نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
دوستان درمورد بازی ها صحبت کنید به هم گیر ندید اینهمه. کل ماهیت سرگرم شدن و لذت بردن است این همه چک و چونه نداره .
بازی ها همه خوبن من تمام پلتفرم ها رو همین الان بازی میکنم باهم همه رو همزمان . بازیباز واقعی همه بازی خوب رو بازی میکنه نمیاد بازیی کنسول های دیگه رو دست بندازه چون دستگاهش رو نداره یا بازیش رو نداره یا تعصب داره یا هر دلیلی ‌. هر بازی خوبی شایسته تعریف و تمجید است روی هر پلتفرمی باشد.نمایش های ایکس همه خوب بودن .استارفیلد هم بشدت وجد آور بود .

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
نمایش ۱۲ بازی که همشون مولتی پلتفرم بودند.
منم کاری به اینکه چی نوشتی و نظرت چیه ندارم، فقط فکر کنم یک شوکیس دیگه دیدی.
گفتن فردا بازپخش شو میزارن از شبکه دو ساعت ۲۰:۳۰، حتما فردا تکرار شو ببین.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
هنوز هم باورم نمیشه که بزرگترین ip تاریخ ایکس باکس چند روز دیگه سیزن 4ش میاد و هیچ نمایشی نداشت. وقتی این همه گس نمایش داشتند، بزرگترین آیپی ت رو نمیتونستی جا بدی؟ حیف شد، موقعیت خیلی خوبی برای پروموت کردن بازی و جذب پلیر بود، اگر هیلو فن ها احساس خیانت کنند، اشتباه نکردند
مولتی پلیر Infinite فوق العاده لانچ موفقی داشت و متاسفانه به خاطر کمبود محتوا به وضعی افتاد که دیگه غیر قابل بازگشته. هر کاری کنن پلیر به این بازی بر نمی گرده دیگه.
343 تونست بازی رو جمع کنه اما نتونست مولتی اش رو ساپورت کنه.
باید این شماره رو ول کنن برن سر نسخه بعدی. به نظرم یک نسل هم کامل باید اسکیپ کنن. استادیو رو یا تعطیل کنن بازی رو بدن دست یه استادیو دیگه یا عین آدم خونه تکونی کنن استادیو رو که با توجه به تغییرات به نظر مورد دوم داره اتفاق میفته.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,473
نام
aliakbar
الان بگو‌ اکانت چندم کدومی ?
و اینم به دوستانت بکو چون دیدم چند جا گفتن 😂😂

من تا زمانی که Psباشه اولین کنسولم Psخست و اکه پول بازی کنه یه XBOXکنارش میخرم
چشم عباس اقا من به همه اونایی که بیدارن گفتم ولی شما بزگی کن اونایی که خوابن و ببخش.

اقا برای بار هزارم
لطف کنید vs بیخیال شید و پای یه سری نچسب رو اینجا باز نکنید

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
486
دیدم خیلیا مرتبا پیگیر من هستند و از شدت علاقه مرتب اسم ای دی منو میارن. نگران نباشید جایی نرفتم و همینجام. 😂
من هیچ کدوم پستای این تایپک رو تاحالا نخوندم و این قضیه را هم یکی از دوستان بهم گفت.

در مورد شوکیس می‌خوام نظرمو‌‌ بگم:

اولا بگم نه اکسباکس مهمه برام و نه این چیزایی که نشون دادند اصلا باب میل من بوده و هست. اینو اول از همه بگم که بدونید ذهنیتم چیه و نه دیدگاه منفی دارم و نه مثبت به بازیهاش‌ و عینا برداشتی که دارم رو میخوام بگم.

و اما در مورد خود شوکیس.

قسمت اول : نمایش ۱۲ بازی که همشون مولتی پلتفرم بودند.

قسمت دوم دقیقا همونی شد که تو پست دیشب گفتم. یه سری بازی که بعد از چند سال که از معرفی شون میگذره را تازه اومدن یه شماتیک از گیمپلی شون نشون دادند. البته در مورد Avowed قبلا هم نشون داده بودند ولی اینی که نشون دادند هم دانگرید گرافیکی داشت و هم باز هم شفاف مشخص نبود اصل بازی چیه.
دقیقا در مورد Fable همینطور بازم یه گمپیلی مبهم. اینو دیگه خود فنهای ماکرو دیدم تو توییتر میگن.
و اما تعجب انگیزترین قسمت شوکیس در مورد هلبلید۲.
این بازی ۲۰۱۹ معرفی شده 😳 ولی در کمال تعجب بازم رو صورت مانور میدن ولی اینبار با دانگرید گرافیکی. چقدر گفتم گول اون دموهای انریل نشون دادن دک و پوز سنوا رو نخورید.

«الان این بازیهایی که امشب نشون دادند کدومشون از نظر گرافیکی نکست جن بود ؟؟
آهای اونایی که صبح تا شب تو این فروم همش می‌گفتید پس کی ما یه بازی گرافیک نکست جن ببینیم تنها امیدمون به اکسباکسه خب بیایید الانم بگید کو گرافیک نکست جن ؟ الان نظری چ.. ناله ای چیزی ندارید بکنید؟»

و اما در مورد استارفیلد بازی نوش جون طرفدارانش. منی که حتی یک پست ندارم در موردش تو این فروم و اصلا آر پی جی باز نیستم خب الان بیام چی بگم خوبه؟ بازی از نظر گرافیک و پروفورمنس و طراحی شخصیت ها که مشخصا داغونه. ولی از نظر رول اند پلی بودن و کاوش قطعا خوبه.البته این هم موقعی که نمره هاش اومد مشخص میشه چون مشکلات فنی چیزیه که ممکنه گریبان این بازیو بگیره. بالاخره بعد از ۲ سال تاخیر زدن آیا نباید انتظار می‌رفت که همچین نمایشی داشته باشه؟

و در آخر چیزایی که نشون دادند کاملآ قابل انتظار بود. تازه بخوای واقع گرایانه نگاه کنی خیلی عناوین که سالهای پیش معرفی نشدند حتی بهشون اشاره نشد. الدر ۶ کو؟ پرفکت دارک کو؟ استیت او‌ دیکی ۳ کو؟ ایدیانا جونز کو؟ اور وایلد کو؟ پراجکت مارا کو؟ آور دوز کو؟ اورترورلدز کو؟ تا جایی که یادمه گرینبرگ گفته بود ما اصلا محدودیتی نداریم بازیهایی را نمایش بدیم که ممکنه خیلی دیر عرضه بشند.

البته از اونهایی که ۳ سال با کویر اکسباکس ساختند قطعا امشب و بالاخره با نمایش ۴ عنوان که قبلا معرفی شده بودند بهترین شب زندگی باید باشه
ولی این راه و روشی که ماکرو میره درست نیست. همون‌طور که فیل اسپنسر تو مصاحبه بعد از عرضه ناامید کننده ردفال گفت استارفیلد حتی اگر یه بازی ۱۱ از ۱۰ هم باشه اکسباکس هرگز به پای پلی استیشن و نینتندو نخواهد رسید. این چیزیه که خود اسپنسر فرموده.
سونی تو شوکیسش به جز اسپایدرمن هیچی نشون نداد. رسما هیچی رو نکرد. زمانی که ناتی داگ و سانتامونیکا و ساکرپانچ و مابقی بخوان بازیاشون رو نشون بدند خب اون موقع خیلی اوضاع جالب میشه. خوش باشید😂😉
unSq__Sr_400x400.jpg
قطعا این اکانت دست دیبی :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دیدم خیلیا مرتبا پیگیر من هستند و از شدت علاقه مرتب اسم ای دی منو میارن. نگران نباشید جایی نرفتم و همینجام. 😂
من هیچ کدوم پستای این تایپک رو تاحالا نخوندم و این قضیه را هم یکی از دوستان بهم گفت.

در مورد شوکیس می‌خوام نظرمو‌‌ بگم:

اولا بگم نه اکسباکس مهمه برام و نه این چیزایی که نشون دادند اصلا باب میل من بوده و هست. اینو اول از همه بگم که بدونید ذهنیتم چیه و نه دیدگاه منفی دارم و نه مثبت به بازیهاش‌ و عینا برداشتی که دارم رو میخوام بگم.

و اما در مورد خود شوکیس.

قسمت اول : نمایش ۱۲ بازی که همشون مولتی پلتفرم بودند.

قسمت دوم دقیقا همونی شد که تو پست دیشب گفتم. یه سری بازی که بعد از چند سال که از معرفی شون میگذره را تازه اومدن یه شماتیک از گیمپلی شون نشون دادند. البته در مورد Avowed قبلا هم نشون داده بودند ولی اینی که نشون دادند هم دانگرید گرافیکی داشت و هم باز هم شفاف مشخص نبود اصل بازی چیه.
دقیقا در مورد Fable همینطور بازم یه گمپیلی مبهم. اینو دیگه خود فنهای ماکرو دیدم تو توییتر میگن.
و اما تعجب انگیزترین قسمت شوکیس در مورد هلبلید۲.
این بازی ۲۰۱۹ معرفی شده 😳 ولی در کمال تعجب بازم رو صورت مانور میدن ولی اینبار با دانگرید گرافیکی. چقدر گفتم گول اون دموهای انریل نشون دادن دک و پوز سنوا رو نخورید.

«الان این بازیهایی که امشب نشون دادند کدومشون از نظر گرافیکی نکست جن بود ؟؟
آهای اونایی که صبح تا شب تو این فروم همش می‌گفتید پس کی ما یه بازی گرافیک نکست جن ببینیم تنها امیدمون به اکسباکسه خب بیایید الانم بگید کو گرافیک نکست جن ؟ الان نظری چ.. ناله ای چیزی ندارید بکنید؟»

و اما در مورد استارفیلد بازی نوش جون طرفدارانش. منی که حتی یک پست ندارم در موردش تو این فروم و اصلا آر پی جی باز نیستم خب الان بیام چی بگم خوبه؟ بازی از نظر گرافیک و پروفورمنس و طراحی شخصیت ها که مشخصا داغونه. ولی از نظر رول اند پلی بودن و کاوش قطعا خوبه.البته این هم موقعی که نمره هاش اومد مشخص میشه چون مشکلات فنی چیزیه که ممکنه گریبان این بازیو بگیره. بالاخره بعد از ۲ سال تاخیر زدن آیا نباید انتظار می‌رفت که همچین نمایشی داشته باشه؟

و در آخر چیزایی که نشون دادند کاملآ قابل انتظار بود. تازه بخوای واقع گرایانه نگاه کنی خیلی عناوین که سالهای پیش معرفی نشدند حتی بهشون اشاره نشد. الدر ۶ کو؟ پرفکت دارک کو؟ استیت او‌ دیکی ۳ کو؟ ایدیانا جونز کو؟ اور وایلد کو؟ پراجکت مارا کو؟ آور دوز کو؟ اورترورلدز کو؟ تا جایی که یادمه گرینبرگ گفته بود ما اصلا محدودیتی نداریم بازیهایی را نمایش بدیم که ممکنه خیلی دیر عرضه بشند.

البته از اونهایی که ۳ سال با کویر اکسباکس ساختند قطعا امشب و بالاخره با نمایش ۴ عنوان که قبلا معرفی شده بودند بهترین شب زندگی باید باشه
ولی این راه و روشی که ماکرو میره درست نیست. همون‌طور که فیل اسپنسر تو مصاحبه بعد از عرضه ناامید کننده ردفال گفت استارفیلد حتی اگر یه بازی ۱۱ از ۱۰ هم باشه اکسباکس هرگز به پای پلی استیشن و نینتندو نخواهد رسید. این چیزیه که خود اسپنسر فرموده.
سونی تو شوکیسش به جز اسپایدرمن هیچی نشون نداد. رسما هیچی رو نکرد. زمانی که ناتی داگ و سانتامونیکا و ساکرپانچ و مابقی بخوان بازیاشون رو نشون بدند خب اون موقع خیلی اوضاع جالب میشه. خوش باشید😂😉
به طور قطع این نوشته ها به زبان مکزیکی معنی دیگه ای دارن چون اگر به زبان فارسی بخوای بخونیشون حتی از خبرگزاری فارس و کیهان و ۲۰:۳۰ هم همچین چیزایی در نمیاد.

آخرین ویرایش:

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
به طور قطع این نوشته ها به زبان مکزیکی معنی دیگه ای دارن چون اگر به زبان فارسی بخوای بخونیشون حتی از خبرگزاری فارس و کیهان هم همچین چیزایی در نمیاد.

شما هم اگه ٣ ميليون سند رو با فونت ٢٦ مطالعه مي كردي الان وضعيتت بهتر نبود :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
خب منم الان رسیدم خونه و بگم که امسال دست پر اومدم.
با Peter hines در خصوص استارفیلد مصاحبه کردم و به زودی مصاحبه رو کار میکنیم تو بازی سنتر.
البته امکان مصاحبه ویدیویی نبود اما متن رو نوشتم و چیز خوبی شده.
یک قسمت در خصوص جام جهانی و بازی ایران و آمریکا صحبت می‌کنه که جالب.
یک ویدیو کوتاه هم البته رکورد کردیم که برای فن های ایرانی حرف میزنه که اونم به زودی از طریق بازی سنتر منتشر میشه.
با فیل اسپنسر صحبت کردم و یک ویدیو کوتاه ضبط کردیم. ویدیو پارسال رو هم نشون دادم و ادامه همون صحبت های قبلیه که منتظر این ویدیو هم باشید.
با سارا باند صحبت کردم و اونم یک ویدیو تقدیم به فن های ایرانی کرده.
با جف کیلی صحبت کردم. البته نتیجه بمونه برای بعد
با اعضای سایبر پانک تونستم صحبت کنم. هر چند اطلاعات زیادی رو در اختیار قرار ندادن، اما یک ویدیو خیلی کوتاه از گیم پلی dlc جدید گرفتم.
با Kareem Choudhry مدیر کلاود ایکس باکس و دسترسی اون از ایران گفت و گو کردم که البته گفت فعلا تنها راهش همون استفاده از وی پی ان
با جیسون رونالد دیزاینر ایکس باکس سری اس|ایکس گفت و گو کوتاهی داشتم‌.

خلاصه این که منتظر کلی مطلب و ویدیو باشید از بازی سنتر

آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
701
خب منم الان رسیدم خونه و بگم که امسال دست پر اومدم.
با Peter hines در خصوص استارفیلد مصاحبه کردم و به زودی مصاحبه رو کار میکنیم تو بازی سنتر.
البته امکان مصاحبه ویدیویی نبود اما متن رو نوشتم و چیز خوبی شده.
یک قسمت در خصوص جام جهانی و بازی ایران و آمریکا صحبت می‌کنه که جالب.
یک ویدیو کوتاه هم البته رکورد کردیم که برای فن های ایرانی حرف میزنه که اونم به زودی از طریق بازی سنتر منتشر میشه.
با فیل اسپنسر صحبت کردم و یک ویدیو کوتاه ضبط کردیم. ویدیو پارسال رو هم نشون دادم و ادامه همون صحبت های قبلیه که منتظر این ویدیو هم باشید.
با سارا باند صحبت کردم و اونم یک ویدیو تقدیم به فن های ایرانی کرده.
با جف کیلی صحبت کردم. البته نتیجه این صحبت هارو امیدوارم تو tga ببینیم و بالاخره ما هم یک تیم داوری داشته باشیم اونجا.
با اعضای سایبر پانک تونستم صحبت کنم. هر چند اطلاعات زیادی رو در اختیار قرار ندادن، اما یک ویدیو خیلی کوتاه از گیم پلی dlc جدید گرفتم.
با Kareem Choudhry مدیر کلاود ایکس باکس و دسترسی اون از ایران گفت و گو کردم که البته گفت فعلا تنها راهش همون استفاده از وی پی ان
با جیسون رونالد دیزاینر ایکس باکس سری اس|ایکس گفت و گو کوتاهی داشتم‌.

خلاصه این که منتظر کلی مطلب و ویدیو باشید از بازی سنتر
آیا امکان زیرنویس فارسی تو بازی ها به نظر شما وجود داره در اینده؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
استارفیلد با اینکه خوب به نظر میاد حقیقتا پیاده سازی این داستان هایی که می گن خیلی مهم تره تا صرف وجودشون به نظرم :D
ینی اینکه ما شونصد تا سیاره و جا برا گشت و گذار و فلان و بهمان و اینا داریم خب رو کاغذ و تو تریلر قطعا خوبه ولی اینکه حالا در عمل چه شود رو باید دید و خیلی معلوم نیست نتیجه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر