YOSHIMITSU Fans

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
هرکس طرفدار یوشیمیتسوی بیاد تو !!! :love:
من که فقط میگم یوشیمیتسو ... :love:
چند تا عکس ازش :
50723-44425.jpg
yoshimitsu.jpg
yoshimitsu.jpg
بیو گرافی :

نام : Yoshimitsu

محل سكونت :نامعلوم.
سبك مبارزه : Manji Ninja
قد : 178
وزن : 63
گروه خوني : O
شغل : رهبري مانجي نينجا ها.
سرگرمي : تماشا كردن مسابقات Sumo
علاقه مندي : بازي هاي ويدئويي آركيد!
متنفر از اشرار!

او ا در سري Soulcalibur و هم در در تيكن ظاهر شد او در سري ها Soulcalibur II, Soulcalibur III و Soulcalibur IV حضور موفقي داشت.
يوشي در سال 1994 در تيكن حضور مي يابد او به عناون طعمه وارد مسابقه تورنمنت اول مي شود تا با جلب توجه سايرين اعضاي Manji Party جايزه اي را كه براي نفر اول تعيين شده را بدزدند و آن را بين فقرا تقسيم كنند ولي در اين بين متوجه مي شود كه يك سومو كار ژاپني به نام گانريو بر خلاف آداب و سنن Yokozuna كه بنيانگذار اين سبك است به كارهاي خلاف روي آورده و يوشي اين را بي احترامي به اين سبك مي بيند و بسيار خشمگين مي شود و با او وارد مبارزه مي شود و او راشكست مي دهد .
پس از آن يوشي به آزمايشگاه دكتر بوسكنووئيچ مي رود تا انرژي جاودانه ساز او را بدزد ولي تدابير امنيتي شديدي بر قرار و در اين بين او به شدت مجروح مي شود و بازوي راستش قطع مي شود ولي دكتر به او كمك مي كند تا از آنجا فرار كند و بعدها براي او يك بازوي مكانيكي مي سازد.
حوادث تيكن 2 در حال شكل گيري بود كه يوشي متوجه مي شود كه دكتر توسط مي شيما زي باتسو كه كازويا آن را رهبري مي كرد دزديده شده و يوشي كه به دكتر مديون بود وارد تورنمنت مي شود تا دكتر را نجات بدهد همچنين Kunimitsu كه قصد بدست آوردن شمشير مقدس قبيله را كه در دست يوشي بود وارد تورنمنت مي شود.او با Kunimitsu كه يكي از بهترين نينجاهاي گروهش بود وارد مبارزه مي شود و او را مي كشد پس از آن به دنبال محل دستگيري دكتر مي رود تا او را نجات دهد .
او پس از نجات دكتر دوباره هي هاچي رشته ي امور را بر دست مي گيرد و دكتر هم به نزد او بر مي گردد تا تحقيقات جديدي را شروع كند و يك نوع بيماري مرموز را شناسايي و راه درمان آن را پيدا كند او براي اين كار نينا را مورد آزمايش قرار مي دهد و آنا هم داوطلبانه تن به تحقيقات مي دهد .
دكتر براي كامل كردن تحقيقاتش به خون اوگر نياز دارد و يوشي براي بدست آوردن خون اوگر وارت تورنمنت مي شود كه موفق به اين كار نمي شود.
او پس از شكست در تورنمنت سوم در وضعيت بدي قرار مي گيرد و گروهش در حال نابودي مي باشد او مجبور است كه مخارج گروه را تأمين كند ولي كاري از پيش نمي برد و مي خواهد كه با زي باتسو همكاري كند و با او هم پيمان شود ولي در راه اميدي پيدا مي شود و آن هم ترونمنت چهارم است و او براي بردن جايزه وارد تورنمنت مي شود تا بتواند از پس مخاراجي گروه مانجي بر بيايد.
او در حين رفتن به تورنمنت يك فرد نيمه جان را در جنگل پيدا مي كند و او را (برايان )پيش دكتر مي برد تا جانش را نجات دهد او در تورنمنت موفق نمي شود كه پيروزي كسب كند ولي مقدار زيادي از پول هاي هي هاچي را به سرقت مي برد و در راه برگشتش نزد دكتر مي رود ولي مي بيند كه آزمايشگاه به هم ريخته و دكتر هم ناپديد شده او پيش افرادش مي رود تا با كمك آنها دكتر را پيدا كند ولي وقتي به مكان گروهش مي رسد مي بيند كه افراد زيادي كشته شده اند و او از بازماندگاه قضيه را جويا مي شود و مي فهمد كه اين كار برايان بوده و براي كشتن او راهي مي شود.
او پس از كمي جستجو متوجه مي شود كه برايان قدرت زيادي پيدا كرده و براي آزمايش كردن قدرتش وارد تورنمنت پنجم شده او با شنيدن اين خبر سريعاً وارد تورنمنت مي شود تا انتقام افرادش را بگيرد.
ولي او موفق به كشتن برايان نمي شود و فقط مي تواند او را مجروح سازد.
او در قبل از تيكن6 متوجه كم شدن قدرت شمشيرش مي شود و اين نشانه اين بود كه ديگر نمي تواند از او استفاده كند و در صورت استفاده ديوانه خواهد شد و به همين منظور يك شمشير جادويي ديگري را انتخاب مي كند و براي امتحان كردن آن و هم كشتن برايان وارد تورنمنت ششم مي شود.
منبع

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا ایول من از این یوشیمیتسوی خیلی خوشم میاد اونم فقط بخاطه جون دادنش داخله تکین هست من چه جالی میگرفتم از این دوستانم یادش بخیر تکین 5 چه دورانی بود ما که حالی کردیم مرسی دوسته عزیز :biggrin1:
من خودم ساپورت میکنم از این تاپیک باز هم ایول بابا :love::biggrin1:
فقط یک چیز خودت نوشته ؟؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
به به، به سلامتی قرار کودکستان درست کنید؟ هرکس طرفدار کلاه قرمزی بیاد تو هر کس طرفدار Ryu ـه بیاد تو هرکسی طرفدار مستر چیفه بیاد تو...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به به، به سلامتی قرار کودکستان درست کنید؟ هرکس طرفدار کلاه قرمزی بیاد تو هر کس طرفدار Ryu ـه بیاد تو هرکسی طرفدار مستر چیفه بیاد تو...
آره اینجا کودکستانه :evil: ...
من فن این شخصیتم و دوست دارم براش کلوپ بزنم و تاپیک درست کنم ... شما هم دوست نداری نیا کسی که شمارو اجبار نکرده .

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام.
آقا دمت گرم خیلی اطلاعات باحالی بود...
منم خوراکم یوشیمیتسوهه...
تو Tekken از همون اول(PS1) با یوشیمیتسو بازی میکردم و خوراکم فن شمشیر بود(که 9/10 جون حریفو میگیره:biggrin1:)البته فقط بخاطر این فن نبود چون Paul هم یه همچین فنی داره...
کلاً ازش خوشم میومد دیگه تو Tekken 5 عاشق تریپش شدم...
تنکس.:love:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام.
آقا دمت گرم خیلی اطلاعات باحالی بود...
منم خوراکم یوشیمیتسوهه...
تو Tekken از همون اول(PS1) با یوشیمیتسو بازی میکردم و خوراکم فن شمشیر بود(که 9/10 جون حریفو میگیره:biggrin1:)البته فقط بخاطر این فن نبود چون Paul هم یه همچین فنی داره...
کلاً ازش خوشم میومد دیگه تو Tekken 5 عاشق تریپش شدم...
تنکس.:love:
اطلاعات رو که از جای دیگه گرفتم و قابل شما رو هم نداره ... کلا ی.شیمیتسو یک شخصیت جذاب محسوب میشه ... :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر