Xbox Live Tournament : Gears of War

با سلام
بايد بگم كه ما در فينال هستيم قبل از اينكه بازي بكنيم، خلاصه كه روبرو آماده باش
پيشاپيش اين قهرماني رو به خودم و دوستانم تبريك عرض مي كنم. محمد برنامه‌ها رو سريع تموم كن كه ما برنامه غذا خوردن تويه رستوران البرز واسه هفته ديگه رو تنظيم كنيم.

رستوران البرز که حتمیه اگه قهرمان بشید ! :دی

و اما در مورد تیم دوم همونطور که محمد هم گفت الان چند ماهی هست که علی و سیاوش Geow بازی نکردن که به هر حال همین مورد توی بازی هر شخصی تاثیر منفی میزاره .
از طرف دیگه من خودمم هم کلا خیلی کم Geow بازی میکنم نسبت به بقیه بچه ها ( دوستانی که تو لایو هستند از جمله خود محمد دیدند دیگه ) واسه همین اگر با توجه به این شرایط تیم ما رو بسنجید میبینید که قوی نیست !

بايد بگم كه ما در فينال هستيم قبل از اينكه بازي بكنيم، خلاصه كه روبرو آماده باش
پيشاپيش اين قهرماني رو به خودم و دوستانم تبريك عرض مي كنم. محمد برنامه‌ها رو سريع تموم كن كه ما برنامه غذا خوردن تويه رستوران البرز واسه هفته ديگه رو تنظيم كنيم.
جایزه ی مسابقات عوض شده مگه؟:دی
رستوران البرز که حتمیه اگه قهرمان بشید ! :biggrin1:
پس تو میخوای به تیم ـه قهرمان جداگانه جایزه بدی؟:دی
میگم چرا Gears of War 2 نکردین..!!
والا Online ـه Geow2 اینقدر مسخرت که آدم اصلا رقبت نمیکنه بره بازی کنه چه برسه به اینکه بخواد براش تورنمنت هم بذاره!

آخرین ویرایش:
ببخشید سعید جان تیم ما مگه کم الکی بود که بخواد شگفتی ساز بشه اتفاقا اگر تو مپ اول من تنهایی بازی نمیکردم و امین تو یازی میموند و دیسکانکت نمیشد بازی رو میبردیم و کار به مپ اخر نمیکشید و با این وضع من فکر میکنم اگر اونا ما رو میبردن شگفتی ساز میشدن نه برعکس:-"

بابا حاج میثم همه ی تیمها خوبن اما می دونی دیگه متال گیر خودش 2 تا تیمه :eek: اخبار پشت پرده حاکی از جدی نگرفتن تیم حریف بوده خوب البته نتیجش رو هم دیده دیگه .
تیم ما هم ناجوانمردانه حذف شد خبراش به گوش همه رسیده دیگه.

بابا حاج میثم همه ی تیمها خوبن اما می دونی دیگه متال گیر خودش 2 تا تیمه :eek: اخبار پشت پرده حاکی از جدی نگرفتن تیم حریف بوده خوب البته نتیجش رو هم دیده دیگه .
تیم ما هم ناجوانمردانه حذف شد خبراش به گوش همه رسیده دیگه.

:laughing::laughing::laughing:محمد جدی نبود دیگه میخواست چیکار کنه جدی نبودن توی تورنومنت هم حرف جالبی بود که بسی ...:laughing:
از همین جا اعلام میکنم بدون هیچگونه برو برگردی اولیم:cool:

امشب تیم Mourners حذف میشه!!زیاد واسه رستوران نقشه نکشید:laughing:(البته اگر امیر لگ نداشته باشه)
حاج میثم فینال خودمو خودتیم:biggrin1::-"

امشب تیم Mourners حذف میشه!!زیاد واسه رستوران نقشه نکشید:laughing:(البته اگر امیر لگ نداشته باشه)
حاج میثم فینال خودمو خودتیم:biggrin1::-"
من شدیدا از حذف تیم ـه محمد اینا استقبال میکنیم در غیر این صورت ورشکسته میشم!:دی

:laughing::laughing::laughing:محمد جدی نبود دیگه میخواست چیکار کنه جدی نبودن توی تورنومنت هم حرف جالبی بود که بسی ...:laughing:
میثم این تیم اصغرینا طلسمه اول نشن شانس اوردی ما رو در عین ناباوری حذف کردن:biggrin1:
اما من که از تیم داش مهدی حمایت میکنم :cool:

خوب حرفمو پس میگیرم :-"خوب ما 2 دست به mahdiiiiواگذار کردیمو باختیم:smile:که البته به جای فرزاد هم تو تیم ما محسن اومد و ایشون هم نقش محمد داشتند و تا تونستن منو کشتن:smile: و کلا بازی خوبی بود پر استرس:sick:

خوب حرفمو پس میگیرم :-"خوب ما 2 دست به mahdiiiiواگذار کردیمو باختیم:smile:که البته به جای فرزاد هم تو تیم ما محسن اومد و ایشون هم نقش محمد داشتند و تا تونستن منو کشتن:smile: و کلا بازی خوبی بود پر استرس:sick:

چیم گفت ! :دی
در کل بازی بسیار خوبی بود .
همون اول مسابقه هم گفتم که چه اون تیم میبرد چه تیم ما واسه من یکی که فرقی نمیکرد چون دو تا از بهترین دوستام ( عرفان و مهرداد ) تو تیم مقابل بودند و اگه اونا بالا میرفتن بازم من خوشحال میشدم .
با این حال مهرداد جان شما کلا اهان :دی !!!

اینو که دیگه داور و میزبان بازی هم میگن که محمد خوب بازی نمیکرد یعنی جدی نگرفته بود ! میتونی از خودش بپرسی;)
اما کارتون برای قهرمانی خیلی سخته
منم فک میکنم تیم mahdiiiiiiii قهرمان میشه بی بروبرگرد.

اینو که دیگه داور و میزبان بازی هم میگن که محمد خوب بازی نمیکرد یعنی جدی نگرفته بود ! میتونی از خودش بپرسی;)
اما کارتون برای قهرمانی خیلی سخته
منم فک میکنم تیم mahdiiiiiiii قهرمان میشه بی بروبرگرد.

ببین سعید گیر دادیا بکش بیرون:biggrin1: بد بازی کردن یه چیزه دسته کم گرفتن چیز دیگه یعنی شما میگی در شرایطی که تیمشون 5 به 3 از ما تو دست اخر عقب بوده محمد مارو باز دست کم گرفته بود که نتونست بزنه:eek::eek::eek::laughing::laughing::laughing: در کل قبول دارم محمد اون روز روزش نبوده ولی اینکه نخواسته بزنه یه حرف واقعا خنده داره:-"

اینقدر نگید کی قهرمان میشه درضمن بازی ممد و امثال ممد به درد این نوع مسابقات نمیخوره چون تو این موسابقات جز اره همه چی ازاده پس اسنایپ گرفتن بیهودست .کسی تو این دوره از مسابقات اوله که استرس نداشته باشه و بتونه با حرکت تیمی و هماهنگ جلو بره.امید وارم تیم ما تو مسابقه بعدی نشون بده که میتونه در حد بقیه رقیبا باشهbye

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or