نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• Age of Mythology

• Avowed

• Black Ops 6

• Blade

• Clockwork Revolution

• DOOM

• Everwild

• Fable

• Microsoft Flight Simulator 2024

• Gears 6

• Indiana Jones and the Great Circle

• OD

• Perfect Dark

• Elder Scrolls VI

• New IP

Results are only viewable after voting.

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
نميدونم اونايي كه استيم دك ميگيرن با چه چيزيش حال ميكنن
منتهي تو ايران وقتي من جي فورس ناو يا اكس كلاود رو روي گوشي پلي ميدم عشق ميكنم
نه اينپوت لگ خاصي و نه ديلي كيفيت هم عالي

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
آقا من خودم طرفدار هایپ هستم ولی این میزان هایپ گرینبرگ رو فقط برای این می بینم که یوتوبر ها و streamer ها بیان زنده پوشش بدن و react بدن براشون مارکتینگ بشه.

به صورت معمول اکس باکس چهار سال تا آخر نسل داره و تقریبا نیمی از استدیو هاش مشخصه بازی هاشون چیه. می خوام بگم نمی شه که همشون رو امسال نشون بدن سال بعد کویر بشه.

فورزا موتور اسپورت 100%
استارفیلد 100%
واندرینگ تاور 100%
هل بلید 90%
فیبل 80%
اواوود 70%
هیلو تاتانکا 60%

همین ها هم واقعا رویایی هست. باقی نمایش ها احتمالا از جنس تیزر معرفی اولیه باشه.

معرفی پروژه کامپالشن 80%
معرفی گیزر 6 70%
معرفی پروژه ایناگزایل 60%

سورپرایز هم می تونه اعلام نهایی کردن خرید اکتی (بدون توجه به cma) یا اومدن بازی های cod روی گیم پس باشه.
تا خرید اکتی نهایی بشه، عمرا خرید استدیو جدید هم نداریم.

بازم میگم، همینم خیلی کنفرانس تخیلی میشه.
به نکته دیگه انتظار گرافیک فوق خفن از فیبل نداشته باشید. منظورم اینه دیگه از آنریل ۵ که خفن تر نمی شه. من انتظار گرافیک خیلی خوبی ازش دارم ولی شوکیس اصلی همون هل بلید و گیزر هست.

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
شوکیس به صورت 4k 60fps استریم خواهد شد
View attachment 295818
این خیلی خبر خوبی بود. مشکلم همیشه با این استریم ها کیفیت پایین بود که بخشی از هایپ رو از بین میبردن.
با کیفیت استریم ۱۰۸۰ اونقدر تصاویر پیکسلی میشن که باید تا اومدن نسخه 4K صبر کرد.

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
حتی تو نامحتمل ترین و خوشبینانه ترین لیک ها هم خبری از الدر اسکرولز بعدی نیست به عمر ما که نمیرسه در حسرت یه الدر اسکرولز جان به جان افرین تسلیم میکنیم همشم تقصیره elder scrolls online این فرزند ناخلف و معلول و ناقصه این سریه :-w

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
اون تریلر in engine که اول برای Starfield اومد خیلی گرافیکش خفن بود. میشه یعنی خود استارفیلد با اون گرافیک عرضه بشه؟
این چیزها برای بتسدا قفله.
به امید مادسازها بعد لانچ باید بود که شاید تا حدودی بتونن نزدیک به اون خروجی بشن.
===============

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
این چیزها برای بتسدا قفله.
به امید مادسازها بعد لانچ باید بود که شاید تا حدودی بتونن نزدیک به اون خروجی بشن.
===============
بتزدا زمانی که آبلیویون و اسکایرم رو داد گرافیکشون خارق العاده بود در زمان خودشون. درسته کلا مو کپ و چهره هاش تو دیواره ولی بنظرم محیط رو خیلی خوب درمیارن با این انجینشون. راستش من کف انتظارم از نسل ۹ همون تریلر بود که الان مشخصه بعیده تا آخر نسل بهش برسیم.

• Like
Reactions: Esm-nadaram

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
بتزدا زمانی که آبلیویون و اسکایرم رو داد گرافیکشون خارق العاده بود در زمان خودشون. درسته کلا مو کپ و چهره هاش تو دیواره ولی بنظرم محیط رو خیلی خوب درمیارن با این انجینشون. راستش من کف انتظارم از نسل ۹ همون تریلر بود که الان مشخصه بعیده تا آخر نسل بهش برسیم.

اسكايريم همين الانشم محيطاش خيره كننده است مخصوصا از نماي اول شخص
يه قسمت تو كوه تو محيط برفي داشتم ميرفتم صداگذاري عالي و نورپردازي بي نظير اصلا غرق ميشدي تو محيط
تنها چيزيش كه الان اوتديت بنظر مياد مكانيزم مبارزاتشه همين

• Like
Reactions: AmirPh78 and Rodan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,658
نام
مــاکــان
آبلیویون چرا ولی اسکایریم متوسط رو به خوب بود برای همون زمان.
طراحی محیط مخصوصا از نظر هنری رو قبول دارم کارشون خیلی خوبه.

فکر کنم تو بحث گرافیکی باید از استودیوهای دیگه این انتظار رو داشت.
اینها فکر نکنم بخوان به انجین و ابزارهای آماده ایی که دارن تو این نسل تغییرات آنچنانی بدن.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
از این شوکیس خیلی انتظار دارم ، بشدت زیاد . هیچ بهونه ای رو هم قبول ندارم .

نمیدونم چه بلایی سر جامعه گیمینگ اومده که هر شرایط داغونی رو بهشون میدن قبول میکنن و طرفداری هم میکنن ولی بعد چند سال بی خیالی مایکرو و بعد به ظاهر مثلا نمایش نسل بعدی سونی با اون اسپایدی نسل قبلی واقعا دیگه قبول نمیکنم این وضعیتُ ، دیگه وقتشه یادمون بیاد صنعت گیم رو تا حد زیادی گیمر ها به اینجا رسوندن و چجوری صدامون همیشه مهم بود برای صنعت . گیم پس و اکسترا و فلان درجه دوم و سومه وقتی کنسول میخری ، من " بازی " می خوام ، عنوان های نسل بعدی و خفن میخوام ، خسته شدم از این بی بخاری مایکرو ، د پاشو دیگه لامصب ! بیصبرانه منتظر ادامه یکی از خاص ترین بازی های نسل پیش یعنی Hellblade II هستم . خیلی علاقه دارم فیبل جدید رو با اون آرت استایل و دنیای زنده اش رو ببینم ، و اینکه بالاخره ببینیم Starfield واقعاً چیه و چی تو چنته داره . فوترزا هم قطعا باید عالی باشه .

وقتشه مایکرو بیوفته تو راه قدیم ، بره سراغ کلیفی یا هر راه دیگه ای و گرز احیا کنه ، وقتشه هیلو و چیف برگردونه به جایگاه اصلیش و هم برند اکس باکس برگردونه به رقابت .

وقتشه ، واقعاً دیگه وقتشه مایکرو بلند شه .

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
وقتشه هیلو و چیف برگردونه به جایگاه اصلیش
کمپین اینفینیت خداییش خوب بود
بحث آنلاین افتضاحش جداست ولی چون اسم مسترچیف رو بردی از کمپین صحبت کردم (در حد هیلو های بانجی نبود و خب نباید هم باشه هیچوقت یه استودیو دیگه نمیتونه مثل خالقین اصلی یه فرانچایز رو توسعه بده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر