XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
اون که مسلمه اگه هر اتفاقی هم بیوفته دوستی من و یوسف 1 درصد هم تغییر نمیکنه.
تا حالا همیشه به خاطر دیگران از علایقم دست برداشتم ولی این دفه میخام اونجوری که میخوام کلن رو بسازم.

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:53 PM ارسال شده بود ----------

آقا بی خیال . خودم یه تاپیک جدید میسازم یه کلن جدید میسازم . کلنی که از همه نظر عالی باشه یا به عبارتی بهترین باشه.
من میخاستم با هم و در کنار هم باشم ولی نشد.
good luck

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اون که مسلمه اگه هر اتفاقی هم بیوفته دوستی من و یوسف 1 درصد هم تغییر نمیکنه.
تا حالا همیشه به خاطر دیگران از علایقم دست برداشتم ولی این دفه میخام اونجوری که میخوام کلن رو بسازم.

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:53 PM ارسال شده بود ----------

آقا بی خیال . خودم یه تاپیک جدید میسازم یه کلن جدید میسازم . کلنی که از همه نظر عالی باشه یا به عبارتی بهترین باشه.
من میخاستم با هم و در کنار هم باشم ولی نشد.
good luck
۱۰۰٪ والا ما هم میخوایم با هم و در کنار هم باشیم . هنوزم میتونیم! همیشه در کلن به روت بازه >:d

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
داش من از همتون عظر خاهی میکنم اما شرایط من این طوری هستش.
آقای گیمر مگه تو هم تو کلن irex هستی؟
jondollah من نمیخاستم ناراحتتون کنم اما اگه یه تاپیک دیگه ای میزدم برای خودم بد میشد
امیدوارم درکم کنید.
من اصلا نمیخوام بگم که من برتر هستم و ...
تنها دلیلی که میخام این کارو بکنم اینه که اعضای کلن عاشق کلن خودشون باشن . من شاید تا 6 ماه آینده نتونم حتی 1 نفر هم برای کلن خودم پیدا کنم اما اگه پیدا کنم مطمعن باشن که هیچوقت از کلن بیرون نمیره.
ممنون که درکم میکنید.
سلام
نه من عضو هیچ کلنی نیستم اما اگه یادت باشه قبلا توی کلن بودیم یهو شما ناپدید شدید هیچ کدام ازبچه هام نموندن اونای که موندن فقط به فکر چلنچ بودن
حاله از کجا مشخص دوباره گیمرتک عوض نکن شما نرید من در کل گیمرتگ میخوام عوض کنم حاله اگه یه کلن درست حسابی بود مادر خدمتیشم
چون توی لایو یه سری باید ادم شن باون کلنهای مسخرشون
قصد دعوا نیست فقط هدف رو باید مشخص کنیم تا به نتیجه برسیم

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
کلن دوباره فعال شد.
نام کلن : IRAN COD PLAYERS

کلن تگ : [IRAN]
نیاز به الایت و کبن رکوعست و اینجور چیزا نیست من یک ایرانی هستم پس کلن تگم [IRAN] هست .
اگر بدون کلن هستید [IRAN] بگذارید ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر