نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
_
نینجا تئوری داره قمار میکنه با این کاراش.
از 2020 شروع کرد به نمایشاش و هی داره اینو ادامه میده، الان توقع یه اکشن ادونچر و یه هک اسلش های لوله.
شاید واقعا اندازه کار رو گسترش دادن
من انتظار نمایش گیم پلی مبارزات نداشتم ولی انتظار داشتم در موردش صحبت کنن حداقل:-??

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
بازیای مثل hi-fi rush باید بسازه ایکس باکس بجای pentiment و as dusk falls که بشه تا یه مدت پشتیبانیش کرد و بدرد گیم پس میخورن
خب با این حرفت دقیقا ترس بعضیا از "اشتراکی محور شدن گیمینگ" رو تایید میکنی که :D
اگه بخوان همش به فکر گیمی باشن که بشه بلند مدت ساپورتش کرد میبینی چند سال دیگه بازیای داستان محور کلا به حاشیه رفتن.

اتفاقا بنظرم این مدل بازیا بهترین گزینه ها هستن رو سیستم اشتراکی (واسه یوزر) از این نظر که وقتی تریلر یکی از اینارو میبینی میگی "خب چه آرت استایل و سبک عجیبی داره فک نکنم حال کنم" در صورتی که وقتی رو گیمپس هست طرف میزنه دانلود یا حال میکنه یا نه :D
مخصوصا Pentiment که بنظرم جز بهترین بازیای سال بود، کارشون چیزی کمتر از شاهکار نبود بنظرم، As Dusk Falls ـم کار خوبی بود خداییش امیدوارم ادامه داشته باشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,075
نام
محمد حسین
خب با این حرفت دقیقا ترس بعضیا از "اشتراکی محور شدن گیمینگ" رو تایید میکنی که :D
اگه بخوان همش به فکر گیمی باشن که بشه بلند مدت ساپورتش کرد میبینی چند سال دیگه بازیای داستان محور کلا به حاشیه رفتن.

اتفاقا بنظرم این مدل بازیا بهترین گزینه ها هستن رو سیستم اشتراکی (واسه یوزر) از این نظر که وقتی تریلر یکی از اینارو میبینی میگی "خب چه آرت استایل و سبک عجیبی داره فک نکنم حال کنم" در صورتی که وقتی رو گیمپس هست طرف میزنه دانلود یا حال میکنه یا نه :D
مخصوصا Pentiment که بنظرم جز آندرریتد ترین بازیای سال بود، کارشون چیزی کمتر از شاهکار نبود بنظرم، As Dusk Falls ـم کار خوبی بود خداییش.
دقیقا گیم پس برا همینه و آینده صنعت گیم هم به همین سمت داره میره. تمام شرکتهای بزرگ دارن میرن به سمت داشتن عناوین با ساپورت طولانی.
نمیشه یه گیم بدن، بگن این داستان، تا 6 سال دیگه بخرین تا بازی جدید بدم.
الان کالاف با اون درآمد قراره بیاد رو گیم پس که چی بشه، داری میاد که اولا گیمر رو مجبور کنه که دائم بمونه تو گیم پس و بعد بخره آیتمهای داخل بازی رو.
مگه شوخیه، بازی با درآمد یه میلیارد تو ده روز رو بیاری رو گیم پس. اینو ماکرو با توافق میخواست بیاره، باید 200-300 میلیون پول بده
__
نیازی به تایید من نیست، یه نگاه بکنی به شرکتهای مختلف به همین حرف میرسی.
سونی، راکستار،یوبیسافت، کپکام،ماکروسافت و ....
بخوام قطار کنم اسم زیاده، همه دارن دنبال این متد که بازی با ساپورت طولانی بدن بیرون میرن
همین امروز ماکرو sot داره الدر داره فالوت داره فورزا داره هیلو داره گراندد داره و ....
یه بازی بده، تموم بشه و فردا برا تمدید اشتراک بخواد یه بازی مطرح دیگه بده، از کجاش بیاره بخوره، مگه خیریه زده.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,473
نام
aliakbar
دوستانی که داشتن شوکیس امشب رو اینجا پوشش میدادن بدجوری کمکاری کردن و متأسفانه خیانت حساب میشه.
چرا وسطهای شوکیس یادمون ننداختید که فعلا تا همینجا از شوکیس سونی بهتر بود
ساتان ازتون بگذره من نمیگذرم

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
دوستانی که داشتن شوکیس امشب رو اینجا پوشش میدادن بدجوری کمکاری کردن و متأسفانه خیانت حساب میشه.
چرا وسطهای شوکیس یادمون ننداختید که فعلا تا همینجا از شوکیس سونی بهتر بود
ساتان ازتون بگذره من نمیگذرم
داداش این شوکیس ما در یک لیگ دیگر بود اونجایی از شوکیس سونی جلو افتاد که شوکیس ایکس باکس اصلا شروع نشده بود منم همان جا گفتم
بعد از اینکه بازی فیبل رخ نشان داد کار تمام شده بود بماند از هلبیلید 2 و....
الان باید مراسم سونی را با گیمزکام و فیلم باربی( کی صورتی تره؟ ) مقایسه کنی

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نمایش سایبرپانک عالی بود. بشدت منتظرشم.

این awoved رو من نمیپسندم چون کلا با بازیهای ابسیدین مشکل دارم و سختمه لذت ببرم ازشون. ولی ابسیدین چیز بد نمیسازه و این بازی هم دقیقا همه چیزایی که ابسیدین درش استاده رو پیاده کردن. واسه طرفدارای این استدیو، بنظرم خبر خیلی خوبیه.

توی بازیهای کوچیک تر، قطعا 33 Immortals و towerborne رو باید زیر نظر داشت. بخصوص towerborne که اگه اشتباه نکنم کلا انحصاری هم هست. ایده های خوبی دارن.

راجع به FM هم توضیحات جالبی دادن. توجه ای که به پیاده سازی تک تک ماشینا کردن حیرت انگیزه. فکر نمیکنم تو این سبک کسی تونسته باشه با این جزئیات ریسینگ بسازه.

لاین آپ اکس باکس خوبه. چون استدیوهای شناخته شده‌ای این لاین آپ رو پر کردن. بنظرم جای نگرانی نداره و اوضاع هی بهتر میشه واسه اکس باکس.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چقدر سر تَگ Gamer زیر اسم فیل اسپنسر خندیدم:))

حس می‌کنم رویه Xbox رفته سمت نمایش بازی و تریلر این - گیم. نمایش گیم پلی رو چند ماه قبل از عرضه شروع می‌کنن.
هم تبلیغات هست، هم معرفی بهتر.

نکته‌ی بعدی که حس می‌کنم جزو استایل جدید نمایششون هست ۲ تا اصل رو پیش می‌گیرن، اول تعداد یوزر گیم‌پس و کنسول و PC که باید به عدد مشخصی براشون برسه تا بازی با کیفیتی رو تاریخ عرضه‌ی نزدیکش رو بگن و بعدی این هست که بازی رو حسابی تکمیل کنن و بدون اشکالات بزرگ عرضه کنن. ۲۰۲۲ هم برای همین مقداری خلوت بود.

سر HALO درس گرفتن، سر خروجی نامطلوب Red Fall هم قطعا مشت خوبی بهشون خرده. قطعا بازنگری بهتری می‌کنن.

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
ابسیدن استاده هنوز نیووگاس جز بهترین دنیا های بازیه awoved قطعا کارش درسته انگار از دل اسکایرم زده بیرون . یکم رنگبندی عوض شده کمی سیاه تر بود ولی الان یکم شادتر بود رنگش که چیز بدی هم نیست ولی دنیاش خوب بود خلاصه من که بد ندیدم از اینا استاد rpg هستند‌.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
واقعا به سونی حق میدم که دست به هر کاری میزنه که ماکرو اکتیویژن نخره..!تازه خیلی از بازی ها به نظرم ماکروسافت فاکتور گرفت وگرنه تعداد زیادی از جامعه گیمری به علت سکته از فشار زیاد از دست میدادیم

اما در کل هیچ کدام از بازی های که نمایش دادن باب میل من نبود و خیلی کم پیش میاد من اینجور سبک های بازی کنم به جزء فورتزا که البته هورایزون بیشتر ترجیح میدم اون فلایت سیمولیشر هم چیز خوبی بود با روحیاتم کمی سازگار بود

یک نکته دیگه هم اینکه تو نمایش استارفیلد اکثرا لباس گرم پوشیده بودن فکر کنم این ویدئو چند ماه قبل ظبط کرده بودن و بنا به دلایلی (خرید اکتیویژن) پخشش نکردن. شایدم اشتباه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر