Xbox Live : IR.Livejok

نظرتان در مورد این سرويس چيست؟

• خوب

رای‌ها: 43 66.2%
  • متوسط

رای‌ها: 7 10.8%
  • بد

رای‌ها: 9 13.8%
  • نظری ندارم

رای‌ها: 6 9.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
نمیدونم چرا وقتی کسی ایده جالبی داره میزنین تو زوقش
:mad:
حالا میخواد جک فرسته ضرری داره؟؟؟
من به شخصه با هر ایده جالبی موافقم
قرار نیست لایو محدود به بازی باشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
100% لایو باید چیزهای قشنگ هم داشته باشه ولی با توجه به تجربه من خیلی از بزرگان و قدیمی های لایو خوششون نمی یاد.پس شما باید عضو بپذیری یا سوال کنی ازشون؟...;)

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ایده خوبیه.منم میخوام میخوام میخوام میخوام میخوام:

KouJal

اینم گیمر تگ:smile:

سلام دوست من ، چشم . شمارو هم به ليست اضافه ميکنم
--------------------------------------------
سلام به تمام دوستان عزيز و سروران گرامی که در این مدتی که بنده بن شده بودم از خودشون صبر و بردباری نشون دادن و در محيط لايو با پيغام های خودشون خواستار راه اندازی دوباره این سرويس شدن.
بنده به دليل مشغله کاری و البته به دليل بن شدنم در اینجا برای يک مدت سرويس رو تعطيل کردم تا علاوه بر برنامه ريزی درست و مرتب کردن ليست اعضا و ... ، با آزادی در اینجا !! بتونم به سوالات و پيشنهادات شما دوستان خوبم پاسخ بدم.
خوب تو این مدتی که سرويس کار نميکرد خيلی از دوستان ابراز علاقه شديد خودشون رو به سرويس با فرستادن پيغام های مختلف نشون دادن و خواستار این شدن که به محض توانايی مجدد در دادن پست در اینجا ، دوباره سرويس کار خودش رو از سر بگيره. ایشالا از فردا با يک برنامه درست و يک ليست از اعضا جديد در خدمت شما خواهم بود. پس بردباری پيشه کنيد و کمی صبر کنيد تا نتيجه کار رو مشاهده کنيد.
اميدوارم همه در کنار هم و با کمک سرويس آنلاين IR.Livejoke بتونيم لحظات شاد تری رو در محيط دوستانه لايو بوجود بياريم.
در ضمن بنده به يک همکار پرکار هم نيازمندم که در اینگونه مواقع شرمنده دوستان نشيم. اگر کسی آمادگی لازم رو داره لطفا يک پ.خ به من بفرسته. شرايط رو بعدا کامل برای فرد داوطلب توضيح خواهم داد

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
بحث اینه که محیط لایو برای تنها بازی کردن هستش. و اگر کسی بیاد که نمی یاد گشت بزنه و بازی می کنه و می ره...! این طرح ها فقط برای یکسری از بچه ها جالب خواهد بود. اگرچه خیلی وقته که خبری از مسیج جدید نشده...!

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بحث اینه که محیط لایو برای تنها بازی کردن هستش. و اگر کسی بیاد که نمی یاد گشت بزنه و بازی می کنه و می ره...!
این طرح ها فقط برای یکسری از بچه ها جالب خواهد بود. اگرچه خیلی وقته که خبری از مسیج جدید نشده...!
ممنون امير جان . شما هميشه نسبت به همه ی تاپيک ها لطف و ارادت خاصی داری :D
طبق توضيحات بالا به زودی مسيج های جديد هم ميرسه خدمت عزيزان
اینم گیم تارگت من KIANX

رو جفت تخم چشام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر