نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
486
بازم 30 فریم؟ ناف بازی های ایکس باکس با 30 فریم بریدن انگار. رد فال با اون گرافیک 30 فریم، استارفیلد با این وسعت 30 فریم.

استودیو های خود مایکروسافت هم قلق تولز دستشون نیومد پس... نه نه راستی استارفیلد از 2012 در دست ساخت بوده این ربطی به مایکرو نداره.

ری تریسینگ چرا روی فورزا فقط روی نسخه پی سی؟ اینم یکی دیگه داشته می‌ساخته؟ 😂

الان ریک و مورتی اس میاد گیف آفیس میزاره 🤣
واقعا خودتون زیر دلتون درد نمیگیره از اینهمه مغلطه و اطلاعات غلط؟ فورتزا RT GI روی کنسول نیست که همون اول هم گفتن ورژن کنسولی RT Reflection داره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
من هنوز نتونستم شوکیس و ببینم 😁 و تازه الان وقتم ازاد شده و دارم دانلود میکنم ببینم چه خبر بوده.
ولی از بازخوردهای بچه ها مشخصه راضی ان.
تبریک میگم و امیدوارم منم با دیدنش حال کنم.
همینکه تو این شرایط برای چند ساعتی حالمون میتونه با یه اتفاق گیمی خوب باشه غنیمته.
خوشحالم که Xbox تونسته حال طرفدار هاش و گیمر جماعت و خوب کنه.

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
رفیق فکر کنم واضح باشد
In engine > in game > game play
هر کسی Forza Horizon 5 بازی کرده باشد هیچ نگرانی برای Fable ندارد.قطعا بهترین گرافیک نسل رو در هنگام عرضه تحویل می دهند.
اصلا فیبل بهترین گرافیک تاریخ بشر! مسئله چیز دیگریست.... این بحث in game و گیم پلی هم اولین بار دارم اینجا میبینم:D توی کاتسین فلان باشه و بسار باشه حرفمون نیست، وقتی میشینی پای بازی چی میبینی بحثمونه.

• Like
Reactions: 8030v2 and all4u

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
من تعجب میکنم با این مزخرفاتی که کاربر کبیر میگه چرا هیچ اخطاری نمیگیره!!
در حالی که همه از نمایش و بخصوص استارفیلد راضی بودن این کاربر فقط در حال مغلطه و ... ست
_____
این دوستمون تو این کشور سیاستمدار موفقی میشد.حیف شد واقعا
چرا اخطار بگیره داریم صحبت میکنیم بدون توهین
اینم بخشی از تفریح و لذت هست دیگر سخت نگیریم در کل

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
رفیق جسارتا پیشنهاد می کنم یک سری به خیابان یا جایی که شلوغ هست بزنید و چند دختر معمولی هم ببینید.همه دخترها شبیه داف های اینستاگرام نیستند.
این جمله ات را باید با طلا نوشت اینقدر خردمندانه هست

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اصلا فیبل بهترین گرافیک تاریخ بشر! مسئله چیز دیگریست.... این بحث in game و گیم پلی هم اولین بار دارم اینجا میبینم:D توی کاتسین فلان باشه و بسار باشه حرفمون نیست، وقتی میشینی پای بازی چی میبینی بحثمونه.
رفیق شما گفتی in engine هست ما هم گفتیم in game.کپشن تریلر هم نوشته in game،خود سازنده هم تاکید کرده نمایش in game هست و از روی XSX کپچر شده است.
این هم تاپیک بازی در ارا که چند صفحه آخر در همین مورد صحبت شده است.
Fable - Xbox Games Showcase 2023 Trailer

اینکه موقع عرضه چه چیزی روی صفحه می بینیم هم مربوط به موقعی هست که بازی عرضه می شود.در حال حاضر صحبت در مورد این چیزی هست که دیدیم.وگرنه گیم پلی زنده هم نمایش بدهند ممکن است موقع عرضه چیز دیگری ببینیم.سابقه PG هم که مشخص است و وقتی تاکید می کنند از روی XSX کپچر شده است یعنی بازی نهایی تفاوت زیادی با این نمایش ندارد.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
417
تریلر CG فیبل:
View attachment 296886

تریلر In Game:
View attachment 296887

شک ندارم بازی نهایی از این تریلر هم بهتر میشه :D
من واقعا به Pgایمان دارم یکی از کار درست ترین استودیوهای این صنعته از اونا که بازی نهایی رو همیشه از تریلر ها بهتر و تمیزتر درمیارن از اونا که انقدر به کارشون اطمینان دارن همیشه یک هفته قبل عرضه اجازه انتشار نقد و نمرات رو میدن.
در کل بهشون شک نداشته باشید.

یکی از بهترین و جالب ترین بازی های مراسمClockworkبود ادمو یاد بایوشاک میندازه

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
مایکرو الان رسما پرچمدار عناوین سینگل پلیر داستانی هست
شما فقط ببین دیشب چند تا عنوان استوری محور انحصاری معرفی شد
در کنارش با خرید اکتی رسما پرچمدار عناوین گس هم هست
View attachment 296860
حالا بذار بازیاش بیان
نمره هاش بیان
بعد پرچمو بده دستش عزیز

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
تریلر فیبل رو یه 10 باری پشت سر هم تماشا کردم:D
همه چیزش عالیه لعنتی
کارگردانی عالی، انیمیشن‌ها عالی، طنز عالی، گرافیک عالی...
یه تیکه هاییش هم به نظر میومد از گیم پلی باشه

View attachment Untitled video - Made with Clipchamp.mp4

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,013
نام
sami
دوستان یک بازی هم‌ معرفی شد روی دکل نفتی دریایی اتفاق میوفتاد...به نظر اول شخص با تم ترسناک میومد
از اون جزئیاتی نیومده؟!

کلا من هر چی چیزی که مربوط به دکل نفتی دریایی باشه رو دوست دارم :D

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
دوستانی که باور ندارن فیبل رو از لحاظ گرافیکی کافیه دقت کنند که با موتور فورزا داره ساخته میشه و فورزا تک موتورش قدرتش در هواریزن 5 مشخص بود - یکی از فوتوریلستیک ترین محیط های بازی های رایانه ای رو من در هواریزن 5 دیدم - موتور خارق العاده ای است . فیبل براحتی میتونه همین کیفیت گرافیکی و حتی بالاتر باشه

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا در مورد این بازی کمتر صحبت شد ولی به نظرم موقع عرضه حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.یکی از کارهای مثبت مایکروسافت خرید inXile بود چون پتانسیل بالایی دارد و بدون کمک های مایکروسافت هم چنان باید بازی های ایزومتریک می ساخت که البته بازی های قبلی استودیو کیفیت بالایی هم دارد،ولی به نظرم به صورت مستقل هیچ وقت نمی توانستند به همچین سطحی برسند.

یک نقش آفرینی استیم پانک که اینقدر رویش کار شده که حتی بخش هایی از گیم پلی رو نمایش دادند.گرافیک تر و تمیزی هم به نظر می آید داشته باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر