xbox360 افقی یا عمودی

شما کنسول خود را چگونه قرار میدهید؟

• کنسول من به صورت افقی هست و سالم است

رای‌ها: 105 53.8%
  • کنسول من به صورت افقی بود وخراب شد

رای‌ها: 9 4.6%
  • کنسول من به صورت عمودی هست و سالم است

رای‌ها: 75 38.5%
  • کنسول من به صورت عمودی بود وخراب شد

رای‌ها: 15 7.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    195
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من از همون اول افقی گذاشتم به همین روشی persian hero جان گفته.در ضمن اگه عمودی بزارین اون قسمتی که جریان هوا ردو بدر می شه کاملا بسته نمی شه خود کنسول پایه داره که یکم از سطح میز فاصله می گیره در ضمن این قسمت هوای گرمو نمی خواد بده بیرون که بخواین نگران باشین.
ولی خداییش عمودی خیلی قشنگتره اوبوهت داره من میخوام عمودی بزارمش دیگه.
اگه دقت کنین تو نمایش ای 3 هم همه جا عمودی بود.
چند روز پیش 3 ساعت بازی کردم با اینکه دو تا نوار کاست ارتفاع داده بودم زیر کنسول دست زدم میز گرم شده بود! در کل فکر کنم عمودی بهتر باشه

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
افقی چون چسب سیلیکن جدا نمیشه بیاد پایین

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام به همگی :
من وقتی افقی گذاشتم (دو ساعت و نیم هم بازی کردم) زیرش خیلی داغ کرده بود .
حالا به نظرتون اگه عمودی بذارم بهتر نیست ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام به همگی :
والا ما که افقی میگذاریم زیرش گرم نشده ولی شما اگه دوست داری عمودی بگذار.;)
بنظر خودم هم افقی باشه بهتره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به همگی :

شما وقتی افقی میذاری زیر دستگاه هم چیزی میذاری که ارتفاعش زیاد بشه ؟

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام ب همه :
نه من چیزی زیرش نمیزارم فقط ایکس باکسم رو میزارم رو جعبش . ارتفاع بین ایکس باکس تا جعبش هم فقط پایه های خود کنسوله نه چیزه دیگه ای .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام ب همه :
نه من چیزی زیرش نمیزارم فقط ایکس باکسم رو میزارم رو جعبش . ارتفاع بین ایکس باکس تا جعبش هم فقط پایه های خود کنسوله نه چیزه دیگه ای .

خوب اشتباه شما همینه.
کنسول رو که افقی میذاری باید یه چیزی مثل پایه زیرش بذاری طوری که زیر کنسول از سطح زمین جدا بشه.این باعث میشه که هوا زیر کنسول هم عبور کنه و زیرش داغ نشه... ;)

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
سلام به افقی ها و عمودی های گل

من دستگاهم الیت هست و عمودی میزارمش وتا اخر عمرم هم عمودی میزارم و حتی اگه در راهش شهید شم :horse:.

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
خوب اشتباه شما همینه.
کنسول رو که افقی میذاری باید یه چیزی مثل پایه زیرش بذاری طوری که زیر کنسول از سطح زمین جدا بشه.این باعث میشه که هوا زیر کنسول هم عبور کنه و زیرش داغ نشه... ;)

واقعا ازت ممنونم :smile:
دو تا سواله دیگه : باید یه چیزی بزارم وسط کنسول (یا بغلاش؟) تا سوراخ هاش باز باشه ؟
میتونم زیرش قاب یکی از بازی هام رو بزارم ؟ (ارتفاعش خوبه ؟)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
واقعا ازت ممنونم :smile:
دو تا سواله دیگه : باید یه چیزی بزارم وسط کنسول (یا بغلاش؟) تا سوراخ هاش باز باشه ؟
میتونم زیرش قاب یکی از بازی هام رو بزارم ؟ (ارتفاعش خوبه ؟)

ارتفاع کنسول از سطح زمین بهتر به بلندی انگشت کوچک دستت باشه.
زیرش از 4 گوشه یه چیزی بذار که هم سوراخ ها بسته نشن هم این که وسط کنسول قرار نگیره که مادربورد زیرش داغ بشه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یه نگاه به نتایج نظر سنجی بندازین جالب اینجاس که نظر سنجی هم مثل تاپیک به هیچ جا نمی رسه !
در کل این بحث هیچ وقت تمومی نداره به نظرم 1 روز عمودی بزارین 1 روز افقی!
اون سطحی که در حالت عمودی رو میز قرار می گیره وقتی دستتونو نزدیک بش می کنین هوای سرد می ده بیرون!!!این قسمت مگه وضیفش این نیست که مکش داشته باشه و هوای محیطو بده تو کنسول ...؟پس چرا می ده بیرون یا من اینجوری حس می کنم؟

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام ب همه :
چیزی پیدا نکردم زیر ایکس باکسم بزارم چون زیرش جعبه ی خودشه آخر رفتم 4 تا پاک کن خریدم گذاشتم زیرش. :biggrin1:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
سلام به همگی...
یک نفر تو صفحه ی اول نوشته بود اگه کنسول افقی باشه دیسک خش میفته؟درسته این حرف؟:eek:
فقط یک چیز دیگه حتما جواب بدین:چطوری بین نوشته هایی که دارم توی پست مینویسم عکس بزارم؟
یک نو آوری در عرصه ی گزاشتن کنسول کردم فکر نکنم تا صد سال دیگه حتی 1 چراغه بده چه برسه به 3چراغه...(شوخی):cheesygri

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سلام به همگی...
یک نفر تو صفحه ی اول نوشته بود اگه کنسول افقی باشه دیسک خش میفته؟درسته این حرف؟:eek:
فقط یک چیز دیگه حتما جواب بدین:چطوری بین نوشته هایی که دارم توی پست مینویسم عکس بزارم؟
یک نو آوری در عرصه ی گزاشتن کنسول کردم فکر نکنم تا صد سال دیگه حتی 1 چراغه بده چه برسه به 3چراغه...(شوخی):cheesygri

کنسول رو باید افقی گذاشت چون یکم درایو دستگاه جا زیاد داره و مثل ps3 تنگ نیست و این باعث میشه که فشار زیادی به لنز دستگاه بیاد ( البته این فشار زیاد هم نیست و میشه ازش صرفه نظر کرد) ولی توصیه مشه دستگاه رو افقی نگزارید...

ولی چند نکته هست که باید حتما رعایت کنید چون xbox خیلی آسیب پذیر هست...

1- به هیچ عنوان کنسول رو در جای بسته قرار ندهید... باید اطراف کنسول باز باشه و هوا بخوبی باید عبور کنه...
باید زیر دستگاه از سطح زمین جدا باشه.. شما میتوانید مثلا از چهار تا فنجان یا استکان استفاده کنید...

2- هرگز در هنگام بازی و گردش دیسک درون درایو ... کنسول رو تکون ندید و جا به حا نکنید چون امکان این که آسیب شدید به لنز و دیسک بزنه بسار بالاست...

3- هرگز از کاور (روکش) در هنگام روشن بودن دستگاه استفاده نکنید...

تو اون قسمت هست که مینویسی اون بالا یک گزینه هست که اگر موس رو روش قرار بدی نوشته وارد نمودن عکس(یک نقاشی مانند کوچک مستطیلی شکل هست) بعد که اون رو با موس انتخاب کردی آدرس اون عکس مورد نظررو تو قسمت مربوط بزن و ok کن....

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
این عکس گذاشتن هم واسه من موضلی شده...
آدرس چیو اون تو بنویسم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر