نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,055
نام
مصطفی

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
من قبلا هم گفتم اكس باكس توي چند سال اخير ماركتينگ ارومي داشت بيشترم بخاطر اين بود كه فرست پارتيها در حال شكل گرفتن بودن

منتهي از روز شوكيس سوني و توييت اكانت رسمي اكس باكس كه ترول كرده بود بازيهاي ثرد پارتيرو كه روي اكس باكسم ميان
كاملا رويكرد تهاجمي گرفت يا به قولي همون اگرسيو ماركتينگ و اين توييتهاي گرينبرگ كاملا تمسخر شوكيس سوني بود :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
من قبلا هم گفتم اكس باكس توي چند سال اخير ماركتينگ ارومي داشت بيشترم بخاطر اين بود كه فرست پارتيها در حال شكل گرفتن بودن

منتهي از روز شوكيس سوني و توييت اكانت رسمي اكس باكس كه ترول كرده بود بازيهاي ثرد پارتيرو كه روي اكس باكسم ميان
كاملا رويكرد تهاجمي گرفت يا به قولي همون اگرسيو ماركتينگ و اين توييتهاي گرينبرگ كاملا تمسخر شوكيس سوني بود :D
این رویکرد اگرسیو به خودی خود مشکلی نداره فقط مسئله ای که هست اینکه این ترول ها پشتش به چیزی گرم باشه:D ؛ اگه نباشه امیدوارم این گربه نره بدونه داره نفت رو چه آتیشی میریزه:D

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
این رویکرد اگرسیو به خودی خود مشکلی نداره فقط مسئله ای که هست اینکه این ترول ها پشتش به چیزی گرم باشه:D اگه نباشه امیدوارم این گربه نره بدونه داره نفت رو چه آتیشی میریزه:D
منم امیدوارم داستان نمایش اولیه هیلو اینفینیت و هایپ پشتش نباشه که همه ترولشون کردن

• Like
Reactions: Natural Killer

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
این رویکرد اگرسیو به خودی خود مشکلی نداره فقط مسئله ای که هست اینکه این ترول ها پشتش به چیزی گرم باشه:D ؛ اگه نباشه امیدوارم این گربه نره بدونه داره نفت رو چه آتیشی میریزه:D

منم امیدوارم داستان نمایش اولیه هیلو اینفینیت و هایپ پشتش نباشه که همه ترولشون کردن

خوب تا وقتي نمايش رو نبينيم نميشه قطعي نظر داد
منتهي هميشه ايراد به اكس باكس اين بود كه بالاخره اينهمه اي پي معرفي شدت كو و ما چرا نميبينيم
و ناشر خريدي تهش شد ردفال !
كه البته بيشتر جنبه ترول داشت از طرف هيترها و بعضا فن كنسول رقيب

عجيب نيست با توجه به تاخيري كه بخاطر كرونا يقه فرست پارتيها رو گرفت و تاخير انداخت تو پلن ماكرو
اين شوكيس اغاز بزرگ ماكرو باشه

من چند روز پيش گفتم شروع بازيهاي بزرگ ماكرو نزديكه منتهي مطمئن نيستم اين شوكيسه يا بعديش

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
خیلی از اینایی که گفتی تازه بازی منتشر کردن،
بیشتر نمایش مربوط به بازی های دی وان گیم پس میشه بنظرم
استدیو پلی گراند دو تیمه ، تیم فیبل از 2017/18 تشکیل شده
آخرین بازی نینجا تئوری سال 2019 اومد
آخرین ساخته ماشین گیمز 2019 که مشترک با آرکین بود
کوالیشن 2020 یه دی ال سی و 21 یه دمو داده که فکر نمیکنم نیروی زیادی از استدیو گرفته باشه
آبسیدین هم چند تیمه هست و طبق لیکها ساختش از حدود 19 2018 شروع شده

Avowed: Everything we know so far

در کل یه چیزی هر چند کوتاه احتمالا برای نمایش داشته باشن ، البته باسابقه درخشان مایکرو چیزی نبینیم هم متعجب نمیشم

۲ ساعت واقعا زیاده، همین شوکیس سونی که یک ساعت بود بزور تا آخرش دیدم
کاملا طبیعیه ،چون هم نمایش بد بود و هم بازی خوب برای نمایش به جز 2،3 تا ترد پارتی نداشت .

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
يكي از موردانتظار ترين اي پيها ماكرو براي من اوروايلده اون طراحي هنري و گرافيكي رو بشدت دوست دارم
اندي رابينسون گفته اگه پروژه دست گرگ ميلز باشه بايد خيالمون راحت باشه
نمايش بعيد ميدونم داشته باشه اما هر خبري ازش يه سورپرايزه!
و پرفكت دارك هم چيز مرموزيه دوست دارم ازش بيشتر بدونم كه اينم باز بعيده :D

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,076
نام
محمد حسین
نمایش in engine داریم، خیلی از بازیها میتونه تو مرحله ای باشه که وارد فاز ، قابل بازی شدن شده باشن و میتونن براحتی یه چیزی ازش نشون بدن.
in engine رو برا همین گذاشتن که مجبور نباشن از فازهای اولیه in game بدن و هم بتونن از پروژه های آینده چیزی نشون بدن و هم معرفی داشته باشن.
پس با این اوصاف، کلی بازی میتونن نمایش داشته باشن ولی تاریخ نداشته باشن، عناوین 2025 هم احتمالا داریم. 2026 یکم بعیده باشه.
با این تفاسیر فیبل و sod3 هم احتمال داره باشن عنوان ماشین و کامپلیشن و حتی کوالیشن و avowed و پرفکت دارک و عنوان اینگزایل و راندهاوس و زنیمکس آنلاین
ممکنه id و دابل هم باشن
قرار نیست همه باشن ولی با این توصیفات، ممکنه هر کدومشون باشن، بجز استارفیلد و فورزا و هلبلید (99.9999%) و خود 343
نمایش خوبی به نظر میاد، تانکیها سوار بشن، بریم، هلکوپتریا بعدا میان.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,101
نام
Ahmad
شخصا سونی فن هستم و حدود یک ساله پیوستم به جمع سبزها.مهمترین انگیزم گیم پس بود که خودش عالیه که هیچ.باعث شد سونی هم خودشو تکون بده و پلاس اکسترا و پرمیوم رو راه انداخت.
گیرز و هیلو که مهمترین آیکون های ایکس باکس هستن تو سلیقه من نیست.ولی تا اینجا با هورایزن زندگی کردم و اوری و سایکوناتس عالی بودن.
میخوام بگم به شدت منتظر فیبل هستم و هایپ عجیبی دارم واسش.این بازی به شدت واسم دوست داشتنی هست.
حس بازگشت به گذشته و افسانه و اسطوره + گیم پلی گیرا و اوپن وورد پر رمز و راز و تایم طولانی که توش غرق بشم،قند آب میکنه تو دلم.
خلاصه ما پیرمردها رو هم دریابن ممنون میشیم ازشون. :D

پ . ن : هایپ دوم : State of Decay

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
نكته بامزه مصاحبه فيل با برنامه كايندا فاني اين بود كه ديگه خودش به زبون اومده بود كه من الان هرچي بگم قابل قبول نيست تا وقتي خود فنها با چشماشون ببينن
چيكار كردين تو اين چند سال كه ادم يقينم داشته باشه باز بايد از رو محافظه كاري رو نمايشاتون بت ببنده آي اسپنسر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر