XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
^^ عجب تاپیک داغی خوب جناب همه چیز دان و همه چیز دار و اطلاعات دقیق دار که میگی
این شباهت مثل شباهت crysis2 به fifa 12 ـه! هر دوتاشون بازین :biggrin1:
در ضمن تو کل اینا اکانت دارم آشنایی کامل دارم باهاشون :) :biggrin1:
منم گفتم عین هم کلاینتن نگفتم عین همن !!! کلان یا من قارسی صحبت نمیکنم , یا زبان تاپیک یک چیزه دیگست . برای مسخره کردن و ایراد گرفتن 10 تا پست از جون دل میدید اما برای جواب سوال دادن 1 پستم نمیدید. اقا بازم میگم شاید برات جا بیفته کلاینتن. ایکس فایره من دکمه لانچ بازی داره و من اکثرشون رو با اون لانچ میکنم اگر ماله شما نداره این یک حرفیه. من قصدم این بود که به اون بنده خدا توضیح بدم فکرم نکنم جاییش ایراد داشت.
ماشلا انقدر زیاد نوشتید حس جواب دادن نمیاد اما برادر آرش من کجا گفتم سرور داره یا حتمان برای اجرای بازی نیازه؟ گفتم خیلی از بازی هارو میشه باش لانچ کرد, نمیشه؟ خود شما که COD4 بازی میکنی نمیتونی از ایکسفایر بدون دادن IP فقط با کلیک بر روی Join به دوستات جوین بدی؟ البته اگر داخل ددیکیت سرور باشن . فکر کنم کلان برا تون سو تفاهم ایجاد شده. من دیگه پست نمیدم فکر کنم کسی که باید متوجح شده باشه شده.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اگه اینطوریه ویندوزم برای اجرای بازیه چون میشه با 2تا کلیک بازی اجرا میشه :))
در کل xf برای اجرای بازی کردن نیست!! بدون اونم اجرا میشه! عزیزان لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارین الکی پست ندین!
اگرم میدین حداقل ازش دفاع های الکی نکنین!
شما هم فکر کن برای اجرا کردنه بازیه برو باهاش تا دلت میخواد بازی اجرا کن!!

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
اگه اینطوریه ویندوزم برای اجرای بازیه چون میشه با 2تا کلیک بازی اجرا میشه :))
در کل xf برای اجرای بازی کردن نیست!! بدون اونم اجرا میشه! عزیزان لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارین الکی پست ندین!
اگرم میدین حداقل ازش دفاع های الکی نکنین!
شما هم فکر کن برای اجرا کردنه بازیه برو باهاش تا دلت میخواد بازی اجرا کن!!
واقعان نمیخواستم جوابتو بدم اما اینو بهت میگم حداقل اطلاعات عمومیت بره بالا , انقدرم مثل بچه دبستانی رفتار نکن فکر کنم دبیرستان رفته باشی
Xfire - Wikipedia, the free encyclopedia
یعنی تو از ویکیپدیا هم بیشتر سرت میشه ^^ بخون ببین نوشته Xfire client.
Xfire can launch the game and join the friend's server automatically.
شاید 4 تا چیز مفید فهمیدی عوض مسخره کردن دیگران . دوره ترول بازی خیلی وقته گذشته.

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
عزیزم! دانا! xfire CAN launch ! این اولا
دوما جمله منظورش اینه که بوسیله ی xf میتونی راحت به دوستات جوین شی فقط با یه کلیک و خیلی سریع به جا اینکه بری تو بازی 2ساعت آپی یا.... بزنی!
پس کار و هدف ساخت xfire این نیست که بازیو برات اجرا کنه! فقط یکی از امکاناتش اینه که میتونی باهاش به دوستات سریع تر جوین شی که اونم هدف اصلیش نیست
اگه xfire یه کلاینت برا اجرای بازی بود و کلا بر همین اساس ساخته شده بود که تو اینهمه نوشته تو wikipedia فقط یه نصفه خط در مورد این قابلیتش نمیگفت :))))))

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
عزیزم! دانا! xfire CAN launch ! این اولا
دوما جمله منظورش اینه که بوسیله ی xf میتونی راحت به دوستات جوین شی فقط با یه کلیک و خیلی سریع به جا اینکه بری تو بازی 2ساعت آپی یا.... بزنی!
پس کار و هدف ساخت xfire این نیست که بازیو برات اجرا کنه! فقط یکی از امکاناتش اینه که میتونی باهاش به دوستات سریع تر جوین شی که اونم هدف اصلیش نیست
اگه xfire یه کلاینت برا اجرای بازی بود و کلا بر همین اساس ساخته شده بود که تو اینهمه نوشته تو wikipedia فقط یه نصفه خط در مورد این قابلیتش نمیگفت :))))))
=)) خوش باش کاش منم اینه تو میتونستم خودم رو به ... بزنم. واقعان دنیای جالبی داری ازش لذت ببر 10 تا پست دادی تا بگی من گقتم Steam , Xfire اینه همن اما خوب حرف من دقیقان مثل این ممیونه که گفتم هواپیما و ماشین هردو وسیله هستن اما با تفاوتهای زیاد . اونوقت یکی اینه تو بیاد بگه این یارو کم داره میگه این دوتا اینه همن.
جریان من و تو جریان اون 2 نفریه که اولی داشت با انگشتش ماه رو نشون میداد دومی همش نوک انگشتش رو نگاه میکرد میگفت کو من نمیبینم .
البته تقصییر هم نداری چون دیدت در این حده;) حالا من هرچی بت بگم بازم میگی گفته اینه همه . اره اینه همن ترول >:)

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
آخه عزیزم تو 5نفر بگو حرفتو تایید کنن :D من فقط نگفتم بازم بودن!!

بحث فایده نداره این که کی درست میگه معلومه کسی هم کارش تو xfire گیر بیفته سراغ ایشون نمیره پس بیخیال :x همه میدونن xfire چیه حالا ایشون نظر های بسیار جالبی داره به من و شما مربوط نمیشه پس بیخیال اعصاب خودت رو خورد نکن تو رو گیر اورده گیر داده

کلاینت هایی که بازی رو اجرا میکنن و کارشون اینه steam و origin هستن نه xfire

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
بحث فایده نداره این که کی درست میگه معلومه کسی هم کارش تو xfire گیر بیفته سراغ ایشون نمیره پس بیخیال :x همه میدونن xfire چیه حالا ایشون نظر های بسیار جالبی داره به من و شما مربوط نمیشه پس بیخیال اعصاب خودت رو خورد نکن تو رو گیر اورده گیر داده

کلاینت هایی که بازی رو اجرا میکنن و کارشون اینه steam و origin هستن نه xfire
احسنت آقا یک سوال چرا منیجر xfire رو نمیتونم روی بازی میدان نبرد 3 تنظیم کنم یعنی نشون میده من رو که بازی میکنم ولی رندر نداره. یعنی عکس و فیلم نمیتونم بگیرم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
احسنت آقا یک سوال چرا منیجر xfire رو نمیتونم روی بازی میدان نبرد 3 تنظیم کنم یعنی نشون میده من رو که بازی میکنم ولی رندر نداره. یعنی عکس و فیلم نمیتونم بگیرم.
قبلنا که XIG واسه BF 3 ,Disable شده بود، الان خبر ندارم، شاید الانم این‌جوری هست.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من قبلا که جهاد 3 بازی میکردم تو xf میزد که دارم بازی میکنم اما الان نشون نمیده ! یه کی یه کمکی بکنه لطفا !

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
من قبلا که جهاد 3 بازی میکردم تو xf میزد که دارم بازی میکنم اما الان نشون نمیده ! یه کی یه کمکی بکنه لطفا !
دوست عزیز شما باید ingame رو نگاه کنی اگر جاییش با این عکس که میزارم فرق داشت تغیرش بدی . البته جاهایی که سیاه هست اسم بازی هست که چون نباید داخل فروم بهش اشاره کرد سیاه کردم.
23283370211742358960.bmp

Option -Xfire هم باید اینجور باشه و احتیاج نیست به چیزیش دست بزنی
27927958289534178617.bmp

اگر مشکلت حل نشد Origin = NiX-RiSiNS, Xfire= ali7boban ادد کن اگر تونستم کمکت میکنم.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
شما ها راحت به Xfireوصل می شید؟
من فقط صبح ها راحت می تونم وصل شم.
بعد از ساعت 12 وصل شدن بهxfغیر ممکن هست برای من.

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
شما ها راحت به Xfireوصل می شید؟
من فقط صبح ها راحت می تونم وصل شم.
بعد از ساعت 12 وصل شدن بهxfغیر ممکن هست برای من.
بخاطر ISP پیش میاد این مشکل , مثل مشکل Steam . بعضی پورت هارو میبنندن اکثران صبحها راحت کانکت میشه ولی از یک ساعت خاصی دیگه اذیت میکنه مال شما 12 هست مال بعضی ها 2 به بعد. اما با چیز پی ان راحت کانکت میشه.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
البته اگر friend زیاد باشه و تو گرو های زیادی عضو باشی هم مشکل پیش میاد و صبح راحت وصل میشی و دلیلش اینه که افراد کمتری آنلاین هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر