Yu Suzuki : هم اکنون ایده ی SHENMUE III وجود دارد ...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
vr9lh1119kkbsve0lwtx.jpg

صمیمانه ترین سلام ها رو از بنده پذیرا باشین دوستان بازی سنتر ، این بار پس از 10 سال انتظار گویا خبر میرسد که خبری در راه است ... !
Yu Suzuki کبیر ، طی سخنانی با 1UP گفته که concept های(ایده های) Shenmue III هم اکنون وجود دارند . . . !
البته وی این جمله رو با خنده گفته ! (نه با تمسخر البته)
"دنیای شنمو 1 و شنمو 2 یک دنیای منحصر به فضای بیرون - اشاره به ظاهر گرا بودن داره ، باید با عقاید استاد آشنا باشین تا درک کنین چی میگه ! - بود ؛ بطور مثال در بازیهای اصلی (شنمو 1 و 2) داده ها واطلاعات و رویدادها در خدمت دیالوگها هستند ، بدان معنا که 20% مکالمات بین کارکترهای اصلی و 80% مابقی صرف دیالوگهای فرعی میشن ؛ اما شنمو 3 اینجوری نیست ...
Shenmue III یک دنیای اندرونی داره ."
وی اینچنین ادامه میده :
"این موردی که میخوام براتون مثال بزنم دقیقا" توی بازی نیست (در مثل مناقشه نیست!) ، تصور کنین Ryo و Shenhua تو خونه هستن ، بعد Shenhua از ریو میپرسه چای میخوای یا قهوه ؟ و گیمر یکی رو انتخاب میکنه ، یا مثلا" Shenhua یه سوال فرضی از ریو میپرسه : فک کن 4 تا حیوون داریم ، سگ و گربه و میمون و پرنده (!) ، اونوقت شما دارین از یه رودخونه عبور میکنین و مجبورین یکی رو پشت سرتون جا بذارین ، کدوم رو انتخاب میکنین ؟ "
"بله ، شما بالاخره یکی رو انتخاب میکنین ، ازین دست سوال ها در بازی بارها و بارها از شما پرسیده میشه و انتخابهای شماست که داستان بازی رو شکل میده ؛ این مثل یه آزمون شخصیتی میمونه ... شما تصور کنین ، مثلا" از دیدگاه شخصیتی فردی که اون میمونه رو پشت سرش جا میذاره کسیه که همسرش رو ترک میکنه ! ! ! ! ! (استاد تو خارق العاده ای :x به مفهوم این مورد خــــــوب دقت کنین بچه ها ... )
نام پر مسمای SHENMUE III بارها و بارها طی امسال شنیده و شده ، شاید یکم مسخره بنظر برسه ، اما ایده ی شنمو 3 هم اکنون وجود داره ، حقیقت امر همینه ...
آیا این امکان وجود داره ، پس از این همه سال صبر و تحمل ، بالاخره شاهد عرضه Shenmue III باشیم ؟ خدایا ، واقعا" این آرزو رو میکنیم ...

منبع

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
يه بار بازی کردم نميدونم کدومش بود :D داشت خوابم ميبرد :D 10 دقيقه نشد بازيو انداختم دور :D

قابل ذکر هست که من قبل از PS2 دريم کست داشتم :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بابا کشتید خودتونو با Shenmue 3. بخصوص تو کیوون.:d
ما که تنگ نظر نیستیم بزار Shenmue 3 هم ساخته بشه تا این کیوون نفس راحت بکشه.:d
فقط یه وقت نشه مثل GT5 که 3-4 سال همرو منتظر گذاشت بعد منتقدها تحویلش نگرفتن. این سگا همه چیز ازش برمیاد.:d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
فروش که اصلا خوب نبوده! بازی ـی خوبی هست ولی نه در حدی که اون رو اینقدر بزرگش کردید و سازندش رو هم استاد قلمداد می کنید!
میانگین امتیازاش هم هر دو نسخه حول و حوش 8 و خورده ایه!

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
شرمنده اخلاق ورزشیت ! درک میکنم با این خبر خیلی خوشحالی ! اما این الفاظ " استاد " و " کبیر " و ... رو نمیشه نذارید تو متن خبر ؟ این همه بازیساز هست و این همه بازی خوب ، چرا با این الفاظ فرق میذارید بین بازیسازها ؟ چرا به سازنده MGS2 نمیگید استاد ؟ یا RB3 ؟ یا Super meat boy ؟ همه اینها بازیسازن دیگه ، نسبیت رو پایه ریزی نکردن که !

فقط هم انگار تو سایتهای ایرانی و عل الخصوص اینجا هی لفظ " استاد " استفاده میشه !

پ.ن: الان یه عده میگن اونجاش سوخته و فلان جاش نیمسوز شده و ... بگید ، خوش باشید !
ایشون نظر شخصیش رو گفته و این وسط هم نه خودش سود می بره و نه کس دیگه.ضمنا تو فروم های خارجی هم از القاب مختلف در مورد بازیسازا استفاده می کنن و کسی حرفی نمی زنه چون یاد گرفتن به نظرات همدیگه احترام بذارن.بهتره ما هم اینو یاد بگیریم.(فقط منظورم شما نبودید کلی گفتم:) )
=))=))=))
خیلی باحال بود این یه تیکه:biggrin1:
خب ایشون چون یه مدت از وطن دور بودن و احتمالا اینجا هم نمیومدن اینطوری حرف زدن بخاطر همین ایرادی بهشون وارد نیست...
وگرنه من حتی ندیدم تو مصاحبه نمورا با بازیسنتر هم ندیدم که نمورا اینجوری حرف زده باشه:D
فروش که اصلا خوب نبوده! بازی ـی خوبی هست ولی نه در حدی که اون رو اینقدر بزرگش کردید و سازندش رو هم استاد قلمداد می کنید!
میانگین امتیازاش هم هر دو نسخه حول و حوش 8 و خورده ایه!
به شما یه سرچ تو ویکی پدیا+دانلود مجلات گیم سال 2000 رو توصیه می کنم:)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ایشون نظر شخصیش رو گفته و این وسط هم نه خودش سود می بره و نه کس دیگه.ضمنا تو فروم های خارجی هم از القاب مختلف در مورد بازیسازا استفاده می کنن و کسی حرفی نمی زنه چون یاد گرفتن به نظرات همدیگه احترام بذارن.بهتره ما هم اینو یاد بگیریم.(فقط منظورم شما نبودید کلی گفتم:) )
اصلا به حرف کیوان و این خبر کاری ندارم.چون شما کلی گفتین من کلی جواب میدم.
متن خبر جای نظر شخصی نیست.مثلا من اگه از فلان بازیساز خوشم میاد بیام تا عرش ببرمش بالا!!؟در صورتی که شاید چیزه خاصی نداشته باشه.یا از فلان بازیساز بدم میاد بیام انواع القاب کوچیک کننده رو بهش نسبت بدم!!؟بهتره حداقل تو خبر گزاری این مورد رعایت بشه.حالا تو پستهای بعدی میشه هر لقبی به هر کسی دلت خواست بدی.

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
يه بار بازی کردم نميدونم کدومش بود :D داشت خوابم ميبرد :D 10 دقيقه نشد بازيو انداختم دور :D

قابل ذکر هست که من قبل از PS2 دريم کست داشتم :D

دوست عزیز، حیف... واقعا خیلی بازی های برتر دیگه هم هستند که آدم می تونه 10 دقیقه اولو ببینه و بندازه دور... فیلم ها رو چطور تماشا می کنی؟ دقیقه اول از سینما می زنی بیرون یا مثل بابای من خوابت می بره؟...(فکر نکنم اگه مثل من 60 دلار براش مایه می دادی اینطور باهاش رفتار می کردی) از شوخی که بگذریم البته بازی های عمیق همه اینطوری هستن...بخصوص در مورد RPG ها و مدرن RPG هایی مانند فاینل فانتزی یا شنمو یا یاکوزا...هرکه اثر خوب می خواد باید اولین ساعات رو تجربه کنه حالا چه حوصله سر بر چه اکشن تمام....نوشتن داستان هایش عمیق و به یاد موندنی متفاوت از آثار اکشن هستن...یواش شروع می شن اما به اوج می رسن و به یاد می مونن اما آثار اکشن... می ترکونن..و سریع از یاد می رن.... واسه همینه که اگر بخواییم فیلم های خفن نام ببریم...Inception بیاد می آید اما...یدونه اسم فیلم استیون سیگال هم به زودی به یاد می یاد. مثلا به نظر من بلیچ و نارتو 20-30 قسمت اول واقعا حوصله سر برن...اما 294 بلیچ داشت من رو دچار سکته قلبی و مغزی می کرد. بگذریم... این صفحه گم شده مقاله 1UP در بلاگ یکی از سازندگان بازی در Q Entertainment هستش... آره، من بهش می گم گم شده...و خوندنی هشتش... http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9065726 این بخخشم که می گه If you know who Yu Suzuki is, then you'll also know that he's had a low profile for at least the last half a decade (If you don't know who Yu Suzuki is, then you don't know nearly as much about video games as you ought to). ترجمه کردنی هشتش، قابل توجه دوستانی که جایگاه استاد رو نمی دونن... در ضمن...ناگوشی زیر دست سوزوکی بوده و سوزوکی دوست صمیمیش هست... و خیلی از اعضای تیم شنمو بودن که تو سرزمین شرق یاکوزا یا ریو گا گو تو کو رو محبوب کردن تا جایی که از هر کسی اونجا نام این بازی رو براش بگی می شناسه...درست مثل متال گیر. غرب هم از 3 شروع کرده، 4 رو دوست خواهد داشت و آخر زمان را عاشقش می شه. مشکل شنمو اینکه عامه نگرفتنش...حالا امیدوارم اینبار از دستش ندن...که باز نره 10 سال دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر