XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
کلاینت رو دانولد میکنید نصب می کنید همون اول که کلاینت ران میشه بازی ها رو Detect میکنه(البته بعضی وقتا هم مشکلات داره :)
راحت میشینید بازی میکنید :smile:
وقتی لاگین شدی از قسمت Tools میری روی Launch بازی رو که میخوای اجرا میکنی...

Smackdown Vs Raw

کاربر سایت
Apr 7, 2008
17
نام
Mehdi Hajiani
از دوستان يكى كه وارده در مورد ايكس فاير توضيح بده و لينك دانلودش رو هم بزاره
ميشه باهاش فيفا 09 بازى كرد و با چه نوع اينترنتى و چه سرعتى ميشه باهاش كار كرد
با سرعت اى دى اس ال ٦٤ هم ميشه باهاش كار كرد ؟

يكى نيست به سوالات من جواب بده ؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دوستان F.E.A.R 2 با Xfire مشکل داره؟
وقتی Xfire در حال اجرا باشه بازی کند میشه ولی وقتی Exit میکنم درست میشه!!!!!!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کسی نیست کمک کنه؟!

این xFire با بعضی از گیم ها مشکل داره. چون اون پیام ها و مخلفاتش ممکنه داخل بازی با موتور ایجاد مشکل کنند.

این کار را بکنید ببینید درست میشه یا نه.
در xFire قسمت Tools .. بعد Options .. بعد Games.

Fear 2 را از دست چپ انتخاب کنید. دست راست وسط صفحه پایین Advanced Options
چیزی توشته به این اسم Disable xFire In-Game .. اون را چک کنید. اینجوری دیگه پیام ها و چیزهای دیگه xFire داخل بازی نشان داده نمی شوند.

اگر این روش جواب نداد، یک روش دیگر هم هست که باید xfire_games.ini را دستکاری کرد (اونجوری که من گوگل کردم).

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
این xFire با بعضی از گیم ها مشکل داره. چون اون پیام ها و مخلفاتش ممکنه داخل بازی با موتور ایجاد مشکل کنند.

این کار را بکنید ببینید درست میشه یا نه.
در xFire قسمت Tools .. بعد Options .. بعد Games.

Fear 2 را از دست چپ انتخاب کنید. دست راست وسط صفحه پایین Advanced Options
چیزی توشته به این اسم Disable xFire In-Game .. اون را چک کنید. اینجوری دیگه پیام ها و چیزهای دیگه xFire داخل بازی نشان داده نمی شوند.

اگر این روش جواب نداد، یک روش دیگر هم هست که باید xfire_games.ini را دستکاری کرد (اونجوری که من گوگل کردم).

خیلی ممنون با روش اولی جواب داد.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام دوستان من چیزه زیادی نمیدونم.
دقیق میخواستم بدونم که الان من xfire رو از کجا دانلود کنم و بعدش باهاش چیکار کنم که بشه بازی آنلاین کرد؟

Humanimal

کاربر سایت
Jul 16, 2009
10
توضیح خاصی نداره...باید "توی محیط"باشید تا باهاش آشنا شید...
What is Xfire:
یه کلاینت ـه مخصوص گیمرها و بازی هاست که خوب چنت قابلیت مختلف رو کنار هم اورده و خیلی بدرد میخوره...برای مثال یجور Server Browser ـه،میتونید با بقیه گیمرها ارتباط برقرار کنید،تبادل فایل کنید و همینطور میفهمید که فلان کس داره چی بازی میکنه و در مورد بازی باهاش بحث کنید و خوب میتونید اسکیل های خودتون رو با گرفتن عکس و ویدیو از بازیتون به نمایش بذارید،پچ های مخصوص بازیها رو دانلود کنید،کلن بازی هم هست تو کار و خوب مسابقات و Live Chat ها و گیم های امضا شده(8->)و اینا هم که بماند :) یه فروم هم داره :D
از لحاظ سرعت به اون صورت مشکل نداره...من خودم با دایل آپ که شاد هستیمو با پینگ زیبا آنلاین بازی میکنیم و ... ولی خوب جهت جلوگیری از ابراز حسودی نسبت به بقیه پیشنهاد میکنم حتما قبل از ورود به ایکس فایر حتما یه ADSL برای خودتون ردیف کنید!! :)

آخرین ویرایش:

Humanimal

کاربر سایت
Jul 16, 2009
10
ببینید همونطور که میدونید ماها یه مشت Pirate به تمام عیار هستیم :)
کلا ربطی به ایکس فایر نداره...این وسط یه واسطه است که مثلا به شما آدرس ـه سرور ها رو نشون میده...کرک،ایرانی،خارجی،پینگ بالا و ...و واستون ساعت میندازه و اسکرین شات و ویدیو...کار دیگه ای نیست بکنه :)
کلا اینجا جای بحثش نیست...هر بازی که خواستید بکنید توی مبحث مورد نظر میپرسید.CoD 4-Quake-SF و ...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
سلام
صدای میکرفن من تو Xfire خیلی ضعیفه وقتی هم که تو Options ـش میرم با تغییر دادن تنظیمات قسمت Voice هیچ فرقی ایجاد نمیشه (حتی اگه صداش رو کامل قطع کنم هم بازم هیچ تاثیری نداره)
همین مدل Headset من رو رو یکی از دوستامم داره ولی اون خیلی راحت استفاده میکنه...
به نظرتون من باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر