نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
شفاف سازی ها بیشتر شبیه فرار به جلو هست، چون هیچکدوم از چیزهایی که گفتیم، جواب داده نشد. به این نمیگن شفاف سازی
اولا من نظر خاصی رو نخوندم ولی چون کلیت وضع رو دیدم، گفتم ولی الان جدا میپرسم
انتظار یه شوکیس خوب بجز معرفی شده ها یعنی چی، با ذکر عنوان توضیح بدید که شفاف باشه،
سطح انتظارتون بر پایه چی تعیین میشه، منم برم بنز بخرم، بعد بگم ممکنه موتورش خوب کار کنه، پس انتظارمو بیارم در سطح پراید، تا اگه پراید شد ناراحت نشم، این استدلاله.
مگه اینجا اسم عنوان میاد، مگه تو هر لیستی که اینجا میزارن از هر 23 تا استودیو عنوان گذاشتن، بیشترین لیستی که گذاشتن 10 تا 11 استودیو بده، مغلطه نکنید
ما گفتیم 90 دقیقه نمایش دست شما، لیست بقیه اورهایپ، این 90 دقیقه رو براساس یه لیست منطقی، بزارید اینجا.تا متوجه بشیم لیست منطقی چیه.90 دقیقه تایم بدید
_________
یه نکته ای که گفته میشه اینجا و بارها به اشکال مختلف تو تمام تاپیکها بحثش هم افتاده
گیمینگ هم اقتصاده، ماکرو، نینتندو، سونی، یا شرکتهای سخت افزاری داداشیای من نیستن، اونا فروشنده هستن من خریدار
اونا باید محصول بدن، من بخرم، اونا باید انتظارات منو برآورده کنن، نه من انتظاراتمو با ناتوانی اونا تنظیم کنم.
اینکه من انتظاراتمو کم میکنم تا تو ذوقم نخره، این دقیقا عامل تمام هر چی که میگید هست.
پس، چرا اعصابتون خورده، انتظاراتتون رو مطابق چیزی که دارن بهتون میدن بکنید، انتظارتون رو بیارید تو سطح پراید 300 میلیونی و دلار 50 تومنی، اونم خود بخود درست میشه (بحث سیاسی نکنیم، فقط خواستم بگم با همین روش، میشه اون مشکلاتم رفع کنید)

Xbox Games Showcase and Starfield Direct Details Surface - Insider Gaming
علت این خودزنی ها داش ممد فقط ترس از ترول شدن توسط تیم آبی هست
مهم نیست خودت چی میخوای مهم اینه خودت رو پایین نگه داری تا ترول نشی
مهم نیست ۲۰ و خورده ای میلیون پول دادی و باید انتظار مگاتن داشته باشی مهم اینه این قدر انتظارت پایین در حد ۳ تا فرست پارتی و چند تا ایندی باشه تا توی ذوقت نخوره
بحث فایده نداره داش ممد تا وقتی ترس از ترول شدن حاکم باشه مجبوری این طور رفتار کنی

• Like
Reactions: rahyarpaul

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا فکر کنم خود اعضای Ninja Theory هم تعجب کنند که بازیشون از Starfield و Fable و حتی Avowed بیشتر رای آورده است!امیدوارم نمایش خوبی داشته باشد خصوصا از منظر جلوه های بصری که توی تریلرهای قبلی تقریبا بی نقص و در سطح عالی بود.

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
رفقا فکر کنم خود اعضای Ninja Theory هم تعجب کنند که بازیشون از Starfield و Fable و حتی Avowed بیشتر رای آورده است!امیدوارم نمایش خوبی داشته باشد خصوصا از منظر جلوه های بصری که توی تریلرهای قبلی تقریبا بی نقص و در سطح عالی بود.
داش بازیشون شوکیس گرافیکی هست
تا الان نسل نهمی ترین بازی که از نسل جدید دیدیم همین هلبلید بوده
همه فقط هایپ شدیم تا بهترین گرافیک سال نمایش داشته باشه

• Like
Reactions: g - unit and ravi

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
برای این که بحث رو عوض کنیم به نظرتون از بین بازی های که قبلا برای اکس باکس معرفی شدن یا تو کنفرانس نمایش داشتن و خیلی وقته ازشون خبری نیست کدوم عنوان ممکنه توی کنفرانس باشه؟

خودم خیلی دوست دارم ROUTINE رو ببینم. پارتی انیمال هم به نظرم باحاله. Replace هم خیلی دوست دارم یه نمایش خفن داشته باشه.
replaced و پارتی انیمال بشدت برام جذاب هستن
بنظرم بعید نیست ی تریلر از ARK II با حضور وین دیزل رو هم داشته باشیم

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
483
یک اسکرینشات از Fable جدید لیک شده و متاسفانه بازی اونی نیست که همه منتظر بودیم و لیکر گفته بازی بخاطر مشکلات توسعه ریبوت شده و کلا آرت استایل بازی هم تغییر کرده و اسکیل بازی بمراتب کوچیکتر شده که نشون میده همه شایعات در مورد بازی درست بوده متاسفانه:|

fable.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,725
یک اسکرینشات از Fable جدید لیک شده و متاسفانه بازی اونی نیست که همه منتظر بودیم و لیکر گفته بازی بخاطر مشکلات توسعه ریبوت شده و کلا آرت استایل بازی هم تغییر کرده و اسکیل بازی بمراتب کوچیکتر شده که نشون میده همه شایعات در مورد بازی درست بوده متاسفانه:|

View attachment 296064
یه پا HARVEST MOON شده 🤣

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

View attachment 296064
Animal Crossing اه؟ :|
اگر این فیبل باشه که باید اسپنسر رو زنده زنده آتیش زد.
———
به اون جونور زردا می خوره Chocobo باشن ها!
فکر نکنم این فیبل باشه.

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60

View attachment 296064
داستان اصلی هم در مورد پسر مرغ دزدی هست که مرغش تخم طلا میذاره :D :phone:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
483
Animal Crossing اه؟ :|
اگر این فیبل باشه که باید اسپنسر رو زنده زنده آتیش زد.
———
به اون جونور زردا می خوره Chocobo باشن ها!
فکر نکنم این فیبل باشه.
خالی بندی بود این پست دوستان :D
دیدم بچه ها دارن زیادی روی میکنن گفتم یکم با احساساتشون بازی کنم و بچه ها هم خودشونو کنترل کنن یکم :D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
دیدم بچه ها دارن زیادی روی میکنن گفتم یکم با احساساتشون بازی کنم و بچه ها هم خودشونو کنترل کنن یکم :D
عکسو دیدم یه لحظه گفتم قطعا همینه! اصلا تیپیکال مایکروسافته! :D :))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
مهم نیست خودت چی میخوای مهم اینه خودت رو پایین نگه داری تا ترول نشی
مهم نیست ۲۰ و خورده ای میلیون پول دادی و باید انتظار مگاتن داشته باشی مهم اینه این قدر انتظارت پایین در حد ۳ تا فرست پارتی و چند تا ایندی باشه تا توی ذوقت نخوره
بحث فایده نداره داش ممد تا وقتی ترس از ترول شدن حاکم باشه مجبوری این طور رفتار کنی
به نظرم همون فایده نداره، بهتره.
چون این سطح از خود ترولی برا یکسریا تو همین فروم هم قفله. چون فکر کنم تا دو دقیقه دیگه برا کنترل، با عکس میکی موس بجای مسترچیف و ... میان تا کنترل کنن.
به نظرم، همش نمیزنید، چون بوش بدجور در اومد. برگردبد به همون روال سابق.

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
اگر نزدیکم بودی درگیری فیزیکی پیدا می کردیم

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,804
حداقل برای من مطلقا شوخیهای دوستان فن تیم آبی مهم نیست ، اینا من صرفا شوخی میبینم . این که خودشون چقدر این موضوع براشون اهمییت داره مهم نیست.
دلیل اصلی برای من عملکرد سالهای قبلی مایکرو هست، که درسته الان تعداد استدیوهای بیشتری داره ولی مدت زمان بیشتری هم طول میکشه تا بازی به مرحله ای برسه که بشه نمایش گیم پلی داشت. انتظاراتم از نمایش رو بالاببرم صرفا لذت کمتری از نمایش میبرم همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر