Xbox Live : IR.Livejok

نظرتان در مورد این سرويس چيست؟

• خوب

رای‌ها: 43 66.2%
  • متوسط

رای‌ها: 7 10.8%
  • بد

رای‌ها: 9 13.8%
  • نظری ندارم

رای‌ها: 6 9.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
Xbox Live : IR.Livejoke
سلام دوستان عزيز بازی سنتر و ...
بالاخره بعد از کلی برنامه ريزی و تحقيق و مشورت تصميم بر این شد تا این تاپيک رو بزنم . عنوانی که ميبيند مربوط ميشه به بزرگترين سرويس ارسال جک و جلمه های زيبا ، عاشقانه و ... در سرويس مايکروسافت ایکس باکس لايو! .
برای اولين بار در جهان بنده تصميم گرفتم که به تنهايی این سيستم رو راه اندازی کنم تا بتونم هرچه بيشتر محيط لايو رو پر از شادی و خنده بکنم .! با عضو شدن در این سرويس ( به طور رايگان !! ) ميتونيد از خوندن
جديدترين جک ها و جمله های زيبا قبل از شروع بازی لذت ببريد. فکر ميکنم با اینکار ميتونيم محيط لايو رو بيش از پيش زيبا و دوست داشتنی بکنيم.

این سرويس توسط شخص بنده هدايت و راه اندازی ميشه و اگر استقبال صورت گرفت ، ممکنه چند همکار هم اضافه بشن ( حداکثر 3 )

نام این سرويس کاملا انحصاری بوده و هيچکس حق کپی برداری از مطالب و يا اسم سرويس را نخواهد داشت.

نظارت ويژه ای بر روی جک ها و نوشته ها صورت ميگيره تا خدايی نکرده به اقوام و يا ملل مختلف توهين نشه . ( البته اگر دوستان مشکلی در این رابطه ندارن ، ميشه از جک های معمول هم استفاده کرد و سانسوری توشون نخواهيد ديد )

تمام این پيام ها از طريق پروفايل دوم بنده يعنی IR Livejoke فرستاده ميشه و کلا این پروفايل به این کار اختصاص خواهد يافت .

ميتونيد تمام انتقادات و پيشنهادات خودتون رو يا در این تاپيک يا برای پروفايل ذکر شده بفرستيد.

در روز حداقل يک جک و يک جمله ، و حداکثر 3 جک و 2 جمله فرستاده خواهد شد.

به دليل اینکه ليست دوستان در لايو محدود هست ، تنها برای کسانی که در ایکس باکس لايو فعال هستند پيام ارسال خواهد شد ، لازم به ذکر است که اگر کسی با پروفايل خود بيشتر از 30 روز غيبت داشت از ليست حذف خواهد شد ( در شرايط خاص
این زمان به 10 روز هم خواهد رسيد )

لازم به ذکر است ، کنار هم پيغام اصلی يک عدد نمايش داده ميشه که بيانگر تعداد پيغام های فرستاده شده است .

برای آزمايش فعلا دوستانی که در ليست این پروفايل هستند از اعضا اصلی این سرويس به حساب ميان تا بعدا در صورت درخواست اسمشون از ليست حذف بشه يا باقی بمونه .

برای اضافه شدن به ليست لطفا گيمرتگ خودتون رو در صورت امکان برای بنده پيغام
خصوصی کنيد .( اگر نميتونيد در همين تاپيک اعلام کنيد )

دوستانی که فعلا و به طور پيش فرض و آزمايشی در ليست پروفايل بنده قرار دارن (38) :

persiangulfIR
Mforces
SAM SH
xXHALO RiNgSOXx
xXI RAMBO IXx
Black Idea
Cold Sinlencer a
FallenMohsen
Galiver
GEARS OF WAR II
geow360fan
GroomingAbcdefg
HeLL MeNTOR
MEHRAN K J
Niki Rainbow
PAYAM X360
RKD Persia Team
ROOZBEH X98
SaMIx4ever
Vata Montana
Alireza1381
Legend of 1991
FolkloricBorhan
Ehsanassassin
xjamx31
NaViDi
KouJal
kianx
AshkanMM
Masih720
AHMADREZA0123
Hossein Tiker
AR45H
bAbiblack
EX VULTURE
ALI the storm
SOLIDOROCHIMARU
Muhammad86
Behzad98

با تشکر از تمامی دوستان

IR.Livejoke : (.:McAfeex:.)a

آخرین ویرایش:

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
کار جالبی هست. فقط اسمشو یه چیز دیگه میذاشتید بهتر نبود؟ راستی jok رو هم joke بنویسید.

موفق باشید:smile:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
نه دوست من .
از طريق خود کنسول و در محيط داشبورد. حالا اینش برای شما چه فرقی ميکنه ؟ مهم اینه که پيام ها بدست عزيزان برسه.
خب از طریق xbox.com شما به راحتی هم می تونید جک copy کنید و هم به سرعت تایپ کنید و 2 ساعت وقت برای تایپ نخواهید گذاشت!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
کار جالبی هست. فقط اسمشو یه چیز دیگه میذاشتید بهتر نبود؟ راستی jok رو هم joke بنویسید.

موفق باشید:smile:
ممنون دوست من از راهنماييت . از مديران خواهشمندم اسم تاپيک رو درست کنن .
خوب ميتونيم برای اسم هم سوال بپرسيم و بهترين رو انتخاب کنيم نظر شما چيه؟
خب از طریق xbox.com شما به راحتی هم می تونید جک copy کنید و هم به سرعت تایپ کنید و 2 ساعت وقت برای تایپ نخواهید گذاشت!
من تو محيط داشبورد هم ميتونيم 2 سوته تايپ کنم مشکلی نيست .
از طريق سايت مشکلات زيادی داره که 2 تاشو ميگم :
1- اگر بخوای از سايت بفرستی بايد اکانتت گلد باشه ، حالا چون من نميخوام از اون اکانت برای بازی و ... استفاده کنم لازم نميبينم پول بدم براش گلد بخرم . ( اکانت اصليم رو که همه ميبينين تو امضام )
2- سايت محدوديت حرف داره. يعنی از 250 حرف بيشتر نميشه فرستاد ، که اونم برای بعضی پيام ها کم مياد.

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
چه ایده عجیبی!!! یکمم خنده داره اگه ناراحت نشی
اگه کسی دنبال جک باشه میره میخونه روزی 100 تا جک تو اس ام اس میاد!!!
ولی انشالا موفق باشی...

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
به نظر من ایده خوبیه. چه بدیی داره که تو محیط لایو هم از این جور امکانات وجود داشته باشه ؟
مگه حتماً باید از طریق sms بیاد.

شدیداً موفق باشی

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
چه ایده ی جذابی واقعا باید خیلی فکر کرده باشی بهش رسیده باشی:sick:

ممنون دوست من ، شما لطف داری :D
نه راستش زياد فکر نکردم ، يکشب رفتم لايو ديدم کسی نيست بازی کنم . خودم هم زياد بهم نچسبيد بازی کردن زياد حال نداشتم.!
بعد با خودم فکر کردم اگر قبل از این يک جک و يا يک جمله قشنگ ميخوندم چقدر باعث تقويت روحيم ميشد و بازی چقدر بهم ميچسبيد . من که این احساس رو دارم ، اگر شما
نداری ، لابد روحت مشکل فنی داره :D

چه ایده عجیبی!!! یکمم خنده داره اگه ناراحت نشی
اگه کسی دنبال جک باشه میره میخونه روزی 100 تا جک تو اس ام اس میاد!!!
ولی انشالا موفق باشی...

ما ایرانی ها ياد گرفتيم مثل ماست برای هم ديگه SMSبفرستيم و پول علکی خرج کنيم.!
من از اینکار خوشم نمياد و حداقل دوست دارم جکی که ميفرستم برای خوانده مفيد واقع بشه + اینکه اینکار برای من هيچ هزينه نداره ، خيالت راحت

به نظر من ایده خوبیه. چه بدیی داره که تو محیط لایو هم از این جور امکانات وجود داشته باشه ؟
مگه حتماً باید از طریق sms بیاد.

شدیداً موفق باشی

ممنون از پشتيبانيت ، ایشالا بقيه هم به این نتيجه خواهند رسيد. انگار داريم ازشون پول ميگيرم که يکی بدش مياد يکی خوشش مياد.!!

دوست عزیز منم می خوام. GT:FolkloricBorhan

چشم. شما هم Accept کن :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چیز جالبی هست.میتونی خبر هم از این طریق بفرستی برا بچه ها که اخبارش مربوط به XBox 360 باشه.جالب میشه.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
چیز جالبی هست.میتونی خبر هم از این طریق بفرستی برا بچه ها که اخبارش مربوط به XBox 360 باشه.جالب میشه.
ممنون پدارم جان .
همين الان يه الهام بهم شد. دستت درد نکنه . رفتم تو فکرش :di

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر