YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
خیلی ممنون از راهنمای هاس ارزشمندت
من یه عکس میفرستم از داخل بازی و مشخصات فریم و تنظیمات اگر راهنماییم کنی ممنون میشم
من تو همه بازیها دارم همین فریمی که تو این عکس هست میگیرم وقتی رزولوشن رو 2x میکنم با 1x یا 1.5x فرقی نمیکنه بازم همین فریم هستش هر تنظیمی هم گذاشتم بازم فرقی نکرد داستان چیه دقیقا؟
حتی vsync هم برداشتم ولی بازم فرقی نکرد رو همین فریم قفل هست انگار

untitled_xf40.jpg

برام خیلی عجیبه که این فریمی که زیر نوشته اصلا تغییر نمیکنه همین میمونه در صورتی که من دیدم تو یوتیوب اینجوری نیست اگر بگین چه تنظیماتی بذارم و چه کنم که این اوکی بشه و بهترین تنظیمات چیه لطف میکنین:x

من رو 3 تا بازی تست کردم زلدا - بایوناتا 3 - استرال چین و همشون همین فریم رو میدن بهم:-?
زلدا رو CEMU کیفیت بهتری داره. چیت و مدهای گرافیکی هم میتونی بهش بدی . تا 240 فریم و 4کی هم ساپورت میکنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
خیلی ممنون از راهنمای هاس ارزشمندت
من یه عکس میفرستم از داخل بازی و مشخصات فریم و تنظیمات اگر راهنماییم کنی ممنون میشم
من تو همه بازیها دارم همین فریمی که تو این عکس هست میگیرم وقتی رزولوشن رو 2x میکنم با 1x یا 1.5x فرقی نمیکنه بازم همین فریم هستش هر تنظیمی هم گذاشتم بازم فرقی نکرد داستان چیه دقیقا؟
حتی vsync هم برداشتم ولی بازم فرقی نکرد رو همین فریم قفل هست انگار

untitled_xf40.jpg

برام خیلی عجیبه که این فریمی که زیر نوشته اصلا تغییر نمیکنه همین میمونه در صورتی که من دیدم تو یوتیوب اینجوری نیست اگر بگین چه تنظیماتی بذارم و چه کنم که این اوکی بشه و بهترین تنظیمات چیه لطف میکنین:x

من رو 3 تا بازی تست کردم زلدا - بایوناتا 3 - استرال چین و همشون همین فریم رو میدن بهم:-?
تو بازی Ctrl+U بزن فریم آنلاک میشه.
بنظر منم زلدا روی Cemu بازی کن خیلی خیلی روونتر هست ، با مادهایی که داره حتی گرافیک بهتری هم میگیری.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,036
نام
مصطفی
رفقا با سلام
من اصلا از این شبیه سازای نینتندو چیزی سرم نمیشه ولی چندتا از بازیای نینتندو هست که میخوام تجربه شون کنم مثل زلدا اول اینکه کدوم شبیه ساز بهتره مخصوصا مثلا برای تجربه زلدا یا بایونتا 3 ؟
جایی هست راهنمایی کامل نصب شبیه ساز و بازیا و بقیه چیزا رو داشته باشه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
رفقا با سلام
من اصلا از این شبیه سازای نینتندو چیزی سرم نمیشه ولی چندتا از بازیای نینتندو هست که میخوام تجربه شون کنم مثل زلدا اول اینکه کدوم شبیه ساز بهتره مخصوصا مثلا برای تجربه زلدا یا بایونتا 3 ؟
جایی هست راهنمایی کامل نصب شبیه ساز و بازیا و بقیه چیزا رو داشته باشه؟
برای جاهایی که متوجه نشدی هم من اگه جات بودم این تاپیک کامل میخوندم.
خیلی از پستها سر پریدنی هست و فکر نکنم بیشتر از 30 دقیقه کلا وقتت رو بگیره.
========================
خب رام Fire Emblem Engage هم اومد با حجم 12 گیگ \m/ :x
nsw2u گذاشته.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,036
نام
مصطفی
همین 2 صفحه اخیر بخون.
برای جاهایی که متوجه نشدی هم من اگه جات بودم این تاپیک کامل میخوندم.
خیلی از پستها سر پریدنی هست و فکر نکنم بیشتر از 30 دقیقه کلا وقتت رو بگیره.
========================
خب رام Fire Emblem Engage هم اومد با حجم 12 گیگ \m/ :x
nsw2u گذاشته.
الان باید نسخه ارلی اکسس که صفحه قبل پست گذاشتی دانلود کنیم؟
بعدش باید چیکار کرد!:-??

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
خب Fire Emblem Engage رو دانلود و اجرا کردم. بازی بدون هیچ مشکلی روی شبیه ساز ryujinx ورژن 1.1.569 اجرا شد و مراحل بازی رو طی کردم ولی روی شبیه ساز YUZU ورژن 3312 بعد از وارد شدن به قسمت گیم پلی دچار کرش میشه و شبیه ساز بسته میشه.
فعلا این بازی با شبیه ساز YUZU سازگار نیست ولی میتونید بدون هیچ میشکلی روی شبیه ساز ryujinx بازی کنید.
طراحی بازی هم شدیدا جذابه فعلا فقط توی این تاپیک همین رو باید بگم بقیه اش مربوط به میشه تاپیک خود بازی

• Like
Reactions: Z-fan and m.d.makan

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
اقا من بایونتا رو در yuzu اجرا می کنم کرش می کنه مشکل چیه و چه میشه کرد ؟ به فرم ور و پرودکی هم نباید ربطی داشته باشه ... اخرین نسخه ارلی اکسس رو هم دارم

گرافیک 1060 gtx هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
اقا من بایونتا رو در yuzu اجرا می کنم کرش می کنه مشکل چیه و چه میشه کرد ؟ به فرم ور و پرودکی هم نباید ربطی داشته باشه ... اخرین نسخه ارلی اکسس رو هم دارم

گرافیک 1060 gtx هست
فریمور و Keys بروز هست؟

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
صفحه قبل یکی از بچه ها گذاشته.

فکر می کردم فقط ربط داره به انکه بتونه اجرا کنه نه اینکه به کرش ربط داشته باشه فرمور !

حالا جدا از اون خیلی گیر داره موقع اجرا !

راستی من اخرش فرق این فرم و fps رو نفهمیدم الان در یوز فرم 20 هست اما fps 60 ! بالاخره چند فریم دارم اجرا می کنم 20 یا 60 !

در ضمن از کجا بفهم فرمور یوزو چنده !؟

• Like
Reactions: m.d.makan and Z-fan

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,680
راستی من اخرش فرق این فرم و fps رو نفهمیدم الان در یوز فرم 20 هست اما fps 60 ! بالاخره چند فریم دارم اجرا می کنم 20 یا 60 !
FPS که Frames Per Second ـه، یعنی تعداد فریم در ثانیه که واضحه :D

اون Frame که کنارش نوشته در واقع Frame Time هست، یعنی زمانی که طول میکشه تا 1 فریم رندر بشه، مثلا تو 60FPS اگر 1 ثانیه رو تقسیم بر 60 کنی میشه 16 میلی ثانیه :D

1673978385313.png

نمیدونم واسه چی پایین Yuzu گذاشتنش چون غیر از گیج شدن افراد تازه وارد فایده دیگه ای نداره :-"

Frame Time به صورت گراف خیلی بررسیش بهتره، عملا هرچی گراف شیبش ثابت تر باشه بازی کمتر Stutter داره و "نرم تر" اجرا میشه :D

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستانی کهbayonetta 3 یا emblem engage رو بازی کردن لطفا بگین با چه ایمولاتوری اجرا کردید ؟ 100 درصد تا اخر رفتید (بایونتا رو میگم اگر هم انگیج رو تا یک جاهایی رفتین بی مشکل بفرمایید)؟ کرش داشتید یا خیر ؟

من با یوزو که رفتم استاتر و کرش داره با ریوجینکس هم استاتر اذیت می کنه ....

چون می خوام با خیال راحت شروع کنم بگین که اگر تا اخر قابل بازی نیست شروع نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر