPS, Cutscene-fix در این حالت هم سینک نیست صدا و تصویر فقط سرعت کات سین ها درست شده. تنها حالتی که صدا و تصویر برای من فیکس هست وقتی هست که فقط یه مد داینامیک میریزم و مد های 30 فریم و 60 فریم رو استفاده نمیکنم یعنی بدون هیچ تغییراتی در FPS میرم تو بازی حالا نمیدونم مشکل از کجاست اگر راهی داره من رو راهنایی کنید
و اینکه با کدوم مد تونستید کات سین ها ر سینک کنید صدا و تصویر رو و بدون مشکل بازی کردید
سلام دوست عزیز
من این مشکلی که گفتی رو ندارم.اکثر مدهای 30 و 60 فریم رو تست کردم و مشکلی با کات سین ها ندارم و اینکه از اون ویدیو های انکد شدم استفاده نمیکنم.در ضمن سیستمم خیلی قوی نیست و میانگین ۴۰ تا ۴۵ فریم میگیرم ولی مشکلی با کات سین های بازی ندارم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام دوست عزیز
من این مشکلی که گفتی رو ندارم.اکثر مدهای 30 و 60 فریم رو تست کردم و مشکلی با کات سین ها ندارم و اینکه از اون ویدیو های انکد شدم استفاده نمیکنم.در ضمن سیستمم خیلی قوی نیست و میانگین ۴۰ تا ۴۵ فریم میگیرم ولی مشکلی با کات سین های بازی ندارم
شما احیانا نسخه‌های ریپک فیت گرل یا دودی رو دانلود نکردید؟ اونا همراه با ویدئوهای آپدیت شده هستن.

• Like
Reactions: xxxmah

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
شما احیانا نسخه‌های ریپک فیت گرل یا دودی رو دانلود نکردید؟ اونا همراه با ویدئوهای آپدیت شده هستن.
نسخه اول بله، برای دودی بود ولی جدیدا نسخه آپدیت شده که ورژن ۱.۱.۱ هست رو دانلود کردم که برای P2P هستش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
من با دوال شوک 4 نمیدونم چرا دچار دریفت میشم البته به ندرت، لینک گاهی اوقات میدوم بعد وایمیستم خودش برمیگرده
البته این مشکل رو تو خود PS4 تو گنشین ایمپکت که کلا خیلی شبیه اینه هم داشتم (اونم سوم شخصه)
راهی هست درستش کرد از تنظیمات شبیه ساز یا دسته؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
من با دوال شوک 4 نمیدونم چرا دچار دریفت میشم البته به ندرت، لینک گاهی اوقات میدوم بعد وایمیستم خودش برمیگرده
البته این مشکل رو تو خود PS4 تو گنشین ایمپکت که کلا خیلی شبیه اینه هم داشتم (اونم سوم شخصه)
راهی هست درستش کرد از تنظیمات شبیه ساز یا دسته؟
از تو برنامه DS4Windows چک کردم، کوچکترین دریفتی نداره، درحد اینکه اون نقطه تو dead zone سرجاش ثابته!! (فقط یه ارتعاش کوچیکی داره)
به هر حال این ایرادش خیلی رو اعصاب من هست، PS4 هم داشتم تو گنشین رو اعصاب بود، امیدوارم تو دسته 5 حل شده باشه وگرنه یه زمان خواستم کنسول بگیرم باید حتما با کنترلرهای ثرد پارتی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر