YOSHIMITSU Fans

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
منظورش اینه که خیلی ضربه پشته سره هم داره البته خیلی هم سخته

کجا تفسیره حرف من این بود
icon4.gif

منظورم اینه که تکضربای ضعیفی داره بخاطر همین زمان باز بودن گارد حریف درصد خسارت کمه.
درثانی کمبو ایرالش هم کم خسارت تره:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
icon4.gif

منظورم اینه که تکضربای ضعیفی داره بخاطر همین زمان باز بودن گارد حریف درصد خسارت کمه.
هان مطمعنی بابا یکی از دوستام که با من بازی میکرد خیلی نامرد بود وقتی ورش میداشت یک کمبو میزد که تمامه جونم را میبرو همش پرشت سره هم میزد لامصب امان نمیداد اشکم در میرفت که نمی توانستم کاری بکردم:(

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
icon4.gif

شما یاد نداری حرف نزن ... :mad:
از این شخصیت قوی تر و باحال تر کی میخوای ؟ کجای ضربه هاش ضعیفه ؟ حالا شاید تک ضرب هاش کمی نسبت به یارهای دیگه ضعیف تر باشه ولی اگر فن های درست حسابی مثل : دایره+دایره+مثلث+مثلت+دایره+دایره+مربع+مربع+مربع رو بزنی یارو هیچی بهش نمیمونه ... :cool:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
از این شخصیت قوی تر و باحال تر کی میخوای ؟ کجای ضربه هاش ضعیفه ؟ حالا شاید تک ضرب هاش کمی نسبت به یارهای دیگه ضعیف تر باشه ولی اگر فن های درست حسابی مثل : دایره+دایره+مثلث+مثلت+دایره+دایره+مربع+مربع+مربع رو بزنی یارو هیچی بهش نمیمونه ... :cool:
بابا تجربت منو کشته...همین تکنیکی که گفتی تو دایره زدن دومی(High)ضربه رو میشه یا بدل زد یا نشستو دفع کرد...
دیدار برای Tekken6 تا حالیت کنم قدرت یعنی چی:biggrin1:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
بابا تجربت منو کشته...همین تکنیکی که گفتی تو دایره زدن دومی(High)ضربه رو میشه یا بدل زد یا نشستو دفع کرد...
دیدار برای Tekken6 تا حساب این ملخو باهات تسویه کنم:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دیدار برای Tekken6 تا حساب این ملخو باهات تسویه کنم:biggrin1:
شما 360 داری ؟ اگه داری وقتی اومد بهت میفهمونم با کی طرفی ... :cool:
بحث های بچه گونه نکن . :sick:

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
بابا این یوشیمیتسو که سوسکه! :D
به قول پرسپکتیو چارش یه بدله یا نهایت یه نشستن و یه پانچه، حیف که تو نت نمیشه کری خوند و کل خابوند وگرنه بشدت حریف میطلبم و هرکی با هر جونوری که دوست داره بیاد کلش رو بخابونم! (بابا قدرت بابا استاد! :D) اسمایل شوخی
کاش تیکن رو هم میشد آنلاین زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر