YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Max110

عضو جدید
Jan 4, 2023
3
سلام و درود! عزیزان بنده در اجرای Zlda:BOTW هم در yuzu و هم در ryujinx با مشکل مواجه هستم. مشخصات: Amd Ryzen3 5300u گرافیک: مجتمع سیستم عامل: ویندوز ۱۱ و فدورا ۳۶ فریم ریت در هر دو بسیار کم است و تفاوت چشمگیری با ویدیوی های موجود در یوتیوب دارد (فردی با پردازنده ی بنده فریم ریت مناسبی دریافت کرده بود) بر روی حالت Vulkan و رزولوشن پایین و تکسچر های بی کیفیت هم این مشکل ادامه دار است. نسخه‌ی فیت گرل بر بستر cemu هم اجرا نمیشود. درواقع پس از نصب و بارگذاری‌ بازی (و پس از بارگذاری شیدر ها) شبیه ساز به طور خودکار بسته می‌شود. درمانده‌ ام!!!!!!!

• Like
Reactions: playstation2

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
به طرز شگفت انگیزی وقتی ویندوز رو از 10 به 11 آپگرید کردم دیگه بایونتای 3 اجرا نمیشه همون اول پرت می کنه بیرون!
جالبه که بقیه بازی ها مثل کربی اجرا میشن!

• Like

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
اجرا بازی سوییچ با ساز یوتیوب زیاده
واقعیه؟ شبیه ساز کار می‌کنه کدومه؟
رو گوشی با Snapdragon 720G کار میکنه؟

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
https://s6.uupload.ir/files/untitled_t3om.jpg

Bayonetta 3 .NSP
PART1
PART2
PART3

Update v1.1.0

Emulator YUZU دانلود اخرین ورژن شبیه ساز

این فایل user در فلدر شبیه ساز کپی کنید و تمام

اینارو دانلود کن .درایو کارت گرافیک و Visual C+NET-Framework کامل اپدیت باشه (گاها با نصب دوباره ویندوز کلین اینستال و نصب درایو ها خیلی از مشکلات حل میشه)
سیستمت ضعیف باشه متاسفانه کاری نمیشه کرد
سلام عزیزم وقت بخیر فایل های بازی رو نمیتوم دانلود کنم میشه دوباره قرار بدی؟
من کارت گگرافیکم 3060ti هست و cpu 12400 هست همراه با 32 گیگ رم میشه بازی رو راحت اجرا کرد؟

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
سلام عزیزم وقت بخیر فایل های بازی رو نمیتوم دانلود کنم میشه دوباره قرار بدی؟
من کارت گگرافیکم 3060ti هست و cpu 12400 هست همراه با 32 گیگ رم میشه بازی رو راحت اجرا کرد؟
از اینجا دانلود کن:
Bayonetta 3 Switch NSP/XCI [Update] [Full Game] Download | Ziperto

سرورهای MegaUp خیلی خوبه برای ما.
این سایت داشته باش ، بازیهای دیگه هم از همونجا بگیر.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
از اینجا دانلود کن:
Bayonetta 3 Switch NSP/XCI [Update] [Full Game] Download | Ziperto

سرورهای MegaUp خیلی خوبه برای ما.
این سایت داشته باش ، بازیهای دیگه هم از همونجا بگیر.
دستت درد نکنه عزیزمچشم سیو میکنم نگه میدارم حالا از این ورژن هایی که هست کدوم بهتره؟ NSP یا XCI
و اینکه من برای نت ایران میخواستم از لینک مستقیم استفاده کنم البته اگر داشتید اگر نه مجبور هستم از همین ها دانلود کنم
با مشخصات سیستم که گفتم برای من بازی چطور اجرا میشه به نظر شما که تجربه بیشتری دارین؟
و اینکه من غیر این فایل ها اصلیه بازی و امولاتر دیگه به چه چیزی نیاز دارم برای بازی اگر چیزی هست لینکش رو به من لطف کن بده دانلود کنم

برای key و فریم ور از کجا بگیرم چون من YUZU رو دارم میگیرم و برنامه RyuSak از برنامه Ryujinx پشتیبانی میکنه

اگر از این لینک YUZU رو دانلود کنم اوکی هست؟ و توش KEY و فریم ور رو داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
دستت درد نکنه عزیزمچشم سیو میکنم نگه میدارم حالا از این ورژن هایی که هست کدوم بهتره؟ NSP یا XCI
و اینکه من برای نت ایران میخواستم از لینک مستقیم استفاده کنم البته اگر داشتید اگر نه مجبور هستم از همین ها دانلود کنم
با مشخصات سیستم که گفتم برای من بازی چطور اجرا میشه به نظر شما که تجربه بیشتری دارین؟
و اینکه من غیر این فایل ها اصلیه بازی و امولاتر دیگه به چه چیزی نیاز دارم برای بازی اگر چیزی هست لینکش رو به من لطف کن بده دانلود کنم

برای key و فریم ور از کجا بگیرم چون من YUZU رو دارم میگیرم و برنامه RyuSak از برنامه Ryujinx پشتیبانی میکنه

اگر از این لینک YUZU رو دانلود کنم اوکی هست؟ و توش KEY و فریم ور رو داره؟
Yuzu رو از سایت اصلی و یا جای دیگه دانلود نکن ، نسخه های بروز همیشه نسخه Early Access هست که اینجا همیشه بروزترین رو پیدا میکنی:
Releases · pineappleEA/pineapple-src

برای فریمور / فایلهای prod.keys و title.keys مستقیم برو اینجا و آخرین ورژن دانلود کن:
Switch Firmwares - Darthsternie's Firmware Archive
Yuzu Firmware Download & Installation Guide
========================
برای نصب فریمور فایلی که دانلود کردی رو تو این آدرس اکسترکت کن:
C:\Users\Your PC name\AppData\Roaming\yuzu\nand\system\Contents\registered

فایل prod.keys رو هم داخل این پوشه:
C:\Users\Your PC name\AppData\Roaming\yuzu\keys

برای تنظیمات برنامه مثل گیم پد ، گرافیک و... هم کامل تو خود برنامه مشخص هست ولی برای توضیح بیشتر تو یوتوب خیلی راحت پیدا میکنی.
=========
برای دانلود بازی هم علاوه بر Ziperto میتونی از Romslab و nsw2u.com هم استفاده کنی ، سایتهای دیگه هم هستن ولی همینها کارت راه میندازن.
نسخه های NSP یا XCI هیچ تفاوتی ندارن ، یوزو هر دوش رو اجرا میکنه.

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
Yuzu رو از سایت اصلی و یا جای دیگه دانلود نکن ، نسخه های بروز همیشه نسخه Early Access هست که اینجا همیشه بروزترین رو پیدا میکنی:
GitHub - Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files: Yuzu EA's here
سمت راست روی Latest کلیک کن و دانلود کن.

Ryusak خیلی مهم نیست ولی میتونی ازش برای دانلود Keys استفاده کنی.
برای فریمور با Ryusak شاید طول بکشه ، مستقیم برو اینجا و آخرین ورژن فریمور دانلود کن:
========================

برای تنظیمات برنامه مثل گیم پد ، گرافیک و... هم کامل تو خود برنامه مشخص هست ولی برای توضیح بیشتر تو یوتوب خیلی راحت پیدا میکنی.
=========
برای دانلود بازی هم علاوه بر Ziperto میتونی از Romslab و nsw2u.com هم استفاده کنی ، سایتهای دیگه هم هستن ولی همینها کارت راه میندازن.

بسیار عالی توضیح دادی عزیز خیلی ممنونم

فقط برای key از طریق Ryusak نشد بگیرم اصلا دانلود نشد ولی یه سایت خوب پیدا کردم براش اینجا میذارم همه استفاده کنن

دانلود اخرین فریمور های سویچ و اخرین فایل Prod Key

داشتم تاریخ عضویتم رو میدیدم هی چه زود میگذرد 15 سال شد که همراه بازی سنتر هستیم

اگر به مشکل خوردم مزاحمتون میشم باز :x

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
GitHub - Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files: Yuzu EA's here
سمت راست روی Latest کلیک کن و دانلود کن.

Ryusak خیلی مهم نیست ولی میتونی ازش برای دانلود Keys استفاده کنی.
برای فریمور با Ryusak شاید طول بکشه ، مستقیم برو اینجا و آخرین ورژن فریمور دانلود کن:
========================

=========

خب من موفق شدم بازی رو اجرا کنم مشکلی هم نداشت فقط چیکار میتونم بکنم کیفیت بهتری داشته باشه من مانیتورم 1080p هستش اگر تو تنظیمات گرافیکی ببرم بالا رزولوشن ر بهتر میشه؟ مشکلی ایجاد نمیشه از باب خروجی به خاطر رزولوشن native مانیتورم؟
کلا چه تنظیماتی انجام بدم که گرافیک بهتری داشته باشم مثلا مدی چیزی میشه اضافه کرد یا هر چیزی. چون بازیهای پلی 5 رو ادم میکنه به نظرش میاد این خیلی کیفیت پایین تری داره من احساس کردم دارم بازی پلی 4 یا ایکس باکس 360 انجام میدم از نظر بافت و تکستچر ها

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
خب من موفق شدم بازی رو اجرا کنم مشکلی هم نداشت فقط چیکار میتونم بکنم کیفیت بهتری داشته باشه من مانیتورم 1080p هستش اگر تو تنظیمات گرافیکی ببرم بالا رزولوشن ر بهتر میشه؟ مشکلی ایجاد نمیشه از باب خروجی به خاطر رزولوشن native مانیتورم؟
کلا چه تنظیماتی انجام بدم که گرافیک بهتری داشته باشم مثلا مدی چیزی میشه اضافه کرد یا هر چیزی. چون بازیهای پلی 5 رو ادم میکنه به نظرش میاد این خیلی کیفیت پایین تری داره من احساس کردم دارم بازی پلی 4 یا ایکس باکس 360 انجام میدم از نظر بافت و تکستچر ها
از اون لحاظ که خب قطعا گرافیک پایینتری دارن بازیهای سوییچ ، چون برای سخت افزار ضعیف تر از PS4/X1 ساخته شدن.
برای تنظیمات روی هربازی راست کلیک کن و بعد پراپرتیز ، اینجا تغیراتی که میدی فقط برای همون بازی اعمال و سیو میشه.

اصولا تغیراتی که میتونی بدی و تاثیر داشته باشه تو قسمت Graphics هست.
99 درصد مواقع API باید روی Vulkan باشه.
اگه سخت افزار خوبی داری ، میتونی رزولوشن بالاتر ببری یا آنتی آلیازینگ رو تغییر بدی.

یکسری بازیها ماد هم دارن که مثلا 60 فریم آنلاک میکنن ، FOV تغییر میدن و یا گرافیک کمی بهتر میکنن که خب باید از اینترنت پیدا کنی.

این برنامه رو دانلود کن بریز تو فولدر yuzu و اجرا کن.
GitHub - amakvana/YuzuModDownloader: YuzuModDownloader - A One-Click Yuzu Mod downloader for Yuzu Game Mods
لایبرری رو چک میکنه و مادها رو خودش دانلود میکنه و میریزه تو فولدر بازی.
فقط بازی جدید که اضافه کردی دوباره اجرا کن که اگه ماد داشته باشه دانلود کنه.
برای فعال/غیر فعال کردن مادها هم که از بازی پراپرتیز بگیری تو بخش Addons میتونی تیکشون رو برداری.

• Like
Reactions: m.a.t and bezad

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
از اون لحاظ که خب قطعا گرافیک پایینتری دارن بازیهای سوییچ ، چون برای سخت افزار ضعیف تر از PS4/X1 ساخته شدن.
برای تنظیمات روی هربازی راست کلیک کن و بعد پراپرتیز ، اینجا تغیراتی که میدی فقط برای همون بازی اعمال و سیو میشه.

اصولا تغیراتی که میتونی بدی و تاثیر داشته باشه تو قسمت Graphics هست.
99 درصد مواقع API باید روی Vulkan باشه.
اگه سخت افزار خوبی داری ، میتونی رزولوشن بالاتر ببری یا آنتی آلیازینگ رو تغییر بدی.

یکسری بازیها ماد هم دارن که مثلا 60 فریم آنلاک میکنن ، FOV تغییر میدن و یا گرافیک کمی بهتر میکنن که خب باید از اینترنت پیدا کنی.

این برنامه رو دانلود کن بریز تو فولدر yuzu و اجرا کن.
GitHub - amakvana/YuzuModDownloader: YuzuModDownloader - A One-Click Yuzu Mod downloader for Yuzu Game Mods
لایبرری رو چک میکنه و مادها رو خودش دانلود میکنه و میریزه تو فولدر بازی.
فقط بازی جدید که اضافه کردی دوباره اجرا کن که اگه ماد داشته باشه دانلود کنه.
برای فعال/غیر فعال کردن مادها هم که از بازی پراپرتیز بگیری تو بخش Addons میتونی تیکشون رو برداری.

خیلی ممنون از راهنمای هاس ارزشمندت
من یه عکس میفرستم از داخل بازی و مشخصات فریم و تنظیمات اگر راهنماییم کنی ممنون میشم
من تو همه بازیها دارم همین فریمی که تو این عکس هست میگیرم وقتی رزولوشن رو 2x میکنم با 1x یا 1.5x فرقی نمیکنه بازم همین فریم هستش هر تنظیمی هم گذاشتم بازم فرقی نکرد داستان چیه دقیقا؟
حتی vsync هم برداشتم ولی بازم فرقی نکرد رو همین فریم قفل هست انگار

untitled_xf40.jpg

برام خیلی عجیبه که این فریمی که زیر نوشته اصلا تغییر نمیکنه همین میمونه در صورتی که من دیدم تو یوتیوب اینجوری نیست اگر بگین چه تنظیماتی بذارم و چه کنم که این اوکی بشه و بهترین تنظیمات چیه لطف میکنین:x

من رو 3 تا بازی تست کردم زلدا - بایوناتا 3 - استرال چین و همشون همین فریم رو میدن بهم:-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر