YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
هر دفعه میام نسخه جدید ea رو از PinEApple دانلود کنم این متنش میبینم کنجکاو میشم:
View attachment 294018

چیه داستانش؟
نینتندو داره خودش جر می ده که جلوی این دو تا تیم بگیره تا الان که خلافی ازشون سر نزده اما به جای این بچه بازی ها بهتره کنسول جدیدش معرفی کنه چون یوزو دیگه تموم انجصاری خوباش داره عالی اجرا می کنه اپدیت نشه زیاد مهم نیست
بعدم من نمی دونم پول یامفتی که نینتندو به جیب می زنه هیچ شرکتی به جیب نمی زنه دیگه مشکلش چیه با وجود هک شدن دستگاهش شبیه ساز عالی که داره بازم حتی از کنسول های نسل جدید داره بیشتر می فروشه حتی بازی های یک قرن پیششم هنوز اف نخورن هیچ سیستم مشابه ps plus live نداره و بازی مجانیم که نمی ده
قشنگ از اون کنس های درجه یک هست که هر چقدرم پول یامفت بگیره بازم دنبال بقیه شه :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
هر دفعه میام نسخه جدید ea رو از PinEApple دانلود کنم این متنش میبینم کنجکاو میشم:
View attachment 294018

چیه داستانش؟
یه بابایی به اسم Sineater مثل همین PinEApple نسخه‌های EA یوزو رو منتشر می‌کرد (فکر نمی‌کنم یه نفر باشن)
وقتی توتک لیک شد، اونم روی دیسکوردش لینک پک شده توتک به اضافه یوزو و ریوجینکس رو گذاشته بود. تیم یوزو هم که از نینتندو و قاطی شدن‌شون توی ماجراهای پایرسی و شکایت نینتندو می ترسیدن، دیسکورد SinEAter رو DMCA کردن و دیسکوردش بسته شد.
الان هم این پیام رو داده که تا به نظرم متلک به تیم یوزو باشه. یه عده نظرشون اینه که هدفش اینه که هوای تیم یوزو رو داره که نینجاهای نینتندو سراغشون نیان. اما به نظرم این طور نیست. چون قبلاً هم جای این جمله، جمله‌ی زیر رو نوشته بود:
A stable Switch emulator can be found here
و باز همین لینک ریوجینکس زیرش بود.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اینم اضافه کنم فعلا نینتندو در SKYLINE که شبیه ساز اندروید سوییچ هست رو تونسته تخته کنه اما برخی نگران شبیه سازهای معروف ویندوزشم هستن چون خوب می دونیم که نینتندو به هیچی رحم نمی کنه حتی به کلیپ های یوتیوب منم رحم نکرد :D

متن خبرش:
The Skyline team maintains that they believed what they were doing was legal and that the emulator itself is legal. They will also keep the repository up, albeit in read-only form, while making parts of the source code widely available.

It's unclear what prompted Nintendo to file the DMCA order at this time, but it could be because of a particular game launching Friday. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo's most-anticipated game of the year, comes out Friday and given its immense popularity, the Japanese company could want to make sure everyone who wants to play it buys it through legal means.

Even though Skyline is shutting down, most emulators will still be up and running this week. The best Android emulators for Windows and Mac will help you find your favorite mobile games on your computer so you don't have to play them on your phone.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
دوستان الان زلدا رو میشه با کیفیتی در حد خود سوویچ از اول تا آخر بازی کرد؟ (همون 30 فریم ثابت)

باگای گرافیکی که قبلا داشت درست شدن یا نه؟

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
دوستان الان زلدا رو میشه با کیفیتی در حد خود سوویچ از اول تا آخر بازی کرد؟ (همون 30 فریم ثابت)

باگای گرافیکی که قبلا داشت درست شدن یا نه؟
بله حتی بهتر سویچ من خودم آخرهای بازی هستم یه چند مورد باگ ریز داره که زیاد به چشم نمیاد.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اینم اضافه کنم فعلا نینتندو در SKYLINE که شبیه ساز اندروید سوییچ هست رو تونسته تخته کنه اما برخی نگران شبیه سازهای معروف ویندوزشم هستن چون خوب می دونیم که نینتندو به هیچی رحم نمی کنه حتی به کلیپ های یوتیوب منم رحم نکرد :D

متن خبرش:
The Skyline team maintains that they believed what they were doing was legal and that the emulator itself is legal. They will also keep the repository up, albeit in read-only form, while making parts of the source code widely available.

It's unclear what prompted Nintendo to file the DMCA order at this time, but it could be because of a particular game launching Friday. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo's most-anticipated game of the year, comes out Friday and given its immense popularity, the Japanese company could want to make sure everyone who wants to play it buys it through legal means.

Even though Skyline is shutting down, most emulators will still be up and running this week. The best Android emulators for Windows and Mac will help you find your favorite mobile games on your computer so you don't have to play them on your phone.
ولی اسکایلاین شنیده بودم خودشون ترسیدن رفتن نینتندو کاری نکرده.
نینتندو فقط به سایتی که Keys میذاشت شکایت کرده.
بهرحال بنظرم الان زوده که سوییچ رو موبایل هم شبیه سازی بشه :))

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ولی اسکایلاین شنیده بودم خودشون ترسیدن رفتن نینتندو کاری نکرده.
نینتندو فقط به سایتی که Keys میذاشت شکایت کرده.
بهرحال بنظرم الان زوده که سوییچ رو موبایل هم شبیه سازی بشه :))
Skyline Emulator development ceases following Nintendo DMCA takedown notice

توی متن خبر گذاشتم نینتندو به همه جا همیشه شکایت می کنه اما خوب برخیش به جاییش نمی رسه

من کلیپ از شبیه ساز YUZU ساختم که یک بازی فقط اجرا کرده بودم همین کپی رایت خورد بهش در حالی که خود شبیه سازش قانونیه هیچ شبیه ساز دیگه ای هم کپی رایت نمی خوره هیچ وقت مگر نینتندو متریال باشه
همین نینتندو در SX OS با کل سایتشونم تخته کرد تازه خوبه چینی بودن ما از نینتندو گیر تر نداریم

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

متن خبرش:

Skyline رو من توسعه دهنده اصلی اش رو می شناسم. طرف توی هند اه و اصلا DMCA براش مهم نیست.
دلیل تخته شدنش یک سری مسائل مالی پشت پردست. اینا DMCA Strike ای که به Lockpick زدن رو بهترین فرصت دونستن واسه این که Skyline رو استاپ کنن چون پروژه به هر حال یک سری حامی مالی داشت دهن اونا رو باید یک جوری می بستن که بعد دوباره بخوان برن سر پروژه بعدی از دستشون ندن.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
Skyline رو من توسعه دهنده اصلی اش رو می شناسم. طرف توی هند اه و اصلا DMCA براش مهم نیست.
دلیل تخته شدنش یک سری مسائل مالی پشت پردست. اینا DMCA Strike ای که به Lockpick زدن رو بهترین فرصت دونستن واسه این که Skyline رو استاپ کنن چون پروژه به هر حال یک سری حامی مالی داشت دهن اونا رو باید یک جوری می بستن که بعد دوباره بخوان برن سر پروژه بعدی از دستشون ندن.
کی گفته براش مهم نیست اگر ادامه بده باید تا اخر عمرش توی هند بمونه تازه اگر توی همون هند هم نیان سراغش
اگر DMCA بگیری و فعالیتت ادامه ندی جرمی مرتکب نشدی پس خیلی فرقشه
ضمنا سایتش هم برای همه کشورهای عضو بسته می شه پس عملا تاریک دنیا می شه یعنی باید بدون تقریبا حمایت مالی کارش ادامه بده سابقه ی کاری هم براش محسوب نمی شه
بر عکس بقیه ی کسایی که غیر قانونی کار نمی کنن بعدا استخدام یک شرکت خیلی خوب با حقوق بالا می تونن بشن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کی گفته براش مهم نیست اگر ادامه بده باید تا اخر عمرش توی هند بمونه تازه اگر توی همون هند هم نیان سراغش
اگر DMCA بگیری و فعالیتت ادامه ندی جرمی مرتکب نشدی پس خیلی فرقشه
ضمنا سایتش هم برای همه کشورهای عضو بسته می شه پس عملا تاریک دنیا می شه یعنی باید بدون تقریبا حمایت مالی کارش ادامه بده سابقه ی کاری هم براش محسوب نمی شه
بر عکس بقیه ی کسایی که غیر قانونی کار نمی کنن بعدا استخدام یک شرکت خیلی خوب با حقوق بالا می تونن بشن
DMCA رو برای این عرض کردم براش مهم نیست چون دلیل تعطیلی Skyline چیز دیگست.
طرف همین الانم ریموت داره برای یک شرکت اروپایی کار می کنه.
پروژه ای هم توی گیت هاب DMCA بخوره اتفاق خاصی برای توسعه دهنده هاش نمیفته. صرفا پروژش توی Github بسته می شه.
اصلا این داستان DMCA سر Lockpick به وحود اومد. الان توسعه دهندش راست راست داره می چرخه.
توی یوتوب و تویچ هم N تا استریم و ویدئو DMCA می خورن روزانه.
اتفاقی که برای SXOS افتاد اقدام قضایی Nintendo of America بود و دو تا از سه تا اعضا اصلی اش اصلا چینی نبودن.
MAXiMiLiEN که فرانسوی بود و توی همون فرانسه دستگیر شد.
GaryOPA هم کانادایی بود و توی جمهوری دومنیکن اگر اشتباه نکنم دستگیر شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
DMCA رو برای این عرض کردم براش مهم نیست چون دلیل تعطیلی Skyline چیز دیگست.
طرف همین الانم ریموت داره برای یک شرکت اروپایی کار می کنه.
پروژه ای هم توی گیت هاب DMCA بخوره اتفاق خاصی برای توسعه دهنده هاش نمیفته. صرفا پروژش توی Github بسته می شه.
اصلا این جو DMCA سر Lockpick در اومد دیگه. الان توسعه دهندش راست راست داره می چرخه.
توی یوتوب و تویچ هم N تا استریم و ویدئو DMCA می خورن روزانه.
اتفاقی که برای SXOS افتاد اقدام قضایی Nintendo of America بود و دو تا از سه تا اعضا اصلی اش اصلا چینی نبودن.
MAXiMiLiEN که فرانسوی بود و توی همون فرانسه دستگیر شد.
GaryOPA هم کانادایی بود و توی جمهوری دومنیکن اگر اشتباه نکنم دستگیر شد.
اصلا DMCA یک NOTICE هست دیگه اگر تکرار بشه بعد می تونه پیگرد قانونی داشته باشه اگه اینطوری بود که هر کسی این شکلی می شد می رفت یک پیج یا صفحه ی جدید باز می کرد از اول شروع می کرد
من حالا کامل از قوانینش کامل خبر ندارم اما جز کسایی مشابه SX که مد چیپ یا چیزای سخت افزاری دیگه می فروختن برای این ها ادامه ی کار با وجود TAKEDOWN اصلا توجیح نداره طرف وقتش که از سر راه نیاورده
کلا قانونشم اینکه از این راه نباید درامد مستقیم داشته باشه چون تمام امتیازش برای کمپانی مشخص شده هست البته یک سری چیزهای دیگه مشابه همون KEY این ها هم شاملش می شه

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
اساتید عزیز و دوستانی که بازی رو با مد هاش خوردن لطفا یه reshade تووپ به من معرفی کنن که حال و هوای بازی رو کلا تغییر بده از نظر رنگ بندی مخصوصا این سفیدی و نور بازی رو درست کنه، میخوام خودتون تست کرده باشین و راضی باشین ازش
و اینکه بعد نصب reshade چطورمیتونم enable و disable کنم و تفاوت رو ببینم ایا با یک دگمه شدنی هست؟ راهنمایی کنید ممنون میشم و اینکه مشکل کات سین ها رفع نشد؟ اگر شد اعلام کنید من هر روز چک میکنم تاپیک رو ممنون

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
اساتید عزیز و دوستانی که بازی رو با مد هاش خوردن لطفا یه reshade تووپ به من معرفی کنن که حال و هوای بازی رو کلا تغییر بده از نظر رنگ بندی مخصوصا این سفیدی و نور بازی رو درست کنه، میخوام خودتون تست کرده باشین و راضی باشین ازش
و اینکه بعد نصب reshade چطورمیتونم enable و disable کنم و تفاوت رو ببینم ایا با یک دگمه شدنی هست؟ راهنمایی کنید ممنون میشم و اینکه مشکل کات سین ها رفع نشد؟ اگر شد اعلام کنید من هر روز چک میکنم تاپیک رو ممنون
Natural Colours & Sharpen [Clarity Version Added] [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]
بعد از نصب با کلید delete کیبورد میتونید reshade رو فعال یا غیر فعال کنید
کات سینم درست شده
ماد های جدید رو از این لینک همیشه دانلود کنید و استفاده کنید.از این ماد استفاده کنید کات سین درست میشه
Releases · HolographicWings/TOTK-Mods-collection

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر