YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
منظورت رو دقیق متوجه نشدم
اگه شیدر خاصی رو میگی که بازی بالا اومد کلید هوم کیبورد رو بزن و تیک شیدر رو بردار اگرم کلا نمیخوای reshade بالا بیاد که باید unistall اش کنی
سلام من نصب کردم reshade شیدرها تعدادشون ده برابر اول شد ولی تا 4340 میره گیر میکنه امدم reshade unistall کنم اصلا نیست توی لیست برنامه ها الان با خاموش کردن گزینه شیدر کش توی شبیه ساز فقط بازی اجرا میشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام من نصب کردم reshade شیدرها تعدادشون ده برابر اول شد ولی تا 4340 میره گیر میکنه امدم reshade unistall کنم اصلا نیست توی لیست برنامه ها الان با خاموش کردن گزینه شیدر کش توی شبیه ساز فقط بازی اجرا میشه
همون فایلی که از سایت دانلود کردی و reshade رو نصبش کردی دوباره اجرا کن و دوباره مراحل نصب رو مثل قبل پیش برو.
فقط میرسی یکجا که نوشته Modify و unistall که خب مشخصه باید چیکار کنی.

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
این مشکلی که گفتی، برای من پیش نیومد!
بدون مشکل دارم بازی میکنم
روش حذفم که دوست عزیزمون m.d.makan توضیح دادن

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
برا من گلوم ( همون مواد قرمز زیرزمین) تکسچر نداره، مادی براش نیومده درستش کنه؟
موقع انتخاب آیتم برا پرت کردن هم بازی یه لحظه فریز میشه، برا اینم فیکس نیومده؟ :D
این ماد های فریم ریت جدید رو ریختم مشکل مصرف عجیب غریب gpu حل شد و دیگه اونقدر فشار نمیاره به سیستم.
ولی خب هنوز استاتر و فریم دراپ وجود داره.

• Like
Reactions: Cait Sith

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
سیستم من تقریبا مشابه شما هست، همون میانگین 50 فریم در نظر بگیر جاهای خلوت تر هم 60 رو میده، ماد 60 فریم و DynamicFPS بریزی خیلی خوب اجرا میشه هیچ مشکل خاصی نداره، این قضیه کاتسین هم برا من بدون نیاز به ویدئو های انکود شده حل شد.

---
دوستان اینکه میگن کم کم پرفورمنس بهتر میشه و بهینه تر میشه با چه چیزی؟
منظور با آپدیت خود Yuzu یا فریمور/keys، آپدیتای خود بازی یا چی؟ :D خلاصه حواسمون بیشتر به کدوم یکی باشه که سریع آپدیت کنیم؟
آپدیت کی و فیرمور هیچ تاثیری روی هیچی نداره. فقط در حد اجرا شدن بازی کارکرد دارن.
آپدیت بازی هم ممکنه باگ‌های ذاتی بازی رو رفع کنه. تاثیر خاصی روی عملکرد شبیه ساز نداره. اما به صورت کلی اگر بازی آپدیت باشه بهتره. یه سری مشکلات تکسچر و AO توی بازی هست که مال خودشه و ربطی به شبیه ساز نداره.

آپدیت‌های یوزو یا ریوجینکس هم که از اوجب واجبات هستن. توی همین چند روز اخیر مشخصه که چه قدر بهتر شده.

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
ممنونم ازت عزیزم در حال حاضر بهترین مد بازی combo 30 frame +dynamic frame 4.1 هست:-bd
نه کات سین ها مشکل داره نه حتی شما اصلا احساس میکنی 30 فریم هست بازی یعنی وقتی دوربین رو میچرخونی اون حالت استاتر رو نداره خیلی خوب اینها با هم میکس شدن
من با اینکه راحت 60 فریم اجرا میتونم کنم بازی رو حتی روی 2x ولی بخاطر باگ هایی که هست و کات سین ها چون نمیخوام encode شدش رو دانلود کنم فعلا این مد بهترین حالتی هست که میتونم اجرا کنم
ولی بازی از نظر نور پردازی مشکل داره خیلی توی روز سفید هست و نور میزنه تو چشم ادم اگر برای اینها مد بسازن که تنظیم رنگ داشته باشیم تو بازی خیلی خوب میشه
اگر راهی برای این هستش و خیلی تاثییر میذاره لطفا معرفی کنین ممنون :x
داداش میشه لینک مود رو بفرستی؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
آقا اسبا چرا یکم لگ داره هدایت کردنشون؟ ترمزم نمیگیره بعضی وقتا، کلا مدل بازیه یا رو Yuzu اینطوریه؟
حالا من گیمپلی شما رو ندیدم که بفهمم مشکل فنی هس یا چی
ولی کلا اسب در واقعیت هم مث ماشین نیست که هر لحظه تصمیم بگیری یه آن جهت عوض کنه. مخصوصا وقتی اسپرینت میکنی که اصلا دیگه نمیشه پیچید خود بازی هم توضیح میده.
پ.ن: شاید به تورنت عادت کردی که از صدتا ماشین جیپ ورساتایل تر بود :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
آقا اسبا چرا یکم لگ داره هدایت کردنشون؟ ترمزم نمیگیره بعضی وقتا، کلا مدل بازیه یا رو Yuzu اینطوریه؟
خب بعد از اینکه رام و رجیستر کردی تازه باید رابطت رو باهاشون بهتر کنی مثل آروم کردن اسب ( L1) یا بهشون میوه بدی بخوره که bond بره بالا و نافرمانی نکنه.
این سیستمش دقیقا مثل botw.

از اصطبل که اسبهارو میگیری میتونی ببینی که مقدار bond با اون اسب چقدر شده.

آخرین ویرایش:

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
همون فایلی که از سایت دانلود کردی و reshade رو نصبش کردی دوباره اجرا کن و دوباره مراحل نصب رو مثل قبل پیش برو.
فقط میرسی یکجا که نوشته Modify و unistall که خب مشخصه باید چیکار کنی.
سلام رفیق تشکر از همه راهنمایی هات
من با وجود پاک کردن reshade بازم مشکل حل نشد یعنی انگار این 39 هزار تا شیدر کش میاد وقتی گزینه اش فعال میکنم تا 4340 میره بعد گیر میکنه فقط پوشه شیدر 4 تا فایل به تاریخ نصب بازی و فایل جدیدی توش ایجاد نشده البته بگم همون روز یک اپدیت داد شبیه ساز انجام دادم ممکن از اپدیت باشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام رفیق تشکر از همه راهنمایی هات
من با وجود پاک کردن reshade بازم مشکل حل نشد یعنی انگار این 39 هزار تا شیدر کش میاد وقتی گزینه اش فعال میکنم تا 4340 میره بعد گیر میکنه فقط پوشه شیدر 4 تا فایل به تاریخ نصب بازی و فایل جدیدی توش ایجاد نشده البته بگم همون روز یک اپدیت داد شبیه ساز انجام دادم ممکن از اپدیت باشه
کل پوشه Yuzu رو شیفت دیلیت کن ، نسخه جدید رو دانلود و اجرا کن.
بالا که اومد روی بازی راست کلیک کن و Remove All Pipeline Cashes رو بزن ببین درست میشه یا نه.
او ببخشید جای اشتباهی سوال کردم من Yuzu واسم اصلا اجرا نمیشه فقط کرش میکنه ولی ریجکس سه سوت بازی رو ران میکنه منظورم ریجکس بود اول که نصب اش کردم فقط 4340 شیدر داشت بازی با فعال بودن کزبنه شیدر کش اجرا میشد الان میزنه 39 هزار رد نمیکنه مجبورم گزبنه شیدر کش خاموش کنم
خب فرقی نمیکنه.
اونجا Purge Shader Cashe رو بزن ، 20 گیگ ویرچوال مموری هم بده ویندوز.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammadps4111

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
من این ماد combo - 60fps + dynamicFPS رو ریختم ولی ۳۰ فریم بیشتر نمیده، در صورتی که ماد ۶۰ و داینامیک رو جدا جدا میریختم ۶۰ فریم میشد (ولی اسلوموشن میشد) کسی میدونه علتش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر