xbox live 14 day gold trial

Artakhe

کاربر سایت
Nov 20, 2013
8
نام
فرید
This link has already been redeemed.
اقا این یعنی چی؟:|

یعنی این لینک قبلا استفاده شده

فعلا که دوباره بکار افتاده من از صبح شروع کردم به کد گرففتم بگیرید تا دوباره اف نشده

منم دقیقا مشکل ops2 رو دارم

داستان چیه, تونستی کد بگیری ازش امروز؟

آخرین ویرایش:

Artakhe

کاربر سایت
Nov 20, 2013
8
نام
فرید
منم نتونستم بگیرم
با ارور whoops مواجه میشم.
چکار کنیم حالا؟!

دقیقا همین ارور رو میده, والا نمیدونم چیکار کنیم, من youtibe رو هم سرچ کردم هنوز چیز جدیدی آپ نشده مگر اینکه کسی اونجا کار جدیدی کنه
اگه چیزی پیدا کردم حتما همین جا به اشتراک میزارم ;)

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
جواب به کلیه دوستان 2 نکته اول اینکه به من بار اول این اور داد و مثل بقیه نوشت که قبلا استفاده کردین اما من حدود 2 ساعتی شد دوباره که با همون ایمیل زدم فرستاد این جالب بود چون باید عملا نمیداد چون فاصله زمانی 24 ساعت لازم داره در هر صورت شما تست کنید ببینید نتیجه میگیرید]
بعد از پایان مراحل ثبت نام این پیغام میاد اگر این نیومد یعنی یکجای کارتون اشکال داشته
https://www.ruffleswsop.com/app/CheckEmailTY.aspx?uid=1297871
البته قبلا خیلی راحت میشد از این کد ها گرفت اما الان مینویسه که شاید تا 72 ساعت ارسال کد زمان ببره البته من صبح سریع گرفتم اما الان که زدم هنوز 1 ساعت گذشته وکد ارسال نشده همچنان

آخرین ویرایش:

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
جواب به کلیه دوستان 2 نکته اول اینکه به من بار اول این اور داد و مثل بقیه نوشت که قبلا استفاده کردین اما من حدود 2 ساعتی شد دوباره که با همون ایمیل زدم فرستاد این جالب بود چون باید عملا نمیداد چون فاصله زمانی 24 ساعت لازم داره در هر صورت شما تست کنید ببینید نتیجه میگیرید]
بعد از پایان مراحل ثبت نام این پیغام میاد اگر این نیومد یعنی یکجای کارتون اشکال داشته
البته قبلا خیلی راحت میشد از این کد ها گرفت اما الان مینویسه که شاید تا 72 ساعت ارسال کد زمان ببره البته من صبح سریع گرفتم اما الان که زدم هنوز 1 ساعت گذشته وکد ارسال نشده همچنان

اره.دقيقا ماله منهم اينطور شد.
اول ارور داد كه اين لينك قبلا استفاده شده كه با همون ايميل دوباره ثبت نام كرده كه البته 24 ساعت فاصله نبود كه برام همين پيام رو داد :
ولي هنوز برام كد نفرستاده...:(

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
به من ایمیل اولی رو می ده وقتی میخام تایید کنم بار اول
An error has occurred, please press your browsers back button and try again.
رو می ده و دوباره که وارد می کنم اطلاعاتو میگه که already reedemed یعنی که قبلا تایید کردین ثبت نام رو ولی کد رو نمی فرسته.برا چی؟

Artakhe

کاربر سایت
Nov 20, 2013
8
نام
فرید
به من ایمیل اولی رو می ده وقتی میخام تایید کنم بار اول
An error has occurred, please press your browsers back button and try again.
رو می ده و دوباره که وارد می کنم اطلاعاتو میگه که already reedemed یعنی که قبلا تایید کردین ثبت نام رو ولی کد رو نمی فرسته.برا چی؟

باید دوباره با همون ایمیل مثل دفعه ی اول ثبت نام کنی تا صفحه ای رو که majidazad تو کامنتای بالا گفته رو بببنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر