XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام من از دیروز هر چی می خوام تو Xfire لوگین کنم تا نصف می ره بعدش دیگه نمیره ولی با چیز پی ان راحت میره داخل !
فقط مشکل من هم نیست هیچ کی بدونه چی چی ان نمیتونه بره داخل کسی راه دیگه ای سراغ نداره ؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا مارو بد بخت کرده این ایکس فایر.:d من امروز صبح ساعت پنج تونستم لاگین شم،دیگه ولش نمیکنم:d. از وقتی‌ آپدیت جدید دادن اینجوری شده،احتمالا یه کاری با سرور کردنOverload شده.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مشکل از IP های ما هست اگه دقت کرده باشید خارجی ها on هستن یوزرهای آنلاین هم الان 131,398 هست با v+p-n هم راحت میشه log on شد علاوه بر این خیلی ها مثل خودم هم تو استیم هم نمیتونن log on بشن.
فکر کنم دوباره دارن شیرین کاری میکنن:|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
دو روز هستش که اصلا نمی تونم به Xfireوصل بشم!
می خوام ببینم شما ها هم همچین مشکلی دارید؟

اره ماله منم اینجوریه
ما همه با هم هستیم نترسین نترسین :D
کاره این امریکایی هاست IP ایران رو بستن مثل سایت nvidia

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مشکل از IP های ما هست اگه دقت کرده باشید خارجی ها on هستن یوزرهای آنلاین هم الان 131,398 هست با v+p-n هم راحت میشه log on شد علاوه بر این خیلی ها مثل خودم هم تو استیم هم نمیتونن log on بشن.
فکر کنم دوباره دارن شیرین کاری میکنن:|

فکر نکنما موقعی که نت سرعتش خوبه مثلا اول صبح راحت لاگین می‌کنه.
اگه آای‌ پی‌ رو بلاک کرده باشن که کارمون ساختس.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
فکر نکنما موقعی که نت سرعتش خوبه مثلا اول صبح راحت لاگین می‌کنه.
اگه آای‌ پی‌ رو بلاک کرده باشن که کارمون ساختس.

ربطی به سرعت نت نداره یادمه 2 سال پیش من اصلا نمیتونستم Log on بشم رفتم پرس جو کردم دیدم ISP یه سری IP بلاک کرده بود Xfire هم توش بود این وضع دقیقا مثل اون موقعس!
همین الانم من سرعتم خوبه ولی نه تو Xfire نه تو Steam نمیتونم Log on بشم صبح ظهر شب هم نداره 100% یه خبرهای هست.

iliad

کاربر سایت
Nov 25, 2009
107
نام
Ali_Boban
ربطی به سرعت نت نداره یادمه 2 سال پیش من اصلا نمیتونستم Log on بشم رفتم پرس جو کردم دیدم ISP یه سری IP بلاک کرده بود Xfire هم توش بود این وضع دقیقا مثل اون موقعس!
همین الانم من سرعتم خوبه ولی نه تو Xfire نه تو Steam نمیتونم Log on بشم صبح ظهر شب هم نداره 100% یه خبرهای هست.
+1
کاملان حق با شماست . انشالاه زود تر برطرف شه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

الان بعد این قضیه که میدونیم چیه باز درست می‌کنن؟

الان ایکس فایر منDC شد،چیز پی‌ ان هم ندارم.چی‌ کار کنم؟:dموندم بیرون.:d
ویرایش : عجب،مال من با چیز پی‌ ان هم کانکت نمی‌شه.رو Connecting to serverمی‌مونه.:-?

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
الان بعد این قضیه که میدونیم چیه باز درست می‌کنن؟

الان ایکس فایر منDC شد،چیز پی‌ ان هم ندارم.چی‌ کار کنم؟:dموندم بیرون.:d
ویرایش : عجب،مال من با چیز پی‌ ان هم کانکت نمی‌شه.رو Connecting to serverمی‌مونه.:-?

50 50 هست شاید اشتباه کردن و درست کنن شاید هم باز شروع کردن به بلاک کردن IP های که باب میلشون نیست با خداس! البته سایت که F...ltr کردن خیلی ها ایمیل زدن بهشون ولی اتفاقی نیوفتاد هیچ بعد نیست کلا بخوان Xfire منهدم کنن:d

با V+P-N راحت Log on میشه! تنها راهی که داری اینه که دعا کنی:d من از صبح تا حالا بدون V+P-N دو بار تونستم Log on بشم که یه بار سریع dc شد:d

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من همین طوریش لاگم ! خدانکنه چی چی ان واجب شیم که دیگه کارمون تمومه :(( خیلی پینگ رو بالا می بره ! طوری که یه راه باقی می مونه یا ایکس فایر یا بازی :(( !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر