نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
واقعیتش انتظار بیشتری از ایندیانا جونز داشتم. بد نبود، ولی یه جورایی mid میزنه بازی.

هل بلید خیلی کیفیتش تو همه چیز بابا میزنه. فکر میکنم از لحاظ داستانی و narrative هم چیز خاص و خفنی دربیاد. ولی اینکه میگن کوتاهه واقعا ناامید کنندست. اینکه زیر ۱۰ ساعت باشه (با هر قیمتی) اصلا جالب نیست.

اما از Avowed خیلی خوشم اومد و پتانسیل بالایی داره برام Top 3 سال بشه. همه چیش برام خیلی جذاب بود.

ARA کیفیت بالایی داره تو سبک خودش و فکر میکنم طرفدارای استراتژی رو راضی کنه. اون بازی اسکوئر هم از نظر من مزخرف بود، با احترام به طرفداراش:D
هلبلید که اثبات شدست ولی چجوری میگی ایندیانا خوب نبود؟ همون چیزی بود که باید باشه!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,318
نام
ماکان
من نمایش ایندیانا جونز رو خیلی دوست داشتم. بخصوص که به نظر من ولف 2، بهترین شوتر نسل قبل بود و کار مشین گیمز تو روایت و درآوردن فرست پرسن کامبت عالیه انصافی. از حیث دیزاین و آرت استایل هم که فلسفه یونیک خودشون رو دارن و این تیست رو میشه تو ایندی هم به وضوح دید و بازی یه حس قدیمی و باحال خفنی داره.

در کل بازی خوب و سینما زده خیلی خفنی بود:D از اون بازی ها که باب سلیقه منه و خیلی دوست دارم تجربه کنم:D

cinematic producer ایندیانا جونز میترا اشکان فر هست . ایرانی هستش ظاهرن

فراز شانیار هم رو این پروژه است. یکی از اعضا کلیدی تیم آرته، تو کانسپت. ولی این دختره چرا اینجوری بود میمیک صورتش؟:D

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
353
مراسم برای من خیلی خوب بود، نحوه اجرای مراسم واقعا به دل آدم میشینه ، من که خیلی خوشم اومد
مراسم به دور از خستگی توضیحات کلیدی بیان میشد دمشون گرم

فقط یکی تاد هاوارد رو بگیره یکی از جوایز ویترین رو برداشت برد 😄

Attachments

• sshot-51.jpg
    sshot-51.jpg
    109.2 KB · مشاهده: 48

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,075
نام
محمد حسین
ara بهتر بود فرمول کوئستی طور میگرفت نه اوپن ورلدی. anno 1800 هم دنیاها رو ادغام کرده بود از یه برهه به بعد حوصله سربر میشد
گیم پلی ایندی قشنگه در مورد گرافیک و ... چون هنوز تا عرضه فاصله هست و قطعا پولیش و افکتا رو میگیره نباید نظر داد و یهکی دو جا اون شلاق ایندی عجیب غریب کار میکرد شاید باگه و تو تریلر ژوئن درست بشه
در مورد هلبلید خوب بود کمبتش بهبود پیدا کرده ولی بنظر ارتقا نیافته به لول بالاتر
avowed ضعیف بود از ابسیدین انتظار ببالاتری میرفت، عناوین گراندد و pentiment توقع رو بالا برده بود ولی نتونستن راضی کنن، میومدن رو یه مدل کامبت تمرکز میکردن اونو درست در میاوردن، این چه کاریه.شاید الان باید خوشحال بود که بتسدا فال اوت نداد بسازن.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,473
نام
aliakbar
Hellblade 2 به قدری شاهکاره که نمیشه حتی یه لحظه شو اسپویل کرد.
نینجا تئوری به قدری رو اسپویل حساسه که احتمال داره بازی رو عرضه نکنه.
دوستان به تصمیم نینجا احترام بزارید و بعد عرضه هم چیزی از بازی نبینید.

ماشین گیمز هرچی بسازه عشقه.
خدا کنه تاخیر نداشته باشه.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
482
یعنی خداوکیلی کارتون شده فقط نق زدن،
من نمی دونم دیگه چی می خواید از Xbox،
انحصاری درجه یک تو ژانر های مختلف برای اینده نزدیک معرفی کرده،
قبلنا باید سال به سال منتظر می موندیم برای اخبار بازیا الان چند ماه چند ماه ایونت داره،
گیمپسم الا ماشاالله داره می تازونه و آدم نمی دونه کدوم بازی رو انجام بده،
به جای نق زدن برید بازی کنید
مرسی اه :D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,893
نمایش عالی بود.
من ایندیانا جونز رو حتی یک فیلمشم ندیدم. ولی با شناختی ک از ماشین گیم دارم خیالم از داستان و گرافیک راحته.
fps بودنش هم برام سوپرایز بود. و البته تصمیم بسیار درستی بود. از همون اول نگران بودم ماشین گیم که تجربه سوم شخص نداره چطوری میخاد بازی رو دربیاره که خب از نگرانی خارج شدم))
هل بلید هم که مشخصه یه شاهکار هنریه که هیچ جا شبیهش روهم نمیشه پیدا کرد. دوست داشتم یه نامه تشکر به مایکروسافت بفرستم و بگم ممنون از اینکه به سازنده ها اعتماد کردید))
avowed همون چیزیه که از obsidian باید انتظار داشت. به نظر خیلی سرگرم کننده و فان میرسید.
............
8/10
به خاطر پیس او شت اسکوعر 2 نمره کم کردم
ما بازی جاپونی نخایم کیو باید ببینیم؟دوستان محبت کنن این اسکوعر رو بخرن تا هرچی "شاهکار" میسازه انحصار خودشون بشه.
واقعن یه وصله ناجور بود تو این نمایش. حیف پولی که مایکروسافت خرج انحصار زمانی این کرده

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,351
نام
سروش
سری mana یکی از فرنچایز های قدیمی اسکوئره . تریلرش هم خیلی خوب بود کجاش بد بود ؟ :D هرچند انتظار داشتم xbox فن ها کمتر خوششون بیاد
جا اسپنسر بودم یه وام 4 درصد جور میکردم واسه سونی اسکوار بخره

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,186
نام
شیخ صدرا
به نظرم ايندى رو همون شلاقش اگه تو كار خوب در نياد ميتونه بزنه زمين :D
من شخصا دلم يه چيزى مثل آنچارتد ميخواست ولى همينم خوب بود.

اما هل بليد هل بليد!
اگه واقعا همينى باشه كه هست،بايد كل استوديو رو كاهگل بگيرن! ٤ ساله چه غلطى ميكنن؟
هر چقدم داستان و روايتش خاص باشه و گرافيكشم بالا بازم ديگه ٤ سال از معرفى فقط گذشته!
استوديو ايندى و دست و پا بسته هم كه نيستن.
نسخه اول در حد خودشون براى اون موقع خيلى خوب بود ولى خيلى واضح مشخص بود جاى كار بيشتر و گسترده تر شدن خيلى داره.

• Like
Reactions: SiminSecret

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
مشخصا روی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl حساب می‌کردن و نرسیدن بازی عملا بردش واس ۲۰۲۵.
ARA و بازی Square رو همینجوری اضاف کردن که ویدئو پر بشه.

در کل بجز IJ جالب نبود. اینم با اول شخص بودنش حس خوبی بهش ندارم😁

آخرین ویرایش:

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
تروی بیکر لامصب حتی صداش رو شخصیتی که n ساله با بازیگرش خاطره داریم هم میشینه! چیه این بشر!
بهترین بازی امشب همین ایندیانا بود. تصورم نمیشه کرد که ماشین گیمز چه دستپخت دیوانه واریز قراره بپزه برامون. ای کاش بجا هلبلید این تاریخ دقیق میخورد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر