XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان عزیز یه کلن اپریشن گرفتم که ساعت 9:30 شروع میشه و باید بیشترین تعداد کانفرم ها رو توی kill confirm داشته باشیم.
Lethal Jeweler

Highest Total Confirms: Kill Confirmed

فردا؟ ۹:۳۰ صبح؟ چندبار باید بیشترین رو داشته باشیم؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
فردا؟ ۹:۳۰ صبح؟ چندبار باید بیشترین رو داشته باشیم؟
نه امروز شروع میشه. کلن اپریشن با چلنج فرق میکنه و از زمان شروع تا 2 ساعت باید بری تو بازی و بکوب 2 ساعت بازی کنی. توی کل دنیا اون کلنی که بیشترین کانفرم رو داشته باشه 5000 xp میگیره. اگه جز تاپ 10 بشیم (تو دنیا) ایکس پی خیلی خوبی میده.در بدترین شرایط اگرم نشدیم مدال برنز میگیریم که 500 xp میده. >:d<

خوشحالیدا با این کلنتون یخ نکنید یه وقت
تا آخر این هفته قراره 3 نفر رو به کلن بیارم که یکیشون رسما یکی از حرفه ای ترین بازیکنای mw3 هستش. اگه خواستی میتونم باهاش قرار بذارم باهات مسابقه بده. ولی میترسم یدونه کیل هم نتونی بگیری جلوی ملت ضایع بشی.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه امروز شروع میشه. کلن اپریشن با چلنج فرق میکنه و از زمان شروع تا 2 ساعت باید بری تو بازی و بکوب 2 ساعت بازی کنی. توی کل دنیا اون کلنی که بیشترین کانفرم رو داشته باشه 5000 xp میگیره. اگه جز تاپ 10 بشیم (تو دنیا) ایکس پی خیلی خوبی میده.در بدترین شرایط اگرم نشدیم مدال برنز میگیریم که 500 xp میده. >:d<
کاش زودتر میگفتی!من دیگه امروز خیلی بازی کردم! (واسه بکش بکش) دیگه تو این نمیتونم شرکت کنم:( .

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
یه خبر خوب برای شما (البته اگه ارم خوشتون میاد)
دوباره برگشتم به XBL فقط به خاطر کلنمون. از این پس کسی به کلن چیزی بگه تو 1وی اس 1 اونقد میزنمش که بره سی دی کال آف رو بشکنه :)).

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
کاش زودتر میگفتی!من دیگه امروز خیلی بازی کردم! (واسه بکش بکش) دیگه تو این نمیتونم شرکت کنم:( .
باشه مشکلی نیست. فقط یه نکته درمورد این چلنج بکش بکس بگم که الایت تازگیا دچار تغییر و تحولات شده و این چلنج در کمال تعجب رفتم دیدم که وقتش تموم شده:(:p نت من به طرز فجیعی قاط زده و فقط برای لود این صفحه یه ربع وقت گذاشتم:d بخاطر این مشکل دیگه به لایو هم کانکت نمیشه.

یه خبر خوب برای شما (البته اگه ارم خوشتون میاد)
دوباره برگشتم به XBL فقط به خاطر کلنمون. از این پس کسی به کلن چیزی بگه تو 1وی اس 1 اونقد میزنمش که بره سی دی کال آف رو بشکنه :)).
:| کل نقشه ما رو خراب کردی. واسه چی گفتی آخه؟:d در ضمن کمتر اینور و اونور برو و قرار 1vs بذار. بچه تو چرا اینقدر خشنی آخه؟/:)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
باشه مشکلی نیست. فقط یه نکته درمورد این چلنج بکش بکس بگم که الایت تازگیا دچار تغییر و تحولات شده و این چلنج در کمال تعجب رفتم دیدم که وقتش تموم شده:(:p نت من به طرز فجیعی قاط زده و فقط برای لود این صفحه یه ربع وقت گذاشتم:d بخاطر این مشکل دیگه به لایو هم کانکت نمیشه.
:((
پس چلنج بعدی چی خواهد بود و کی؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
:((
پس چلنج بعدی چی خواهد بود و کی؟

چلنچ ها رو از فردا نت ام درست بشه میگیرم بعلاوه اپریشن ها رو... امروز مثلا میخواستم اپریشن رو کامل کنم که این نت داغون شده ام نذاشت:ranting:
آخه زورم میاد زیر حرف کلن های دیگه بمونم باید حالشونو بیارم سر جاشون .
بیا لایو بعد با هرکی خواستی اونجا مسابقه بده فقط دعوای بین کلنی راه ننداز.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان عزیز :
1- اون چلنج کشتن که باگ گرفته بود ، امروز درست شده و فعلا 4 روز برای تکمیلش وقت دارین. پس بشتابید.
2- چلنج جدید : 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی امشب 8:30
Modern Warfare 3

Boom!

Highest Multikill
باید بیشترین تعداد مولتی کیل رو توی بازی بگیرین. GET 10 Devastation accolades
3- چلنج جدید: 1 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی فرداشب ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Relentless

Most Kills / Fewest Deaths
تو بازی بیشترین کیل و کمترین مرگ رو باید داشته باشین. بین 3 تا 10 آکولاد که بگیرین به نسبت xp میده.
4- چلنج جدید: 2 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی پس فردا ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Unpleasant Surprise

Most C4 Kills
بیشترین کیل رو با C4 بگیرین.
5-چلنج جدید: 3 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی چهارشنبه ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Far Out

Most Longshots

بیشترین longshot رو توی بازی باید داشته باشین.
6- چلنج جدید: زمان شروعش 5شنبه ساعت 8:30 هست

Modern Warfare 3

Hoarder

Most Kills Confirmed

بیشترین کانفرم ها رو باید داشته باشین.

اینا مال این هفته... سهم هفته بعد رو هم بعد اتمام این چلنج ها میگیرم.:d

نکته : اکثر چلنج ها زمانشون 24 ساعته و از وقتی شروع میشن تا یک روز وقت دارین که بگیرین. و اینکه حداقل سقف دادن xp در قبال این چلنج ها گرفتن 3تا آکولاد از اون چلنج مذبور هست. مثلا در چلنج Most Kills Confirmed باید حداقل 3 تا آکولاد Confirmation بگیرین تا مثلا 100xp به لول کلنتون اضافه کنه. در صورت گرفتن 5 تا آکولاد 200xp و درصورت گرفتن 10 تا آکولاد 300xp اضافه میکنه. اکثر چلنج ها اینطوری عمل میکنند و برخی چلنج ها بسته به سخت بودن و ساده بودن xp های متفاوتی میدن. یعنی یکی ممکنه به ازای 3 آکولاد 200xp بده و یکی به ازای همون 3 آکولاد 100xp بده. البته همتون اینو میدونستید ولی گفتم تا رفع ابهام بشه:d

1- operation جدید : هشت ساعت و نیم دیگه شروع میشه یعنی ساعت 1:30 بامداد:d
Modern Warfare 3

Co-op Warriors

Highest Total Kills: Core Team Deathmatch

باید طی دو ساعت بیشترین کیل رو توی مود core team deathmatch بدست بیاریم.(توضیح بیشتر در پایین)

نکته : به جز گرفتن چلنج یه بخش دیگری به نام clan operation وجود داره که xp های خیلی بالاتری نسبت به چلنج ها دارن ولی انجام دادنشون سخت تر از اوناست. مثلا در این چلنج اپریشنی که بالا عرض کردم باید طی 2 ساعت از زمان شروع operation بیشترین کیل رو بگیریم. اگه کیل هایی که کلن ما گرفته در کل دنیا بیشترین تعداد باشه این مدال رو میگیریم :( اولی از سمت راست)
atmmeakhnkygr0v8qoim.jpg

در اینصورت 5000xp به لول کلنمون اضافه میشه( برای ایستادن در این مقام باید یه کلن 90 نفری داشته باشیم:d)
اگه کیل هایی که کلنمون گرفته جز 10 درصد برتر کلن های دنیا باشه مدال دومی از سمت رو میگیریم که 2000 ایکس پی میده
اگه جز top 25% باشیم مدال سوم از سمت راست رو میگیریم بعلاوه 1000xp
و اگه توی این 2 ساعت تلاشمون رو بکنیم و جز بالایی ها نباشیم ، برنز میگیریم و جز top 100% میشیم که دراینصورت 500xp میگیریم. که این دیگه کاری نداره:d

متاسفانه کلن اپریشن ها اصلا با ساختار زمانی کشور و ناحیه ما سازگار نیست و اکثرا به زمانهایی مثل نصفه شب میوفته:d برای گرفتن این اپریشن ها باید یکی از دوستان شب کار رو استخدام کنیم تا حداقل بره یه match بده تا جز top100% بشیم و 500xp به جیب بزنیم:d هرکس از دوستان مایل به فداکاریه بگه اسمشو توی لیست شب کار ها بنویسم:cheesygri

یه بخش دیگه ای به نام Lone Wolf Operations وجود داره که مخصوص اونایی هست که پریمیوم هستن و کاملا شبیه clan operation هست با این تفاوت که تک نفریه. اینم xp های خوبی میده.

موفق باشید:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تو اون شب کاریه که قید منو بزن چون کلاسام همشون از صبح شروع میشن . اون چلنج boom ! پیشنهاد می کنم که دوستان اون مد جدیده که تو dome هست رو برن و به راحتی با یه stealth bomber کارو انجام بدن. unpleasent surprise هم مد demolition خوبه . ولی اون relentless نامردیه ! ممکنه یکی وسط بازی بره بیرون و یکی دیگه جاش بیاد (آخرای بازی) که اونوقت دیگه اون کمترین death رو میگیره!

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
فکر کنم دیگه وقت شفاف سازی رسیده باشه :
من دوباره برگشتم به XBOX LIVE فقط به خاطر CALL OF DUTY از این رو یه اکانت جدید ساختم که اسم کلن کنارش هست : TiER1FREEBOOTER
حال اعضای کلن دو راه بیشتر ندارند :
1 - همه ی اعضا 800 پوینت مایکروسافت بگیرند و اول اسمشونو TiER1 بگذارند (تا یک ماه وقت دارین)
2- اگر میخاهید در IR Expendables باگی بمانید از این تاپیک خارج شده و تاپیک جدیدی برای کلن IR Expendables ایجاد کنید.
به این دلیل این کار رو میکنم که Iranian TiER1 رو از لحاظ سطح بازی کردن خیلی بهتر کنم.
در ضمن اگر می خواهید با من باشید اسم کلن به Iranian TiER1 باز گردانده خواهد شد.
وسلام علیکم و رحمتالله و برکاته.
از همین امروز 30روز وقتتان آغاز شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر