XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام من یه مشکلی دارم تو xfire به هیچ وج ثبت نام نمی کنه تا الان 5 تا آیدی یاهم همون ایمیل ساختم ولی باز تو ثبت نام با 5 آیدی مختلف با اسمهای مختلف ثبت نام میخواستم بکنم ولی نمیشه خراب شده این xfire لطفا یکی کمکم کنه
an unknown error occurred .please try agin
this user name is available
یه راه حل شماره موبایلتو بده به جایه یوزر

RAZOR112

کاربر سایت
Sep 21, 2010
17
سلام،من ۳-۴ ماهی‌ می‌شه که عضو هستم توش. امروز یه مشکل پیدا کردم،بهم میگه که تو تا حالا اصلا بعضی‌ نکردی،ولی‌ من ۲۰۰ ساعت بعضی‌ کرده بودم،یه دفعه همش غیب شد، چی‌ کار کنم؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام،من ۳-۴ ماهی‌ می‌شه که عضو هستم توش. امروز یه مشکل پیدا کردم،بهم میگه که تو تا حالا اصلا بعضی‌ نکردی،ولی‌ من ۲۰۰ ساعت بعضی‌ کرده بودم،یه دفعه همش غیب شد، چی‌ کار کنم؟

خیلی عجیبه!

بهشون یه ایمیل بزن بگو که من بازی ها رو انجام دادم و لینک اسکرین شات هات رو واسشون به عنوان مدرک بفرست.

RAZOR112

کاربر سایت
Sep 21, 2010
17
من الان دیدم،میگه بعضی‌ از دوستی‌ من هم تا حالا بعضی‌ نکردن،اسکرین شات‌ها هم سر جشونن،فقط ساعت‌ها رفته،مثلا وقتی‌ کال آاف زدم گفت تا حالا ۱ ساعت بعضی‌ کردم،ولی‌ نگفت اول باری هست که این بازیرو بعضی‌ کردم،به نظر میاد،۴۰% شون این مشکل رو دارن الان،کاش درست شه :(

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من الان دیدم،میگه بعضی‌ از دوستی‌ من هم تا حالا بعضی‌ نکردن،اسکرین شات‌ها هم سر جشونن،فقط ساعت‌ها رفته،مثلا وقتی‌ کال آاف زدم گفت تا حالا ۱ ساعت بعضی‌ کردم،ولی‌ نگفت اول باری هست که این بازیرو بعضی‌ کردم،به نظر میاد،۴۰% شون این مشکل رو دارن الان،کاش درست شه :(

داداش پروفایلت حسابی قاط زده! :D رفتم دیدم زده mw2 رو توی این هفته 7 ساعت بازی کردی ولی جمعا 2 ساعت بازی کردی!! :))

ضمنا یکی هم انگار همین مشکل تو رو داشت و توی این تالار xfire یه تاپیک زده بود دیروز!

http://www.xfire.com/forums/212732

البته تاپیکش جای اشتباهی بوده منتقل شده ندیدم چه جوابی بهش دادن :D توی فرومشون یخوده بگردی فکر کنم جوابت رو پیدا کنی حتما بهشون هم یه ایمیلی بزن یا اون تاپیک رو پیدا کن و مشکلت رو بگو.

RAZOR112

کاربر سایت
Sep 21, 2010
17
داداش پروفایلت حسابی قاط زده! :D رفتم دیدم زده mw2 رو توی این هفته 7 ساعت بازی کردی ولی جمعا 2 ساعت بازی کردی!! :))

ضمنا یکی هم انگار همین مشکل تو رو داشت و توی این تالار xfire یه تاپیک زده بود دیروز!

http://www.xfire.com/forums/212732

البته تاپیکش جای اشتباهی بوده منتقل شده ندیدم چه جوابی بهش دادن :D توی فرومشون یخوده بگردی فکر کنم جوابت رو پیدا کنی حتما بهشون هم یه ایمیلی بزن یا اون تاپیک رو پیدا کن و مشکلت رو بگو.

درست شد.:۸۶ ساعت mw2 برگشت +بازی‌های دیگه :d

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
چطور میشه بازی Warhammer 40000 Dawn of War II - Chaos Rising رو به XFire اضافه کرد؟
من واسه لایو خریدم این بازی رو ولی XFire پیداش نمیکنه و در حالت دستی آدرس steam.exe می خواد در حالی که بازی من رو steam نیستش. raptr هم این بازی رو به لیست اضافه نمی کنه.

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
چطور میشه بازی Warhammer 40000 Dawn of War II - Chaos Rising رو به XFire اضافه کرد؟
من واسه لایو خریدم این بازی رو ولی XFire پیداش نمیکنه و در حالت دستی آدرس steam.exe می خواد در حالی که بازی من رو steam نیستش. raptr هم این بازی رو به لیست اضافه نمی کنه.

دوستان این روش ممکنه برا خیلی از بازی ها جواب بده. امیدوارم به دردتون بخوره.

Code:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1183089&postcount=115

آخرین ویرایش:

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
کمک لطفا!
xfire log in نمیشه!
روی connecting server میمونه و بعدش