XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
فکر کنم دیگه وقت شفاف سازی رسیده باشه :
من دوباره برگشتم به XBOX LIVE فقط به خاطر CALL OF DUTY از این رو یه اکانت جدید ساختم که اسم کلن کنارش هست : TiER1FREEBOOTER
حال اعضای کلن دو راه بیشتر ندارند :
1 - همه ی اعضا 800 پوینت مایکروسافت بگیرند و اول اسمشونو TiER1 بگذارند (تا یک ماه وقت دارین)
2- اگر میخاهید در IR Expendables باگی بمانید از این تاپیک خارج شده و تاپیک جدیدی برای کلن IR Expendables ایجاد کنید.
به این دلیل این کار رو میکنم که Iranian TiER1 رو از لحاظ سطح بازی کردن خیلی بهتر کنم.
در ضمن اگر می خواهید با من باشید اسم کلن به Iranian TiER1 باز گردانده خواهد شد.
وسلام علیکم و رحمتالله و برکاته.
از همین امروز 30روز وقتتان آغاز شد.

به نظرم زود به فکر یه کلن کلی افتادی . بهتر بود که اول میختو محکم تو لایو بکوبی بعدش ...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
فکر کنم دیگه وقت شفاف سازی رسیده باشه :
من دوباره برگشتم به XBOX LIVE فقط به خاطر CALL OF DUTY از این رو یه اکانت جدید ساختم که اسم کلن کنارش هست : TiER1FREEBOOTER
حال اعضای کلن دو راه بیشتر ندارند :
1 - همه ی اعضا 800 پوینت مایکروسافت بگیرند و اول اسمشونو TiER1 بگذارند (تا یک ماه وقت دارین)
2- اگر میخاهید در IR Expendables باگی بمانید از این تاپیک خارج شده و تاپیک جدیدی برای کلن IR Expendables ایجاد کنید.
به این دلیل این کار رو میکنم که Iranian TiER1 رو از لحاظ سطح بازی کردن خیلی بهتر کنم.
در ضمن اگر می خواهید با من باشید اسم کلن به Iranian TiER1 باز گردانده خواهد شد.
وسلام علیکم و رحمتالله و برکاته.
از همین امروز 30روز وقتتان آغاز شد.
دوباره این امیر جو گرفتش...
1- اسم جدیدت مبارک باشه
2- هیچ کدوم از اعضای کلن مجبور به تغییر اسمشون نیستن چون یکی از شرایط کلن ما آزاد بودن کاربره و کاربر نباید هیچ وقت تحت زور کاری رو انجام بده. در ضمن منو اگه بکشی هم اسممو تغییر نمیدم. برای ساختن یه کلن خوب این کارا بی مورد هستن. بهتره چندتا کاربر حرفه ای و با ادب بیاری تو کلن بجای اینکه خرج رو دست کاربرا بذاری.
3-فعلا که ما جامون رو تو این تاپیک محکم کردیم:d خودت برو:cheesygri یادت رفته که خودت اسم کلن رو به IREX تغییر دادی؟ و اینکه تغییر اسم کلن مشکل نیست و میشه کاریش کرد. فقط با مورد اول نه من و نه اعضای محترم موافق نیستیم.

بجای این اصول گرایی ها پاشو بیا این چلنج ها رو کامل کن کلن رو بالا ببر.>:d

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
با عرض پوزش کاملا مخالفم همینی که هست پس لطف کنین یه تاپیک جدید برای خودتون ایجاد کنین چون فکر کنم آغاز کننده و رهبر این تاپیک منم ممنون میشم.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
با عرض پوزش کاملا مخالفم همینی که هست پس لطف کنین یه تاپیک جدید برای خودتون ایجاد کنین چون فکر کنم آغاز کننده و رهبر این تاپیک منم ممنون میشم.
با تغییر اسم کلن مخالف نیستم ولی اسممون رو نمیتونیم تغییر بدیم.:discussion:

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
آخه دلیل دارم که میگم اسم ها باید اولشون TiER1 بذارن .
دلیل : تنها زمانی برو بکس کلن از جان و دل برای کلن مایع میذارن که اسمشون TIER1 ای بشه .
در ضمن واقعا من نمیخام ناراحتتون بکنمااا اما همینی که هست. 1 یا 2 .گزینه سومی نیست.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دلیل : تنها زمانی برو بکس کلن از جان و دل برای کلن مایع میذارن که اسمشون TIER1 ای بشه .
در ضمن واقعا من نمیخام ناراحتتون بکنمااا اما همینی که هست. 1 یا 2 .گزینه سومی نیست.

ما که از تاپیک نمیریم. اگه تونستی ما رو از تاپیک بیرون کن.:d مرد مومن الان یه پوینت 800 تایی 30 تومنه. ملت برن 30 تومن بخاطر تو خرج کنن. تویی که بنده بخاطرت 4000 پوینت خریدم تا بتونیم کلن رو لول آپ کنیم. یه روز بعد اینکه خریدم گذاشتی از لایو رفتی... چطوری ملت بیان بهت اعتماد کنن؟! بالفرض اعضا دادن و اسمشونو گذاشتن tier1 ....فردا تو گفتی که من دوباره لایو نمیام ، ملت باید دوباره 800 پوینت بدن اسمشونو به حالت قبلی برگردونن؟! یه چیزی میگیا....

1- اسم کلن رو به همون tier1 عوض میکنیم. این مورد هیچ مشکلی نداره.
2- از وقتی که بیای لایو من لیدر بودن رو بهت واگذار میکنم.
3-با این شرایط تو همین تاپیک میمونیم و به هیچ وجه اسممون رو به همان دلایل بالا عوض نمیکنیم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوست من اول یه نگاه به تعداد نفرات کلن بنداز . کلا غیر از شما ۵ نفریم که یکی از بچه ها خودش تو کلن cpt ها هستش(cpt mercenary) . نفر دیگر هم اصلا اونقدر اهل مودرن نیست که بخواد گیمر تگ عوض کنه . فقط گفته که حاضره در انجام چلنج ها شرکت کنه . (ehsan ardent) . یکی هم منم که اوضاعم مثل ehsan ardent هستش . داش یوسف هم که موضعش مشخص هست . اون نفر دیگه رو هم نمی دونم.
نکن اینکارو ! حداقل اول با سطح بازیت اسم در کن و کلن رو پر جمعیت کن(که حداقل ۱ ماه زمان میبره) . الان تو لایو که کسی شما رو نمیشناسه که بخواد بیاد تو کلنی که رو گیمرتگه!

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
نه نمیشه .
از اول محکم نگیرم نمیشه.
بستن این تاپیک هم کار مشکلی نیست کافیه به یکی از ادمین ها بگم که تاپیکی که زدم اونطوری که انتظار داشتم نیست و. . .

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
نه نمیشه .
از اول محکم نگیرم نمیشه.
بستن این تاپیک هم کار مشکلی نیست کافیه به یکی از ادمین ها بگم که تاپیکی که زدم اونطوری که انتظار داشتم نیست و. . .

خوبه خودم آوردمت دوباره تو لایو:| شخص جنابعالی نبودی که میگفتی من کاری به لول آپ کلن ندارم و برام مهم نیست....شما محکم بگیر یا شل بگیر. هیچکی به حرفت گوش نمیده.ادمین ها فقط در ارتباط با بن کردن شما به حرفتون گوش میدن:d
به فرض اگرم تاپیک بسته بشه تاپیک جدید میزنم تا زیر منت تو نباشیم.من قراره تا یه هفته سعید و وحید رو هم بیارم تو کلن. اونا هم ممکن نیست که گیمر تگشونو عوض کنن.
در ضمن اون اعضای سابق کلن چون شما از تاپیک کلن کیکشون کردی اونا هم فرض کردن که از کلن انداختیشون بیرون واسه همین رفتن تو کلن همسایه...

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
خوبه خودم آوردمت دوباره تو لایو:| شخص جنابعالی نبودی که میگفتی من کاری به لول آپ کلن ندارم و برام مهم نیست....شما محکم بگیر یا شل بگیر. هیچکی به حرفت گوش نمیده.ادمین ها فقط در ارتباط با بن کردن شما به حرفتون گوش میدن:d
به فرض اگرم تاپیک بسته بشه تاپیک جدید میزنم تا زیر منت تو نباشیم.من قراره تا یه هفته سعید و وحید رو هم بیارم تو کلن. اونا هم ممکن نیست که گیمر تگشونو عوض کنن.
در ضمن اون اعضای سابق کلن چون شما از تاپیک کلن کیکشون کردی اونا هم فرض کردن که از کلن انداختیشون بیرون واسه همین رفتن تو کلن همسایه...
اولا من تصمیم قطعی ام رو گرفتم
دوما همیین حالاشم زیر منت من هست کلنتون یه نگاه به ایجاد کننده تاپیک نگاه کنید وسلام.
سوما باز هم میگم اصلا یکی از دلایلم که TIER1 اول گیمر تگتون بذارین اینه که دیگه به لول آپ کردن فکر نکنید!
چهارما اون اعضای سابق هم من هیچ کودومشون رو کیک نکردم. فقط چون از کلن رفته بودن بیرون تو از کلوپ بازی سنتر کیکشون کردم.

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
ببین چه دعوایه
به نظرمن امیر تو بیا لایو اونجا بازیتو ثابت کن با هم کلنهات هماهنگ شو همه از موندن تو توی لایو مطمئن شن بعد اینکارها رو انجام بدن
اخه مثل دفعه قبل نشه به خدا بچه دیگه خیلی تکیه انداختن ما دیگه صبر پیشه کردیم
اگه همه از بچه ها از هم مطمئن شدن بعد گیمرتک بقیه کارهارو انجام میدم

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
داش من از همتون عظر خاهی میکنم اما شرایط من این طوری هستش.
آقای گیمر مگه تو هم تو کلن irex هستی؟
jondollah من نمیخاستم ناراحتتون کنم اما اگه یه تاپیک دیگه ای میزدم برای خودم بد میشد
امیدوارم درکم کنید.
من اصلا نمیخوام بگم که من برتر هستم و ...
تنها دلیلی که میخام این کارو بکنم اینه که اعضای کلن عاشق کلن خودشون باشن . من شاید تا 6 ماه آینده نتونم حتی 1 نفر هم برای کلن خودم پیدا کنم اما اگه پیدا کنم مطمعن باشن که هیچوقت از کلن بیرون نمیره.
ممنون که درکم میکنید.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
امیر و یوسف : دوستان دیروز ...... دوستان امروز .... دوستان فردا >:d< . کل ایکس باکس و مودرن و کلن و .... ارزش نداره! خواستم گفته باشم که یهو سوء تفاهم پیش نیاد. :d
OK . کی ناراحت شد؟ شما هم حق داری .
موفق ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر