Yaiba:Ninja Gaiden Z | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
80699627104915345848.jpg

ناشر |Tecmo|
سازنده |Team Ninja|
پلتفورم | PC/X360/PS3|
ژانر |Action/Hack & Slash|
موتور |Unreal Engine 3|
کارگردان |Masahiro Yasuma|

سری Ninja Gaiden قدمت زیادی دارد که برمیگردد به چندین نسل قبل و بر روی کنسولهای سگا که اولین نسخه های ان منتشر شد.اخرین نسخه نینجا گایدن شماره سوم او بود که نتوانست به خوبی ظاهر شود و با نمرات و نقد های نسبتا بدی مواجه شد.شخصیت معروف و اصلی این سری Ryo Hayabusa نام دارد ولی در این شماره شما دیگر در نقش این فرد نخواهید بود بلکه شخصیت جدیدی به نام Yaiba در این عنوان حضور دارد.داستان بازی از انجا شروع می شود که Yaiba در مسابقه‌ای که در قبیله‌اش تشکیل شد موفق شد به پیروزی برسد اما بر اثر بعضی از اتفاق ها او تمامی افراد قبیله را به قتل می‌رساند و حال او به دنبال Ryo Hayabusa می‌باشد و او در به او بر میخورد و میتواند به چشم و دست او اسیب جدی وارد کند.گرافیک این بازی بر‌خلاف نسخه قبلی حالت سل شید دارد (شبیه به کمیک و همانند بازی های شرکت Teltalle Games) و با این حال بافت ها و تکسچر ها کیفیت خوبی ندارد و کنتراست رنگ ها بسیار بالا هست. علاوه بر استودیو Team Ninja دو استودیو دیگر به نام های Comcept و Spark Unlimited نقش دارند.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
10 دقیقه‌ای بازیش گیم پلی شبیه به Deadpool هست ولی با سرعت و خشونت بیشتر ! کلا با بازی خیلی حال کردم تنها ایرادش بنظر من زاویه دوربین که خیلی رو اعصابه !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تموم شد.
درکل بازی ان چنان بدی هم نبود فقط وسط بازی یکم تکراری میشد.باس فایت ها تعدادشون کم هست و هر کدوم 3 - 4 بار باهاشون برمیخورید.گرافیک سیل شید هست و ضعف خاصی نداره.خودم به بازی 7.5 میدم و این نمرات هم اصلا مناسب نیست و در بدترین حالت میتونه 6 بگیره اما دیگه 1 و 2 خیلی کم هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر