XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
سلام دوستان
کسی‌ می‌تونه به من کمک کنه، و بگه که اصلا چجوری می‌تونم انلاین بازی‌ کنم؟
من راستش هیچی‌ نمیدونم از بازیهای انلاین
شرمنده اگه اینجا جاش نبود بپرسم

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
سلام دوستان
کسی‌ می‌تونه به من کمک کنه، و بگه که اصلا چجوری می‌تونم انلاین بازی‌ کنم؟
من راستش هیچی‌ نمیدونم از بازیهای انلاین
شرمنده اگه اینجا جاش نبود بپرسم
یه نکته خدمتتون عرض کنم ، اونم اینه که اگر فکر میکنید فقط با ایکس فایر میتونید آنلاین بازی کنید کاملا در اشتباه هستید ، همونطور که دوستان گفتن برنامه ی ایکس فایر یک برنامه ی واسطه هست .
در مورد طریقه ی آنلاین بازی کردن هم بستگی داره چه بازی رو بخواهید آنلاین بازی کنید :D

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
یه نکته خدمتتون عرض کنم ، اونم اینه که اگر فکر میکنید فقط با ایکس فایر میتونید آنلاین بازی کنید کاملا در اشتباه هستید ، همونطور که دوستان گفتن برنامه ی ایکس فایر یک برنامه ی واسطه هست .
در مورد طریقه ی آنلاین بازی کردن هم بستگی داره چه بازی رو بخواهید آنلاین بازی کنید :D

راستش من اکثر بازی ‌‌های جدید رو دارم.کلا می‌خوام ببینم چجوری می‌تونم انلاین بازی‌ کنم؟یعنی‌ راهش چیه؟هیچی‌ نمیدونم من از این قاضیا:blushing::-"

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
این مشکل برای دوستم پیش اومده:
وقتی ueser و pass رو وارد xfire میکنه سر geting group گیر میکنه و دیگه وارد نمیشه!
یه یوزر دیگه امتحان کرد , آخرین نسخه xifre رو از سایتش دانلود کرد حتی ویندوز عوض کرد ولی مشکلش حل نشد!!!
کسی میدونه چی کار میشه کرد؟؟؟

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
راستش من اکثر بازی ‌‌های جدید رو دارم.کلا می‌خوام ببینم چجوری می‌تونم انلاین بازی‌ کنم؟یعنی‌ راهش چیه؟هیچی‌ نمیدونم من از این قاضیا:blushing::-"
خو بازم تا نگی منظورت از بازی های جدید چیه کسی نمیتونه کمکت کنه ! :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در حال حاضر من رو سیستم Bionic Commando & Hawx رو دارم :biggrin1:
هر دو ساپورت میشن. احتمالا نسخه Steam دارید که باید یه سری دستکاری ها بشه که من حوصله ندارم توضیح بدم...کسه دیگه اگر حوصله داره بیاد توضیح بده

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
این مشکل برای دوستم پیش اومده:
وقتی ueser و pass رو وارد xfire میکنه سر geting group گیر میکنه و دیگه وارد نمیشه!
یه یوزر دیگه امتحان کرد , آخرین نسخه xifre رو از سایتش دانلود کرد حتی ویندوز عوض کرد ولی مشکلش حل نشد!!!
کسی میدونه چی کار میشه کرد؟؟؟
کسی نمیدونه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر