نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
چند سال پیش مایکروسافت اومد اعلام کرد رقیب ما سونی نیست، رقبای ما تو یه لیگ هستن، گوگل و آمازون. بعد یک سری انتلکت اومدن ترول کردن.
حالا الان چهره همون ترول چی ها دیدنی هستش که شوکیس حاشیه ای اکس باکس از مراسم اصلی سونی سطح بالاتری داشت.
پ.ن: هنگام ترول کردن، قد و قواره رقیبی که میخوایین ترول کنین رو خوب بشناسید.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
چند سال پیش مایکروسافت اومد اعلام کرد رقیب ما سونی نیست، رقبای ما تو یه لیگ هستن، گوگل و آمازون. بعد یک سری انتلکت اومدن ترول کردن.
حالا الان چهره همون ترول چی ها دیدنی هستش که شوکیس حاشیه ای اکس باکس از مراسم اصلی سونی سطح بالاتری داشت.
پ.ن: هنگام ترول کردن، قد و قواره رقیبی که میخوایین ترول کنین رو خوب بشناسید.
الحق که خداوندگار جوگیری هستید:D سونی سالهاست که چه در نمایش ها و چه در خروجی هاش با اختلاف بهتر از مایکرو ظاهر شده.
حالا این شوکیس آخرش رو افتضاح بود که فن هاش هم حسابی از خجالتش در اومدن. برعکس شما که هر سال هر چی میزاشتن جلوتون بدون اینکه خم به ابرو بیارید به به و چه چه میکردید.
حالا یبار هم مایکرو خوب ظاهر شده و سونی ریده، دیگه انقدم جوگیری نداره:D هنوز گریه زاری های مایکرو سر مارکت شیر و رویای رسیدن به استانداردهای گیم های سونی رو فراموش نکردیم....

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
الحق که خداوندگار جوگیری هستید:D سونی سالهاست که چه در نمایش ها و چه در خروجی هاش با اختلاف بهتر از مایکرو ظاهر شده.
حالا این شوکیس آخرش رو افتضاح بود که فن هاش هم حسابی از خجالتش در اومدن. برعکس شما که هر سال هر چی میزاشتن جلوتون بدون اینکه خم به ابرو بیارید به به و چه چه میکردید.
حالا یبار هم مایکرو خوب ظاهر شده و سونی ریده، دیگه انقدم جوگیری نداره:D هنوز گریه زاری های مایکرو سر مارکت شیر و رویای رسیدن به استانداردهای گیم های سونی رو فراموش نکردیم....

حالا با عبارات سخيفي مثله هر چي ميذاشتن جلوتون بحثو تا كجا ميخواي پايين بياري خيلي برام مهم نيست حقيقتا

مساله اينه كه تو سالهايي كه ماكرو داشت فرست پارتيهاي خودش رو تقويت ميكرد شما درگير متا و كنسول هميشه انلاين بودين

وقتي هم ماكرو ناشر خريد سريع اون جمله تكراري كه اصلا ماكرو بلد نيست استوديو خودش رو اداره كنه چه برسه به ناشر!

حالا اين شوكيس جواب اون ترولاتون بود كه ٢٣ تا استوديو چي شد
و سوني اراده كنه تيك تو رو ميخره و ايناست

وگرنه اهميتي نداره شوكيس سوني بد باشه يا خوب

اها تا همين چند هفته پيش گيم پسم ترول ميشد كه از پلاس ضعيف تره
قبل ترش هم بحث شهروند درجه دو و بازي اجاره اي بود :D

كلا استدلالي ندارين بكنين ته منطقتون ترول و مسخره كردنه همين

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
حالا با عبارات سخيفي مثله هر چي ميذاشتن جلوتون بحثو تا كجا ميخواي پايين بياري خيلي برام مهم نيست حقيقتا

مساله اينه كه تو سالهايي كه ماكرو داشت فرست پارتيهاي خودش رو تقويت ميكرد شما درگير متا و كنسول هميشه انلاين بودين

وقتي هم ماكرو ناشر خريد سريع اون جمله تكراري كه اصلا ماكرو بلد نيست استوديو خودش رو اداره كنه چه برسه به ناشر!

حالا اين شوكيس جواب اون ترولاتون بود كه ٢٣ تا استوديو چي شد
و سوني اراده كنه تيك تو رو ميخره و ايناست

وگرنه اهميتي نداره شوكيس سوني بد باشه يا خوب

اها تا همين چند هفته پيش گيم پسم ترول ميشد كه از پلاس ضعيف تره
قبل ترش هم بحث شهروند درجه دو و بازي اجاره اي بود :D

كلا استدلالي ندارين بكنين ته منطقتون ترول و مسخره كردنه همين
میشه بفرمایید درگیر متا بودن دقیقا یعنی چی؟ یعنی بازیی که متای بالا میگیره مثلا بازی بیخودیه؟:D غیر از اینه که عمو فیل خودش گفت ما هم میخوایم بازیهای متا بالا سطح استودیوهای سونی داشته باشیم؟
کنسول همیشه آنلاین؟ این مسئله برا نسل قبل بود دوست عزیز یکم از بحث ها عقبید فک کنم:D
خدا رو شکر که مایکرو هم استودیوهاشو تقویت کرده حداقل میشه امیدوار بود دوباره به دوران 360 و PS3 برمیگردیم و شاهد یه رقابت رشد دهنده برای هر دو طرف باشیم، نه که مثل 10 سال گذشته همه چیز یه طرفه پیش رفته. و البته تقویت استودیوهای مایکروسافت به معنی مردن استودیوهای بقیه نیست:D اونام دارن کار خودشونو میکنن.
والا استدلال رو نمیدونم ولی حداقل جوگیر نیستیم:D

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفیق سونی دو سال هست اصلا شوکیس نداشت،این شوکیس آخر هم که خودتون دیدید اصلا جالب نبود.چطور سال ها هست تو نمایش بهتر از مایکروسافت عمل کرده است؟مایکروسافت هر شوکیسی از ابتدای این نسل گذاشته دیگر حداقل از شوکیس سونی بهتر بوده است.این خم به ابرو نیاوردن هم کاملا اشتباه هست.یک بازی مثل Halo Infinite که اتفاقا بازخوردهای خیلی مثبتی هم دریافت کرده به شدت از سوی طرفدارها کوبیده می شود،یا مثلاً Gears of War که این هم خیلی ها ازش انتقاد می کنند.دقت کنید این ها عناوینی با امتیازات و کیفیت ضعیف نیستند که بگوییم طبیعی هست همه انتقاد کنند.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
رفیق سونی دو سه سال هست اصلا شوکیس نداشت،این شوکیس آخر هم که خودتون دیدید اصلا جالب نبود.چطور سال ها هست تو نمایش بهتر از مایکروسافت عمل کرده است؟مایکروسافت هر شوکیسی از ابتدای این نسل گذاشته دیگر حداقل از شوکیس سونی بهتر بوده است.این خم به ابرو نیاوردن هم کاملا اشتباه هست.یک بازی مثل Halo Infinite که اتفاقا بازخوردهای خیلی مثبتی هم دریافت کرده به شدت از سوی طرفدارها کوبیده می شود،یا مثلاً Gears of War که این هم خیلی ها ازش انتقاد می کنند.دقت کنید این ها عناوینی با امتیازات و کیفیت ضعیف نیستند که بگوییم طبیعی هست همه انتقاد کنند.
این دوستمون کلا عادت داره یک سری اطلاعات غلط و برعکس واقعیت رو یه جوری با اعتماد به نفس بالا بیان میکنه که آدم یه لحظه شک میکنه:D
مثل همین قضیه تریلر فیبل که ۲۰ تا پست داد بگه in-game نیست، تا آخر سازنده بازی اومد گفت به والله in-gameعه و رو XSX هم ران شده.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
این دوستمون کلا عادت داره یک سری اطلاعات غلط و برعکس واقعیت رو یه جوری با اعتماد به نفس بالا بیان میکنه که آدم یه لحظه شک میکنه:D
مثل همین قضیه تریلر فیبل که ۲۰ تا پست داد بگه in-game نیست، تا آخر سازنده بازی اومد گفت به والله in-gameعه و رو XSX هم ران شده.
حالا خوبه خودت هم اولش مطمئن نبودی چیه الان فاز گنگستری گرفتی:D چون فقط چند ثانیه اول نمایش میزنه in game خیلیا من جمله خودم ندیدیمش. اتفاقا این بنده خدا محترمانه توضیح داد منم رفتم بعدش چک کردم دیدم درست میگه دیگه هم بحثی نکردم سرش. حداقل مثل شماها نیستم که روی کم کاری های شرکت محبوبتون دم به دقیقه ماله بکشم.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,636
نام
کورش
یادمه یکی از مدیران فقید و بزرگ نینتندو به اسم ایواتا که البته سال ۲۰۱۵ فوت کرد
اگر اشتباه نکنم و درست یادم باشه تو یه سخنرانی رسمی گفته بود من اول گیمرم بعد یک بازی ساز و مدیر

فکر کنم یه چیز خاص و خوب باشه گیمر هایی که به رتبه ها و مراتب بزرگ صنعت گیم رسیدن
و باعث پیشرفت گیم و تجربه ها بهتر برای ما میشن
درسته ایواتا هم خوب بود ولی نینتندو کلا شهرت خوبی در مورد مشتری مداری و اینا نداره و بنظرم علایق ایواتا وقتی به سیاست های شرکت میرسید حالت شخصی پیدا میکرد. نمونه اش روند انحصارگرایی مطلق نینتندو.
در مورد اسپنسر بنظرم علاقه به گسترش دسترسی به گیم و تاثیرش روی شرکت واضحه.
البته ممکنه اشتباه کنم. هیچ وقت در نخ شرکتها و جنگ پلتفرمها و اینها نبودم و فقط تماشاگرم.

ملت بحث رو vs نکنید. اقا فهمیدیم کدوم خوب بود. بجای تحریک طرف مقابل (هر دو طرف رو میگم) از گیمهایی که میاد لذت ببرید. کلی گیم خوب قراره منتشر بشه بعد یه عده نشستن برای بالابردن پلتفرم خودشون طرف مقابل رو پایین میارن.

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
344
در مورد شوکیس (البته با تاخیر) بخوام نظرمو بگم، کاملا راضی بودم و اکثر نمایش ها عالی بود ولی بیشتر این قضیه که دارن به نظر طرفدارا گوش میدن و عمل میکنن جالبه .
امیدوارم تا آخر همینطور ادامه بدن و قدم در مسیری بزارن که طرفدارا ازشون انتظار دارن.

پ ن: چند وقتی هست سر به تاپیک های مختلف که میزنم به جای اینکه دوستان (هم تیم آبی و هم تیم سبز) مثل قدیم در مورد بازی ها و اخبار مربوط به کنسول مورد علاقشون بحث و تبادل نظر کنن فقط دنبال vs و کل کل بی مورد میگردن و تمام لذت سر زدن به اون تاپیک از بین میبرن،البته فقط بعضی دوستان اینطور هستن.

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
کنترلر رو دادن دستش برای عکس - به جان خودم اگر دستش به دسته خورده باشه من 33 ساله بازیبازم معلومه طرف دسته رو چطور میگیره . دیدید تو سریال ها مثلا دارن بازی میکنن بعد دارن همزمان r1 , r2 و l1 , l2 رو با هم فشار میدن دستشون رو انالوگ نیست !!!! . هر چی بازی خوب داد سونی بیرون مال زمان یوشیدا و شان لیدن و اندرو هوز و قبلی هاست اچون همه بازی هایی که اومدن تو دوران اونا توسعه اشون شروع شد .

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
میشه بفرمایید درگیر متا بودن دقیقا یعنی چی؟ یعنی بازیی که متای بالا میگیره مثلا بازی بیخودیه؟:D غیر از اینه که عمو فیل خودش گفت ما هم میخوایم بازیهای متا بالا سطح استودیوهای سونی داشته باشیم؟
کنسول همیشه آنلاین؟ این مسئله برا نسل قبل بود دوست عزیز یکم از بحث ها عقبید فک کنم:D
خدا رو شکر که مایکرو هم استودیوهاشو تقویت کرده حداقل میشه امیدوار بود دوباره به دوران 360 و PS3 برمیگردیم و شاهد یه رقابت رشد دهنده برای هر دو طرف باشیم، نه که مثل 10 سال گذشته همه چیز یه طرفه پیش رفته. و البته تقویت استودیوهای مایکروسافت به معنی مردن استودیوهای بقیه نیست:D اونام دارن کار خودشونو میکنن.
والا استدلال رو نمیدونم ولی حداقل جوگیر نیستیم:D
گرامی سونی از لحاظ توسعه بازی ها و استودیو هاش چند سال از مایکروسافت جلو تره تیم ایکس باکس تازه همین چند ساله از سایه دان ماتریک در آمد که چند سال ایکس باکس رو برد به سمت مدیا سنتر شدن اگر همون چند سال دن ماتریک یکی گیمر مثل همین اسپنسر بود از اون موقع دولوپمنت و خرید استودیو و تاسیس و تثبیت موتور و .... رو انجام میداد الان همین بازی ها داشتیم قسمت دومشون رو میزدیم ایکس باکس یک دوره مدیریت بد خورد که الان هم 90 درصد حرکاتش صحیحه و داره راه صاف میره گیم پس ساختن استودیو خریدن و موتور اماده کردنه دارن Ipهای قوی و قدیمی رو میارن وسط - توسعه بازی دنباله دار و پرپیمون و بلاک باستر چند سال فقط پیش زمینه میخواد . طرف میببنی بیست ساله استودیو انحصاری سازه موتورش مشخصه کیت توسعه سخت افزارش مشخصه . ایکس باکس از دل بدترین بحران ها زده بیرون داره اینجور کار میکنه . اینا همه هست.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,401
گرامی سونی از لحاظ توسعه بازی ها و استودیو هاش چند سال از مایکروسافت جلو تره تیم ایکس باکس تازه همین چند ساله از سایه دان ماتریک در آمد که چند سال ایکس باکس رو برد به سمت مدیا سنتر شدن اگر همون چند سال دن ماتریک یکی گیمر مثل همین اسپنسر بود از اون موقع دولوپمنت و خرید استودیو و تاسیس و تثبیت موتور و .... رو انجام میداد الان همین بازی ها داشتیم قسمت دومشون رو میزدیم ایکس باکس یک دوره مدیریت بد خورد که الان هم 90 درصد حرکاتش صحیحه و داره راه صاف میره گیم پس ساختن استودیو خریدن و موتور اماده کردنه دارن Ipهای قوی و قدیمی رو میارن وسط - توسعه بازی دنباله دار و پرپیمون و بلاک باستر چند سال فقط پیش زمینه میخواد . طرف میببنی بیست ساله استودیو انحصاری سازه موتورش مشخصه کیت توسعه سخت افزارش مشخصه . ایکس باکس از دل بدترین بحران ها زده بیرون داره اینجور کار میکنه . اینا همه هست.
کاملا درست
Mattrick همین یکماه پیش ابر فاجعه REDFALL عرضه کرد
در ادامه سیاست همیشه انلاین

Career and progression in Forza Motorsport is confirmed to be online-only​

لامصب 9 سال پشت پرده همه چیز کنترل می کنه
فیل اسپنسر از 2014 تا امروز خواب بوده

• Like
Reactions: SiminSecret

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
کاملا درست
ماتریک همین یکماه پیش ابر فاجعه REDFALL عرضه کرد
در ادامه سیاست همیشه انلاین

Career and progression in Forza Motorsport is confirmed to be online-only​

لامصب 9 سال پشت پرده همه چیز کنترل می کنه
فیل اسپنسر از 2014 تا امروز خواب بوده
نه خواب نبوده - ضمنا این حرکت رو از سونی کپی زد که گران توریسمو 7 رو نابود کرد با دایم اونلاین این همه بازی توسعه داده شده همزمان با گیم پس --پس نه خواب نبوده .موافق نیستم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یچیزی وسط نمایش Forzza گفت، نمی‌دونم درست شنیدم یا نه.

برای بازی باید همیشه آنلاین باشیم؟
جمع اوری دیتا برای Ai دارن؟
من این رو‌گفتم‌که ببینم درست شنیدم. در همین‌ حد.

یسری خوشحال و‌ خنده‌رو اومدن خنده گذاشتن. خواستم خدمتتون ذرز کنم که همه کسایی که Xbox دارن موقع بازی به نت وصل هستن. اکثرا گیم‌پس دارن و دسترسی خوبی به اینترنت دارن.

الان ۲۰۱۳ نیست و وضعیت اینترنت تو دنیا خیلی بهتر شده. من با اپ‌گوشی به کنسول ریموت میشم و از سرکار میزنم بازی دانلود کنه. کنسول و بازی‌ها همیشه اپدیت هست. یسری اپشنا هست که تو ایران هم بهش دسترسی کامل وجود داره چه برسه بقیه دنیا!

وقتی گیمپس داری باید به اینترنت وصل باشی،. حتی بازی‌های خریداری شده هم باید دو هفته یکبار چک بشن، حتی رو حالت Home.

این چیزا رو‌ من مشکل نمیبینم، احتمالا مشکل جای دیگه‌س هست که اذیتتون‌ می‌کنه!

من وسط مملکت بدون هیچ قند شکنی با اپ گیم‌پس و با نت خط یا td-lte به xbox cloud وصل میشم و بازی می‌کنم. شما ببینید کجای کارید که مشکل دارید! به همون بخندید🤣🤣

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر