نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
گیرز ۶؟ :-? اگه بخواد از لحاظ داستان در حد ۵ باشه که همون معرفی نشه بهتره:D از لحاظ فروش هم اصلا خوب نبود گیرز ۵. مولتی پلیر هم خیلی زود ریزش کرد.
این فرگوسن حمال گند زد، بعدش رفت شد تهیه کننده دیابلو، ترکوند. واسه گیرز فقط خار داشت.

این کوالیشن یه مدتی هم رفته بود کمک 343 که گند هیلو رو جمع کنن. نمیدونم در چه مقیاسی رفته بودن البته.
رول اصلی فرگوسن تو کولیشن هم تهیه کننده بود، برای همین هم بود که در عرض ۲ میتونستن بازی با پکیج کمپین+مولتی و کاملا پالیش شده تحویل بدن. بعد از رفتن کارگردان گیرز ۴، کارگردانی ۵ رو هم برداشت که تر کاری خالص بود:D

دومیش هم که اوری ۳ هست. میدونم پروژه در حال ساخته ولی حتی یه تیزر کوچولو هم میتونه بترکونه.
خبری اومده که در حال ساخته؟ چون Moon Studios در حال ساخت یه بازی جدیده که انحصاری هم نیست.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
رول اصلی فرگوسن تو کولیشن هم تهیه کننده بود، برای همین هم بود که در عرض ۲ میتونستن بازی با پکیج کمپین+مولتی و کاملا پالیش شده تحویل بدن. بعد از رفتن کارگردان گیرز ۴، کارگردانی ۵ رو هم برداشت که تر کاری خالص بود:D

خبری اومده که در حال ساخته؟ چون Moon Studios در حال ساخت یه بازی جدیده که انحصاری هم نیست.
یک شایعه ای اومده که Ori در حال ساخته اما دست Moon Studios نیست! (حق و حقوقش دست مایکروسافت اه)
حالا راست و دروغش رو نمی دونم ولی به نظرم بهتر اینه که کلا نسازنش اگر Moon Studios قرار نیست بسازتش.

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
نظرتون چیه یه سری بزنیم به کنفرانس های E3 مایکروسافت خدا بیامرز توی نسل ۷؟

بازی های بزرگی که در E3 2005 نمایش داشتن:
Gears of War
Half Life 2
Kameo
King Kong
Perfect Dark Zero

بازی های بزرگی که در E3 2006 نمایش داشتن:
GTA IV
Bioshock
Brothers in Arms
Fable2
Forza Motorsport 2
Gears of War
Mass Effect
ShadowRun

بازی های بزرگی که در E3 2007 نمایش داشتن:
Halo 3
Bioshock
Call of Duty4: Modern Warfare
Fallout 3
Halo Wars
Lost odyssey
Mass Effect
Resident Evil 5
Rock Band

بازی های بزرگی که در E3 2008 نمایش داشتن:
Gears of War 2
Fable 2
Fallout 3
Modern Warfare 2
Portal
Resident Evil 5

بازی های بزرگی که در E3 2009 نمایش داشتن:
Alan Wake
Assassin's Creed 2F
Forza Motorsport 3
Halo: ODST
Halo: Reach
Left 4 Dead 2
Mass Effect 2
Metal Gear Solid Rising
Splinter Cell: Conviction

بازی های بزرگی که در E3 2010 نمایش داشتن:
Call of Duty Black Ops
Crysis 2
Dead Space 2
Fable 3
Halo: Reach
Mortal Kombat
NFS: Hot Pursuit

بازی های بزرگی که در E3 2011 نمایش داشتن:
Halo 4
Halo: Anniversary
Forza MotorSport 4
Gears of War 3
Modern Warfare 3
Mass Effect 3
Tomb Raider

بازی های بزرگی که در E3 2012 نمایش داشتن:
BlackOps 2
Forza Horizon
Halo 4
Splinter Cell: BlackList
Tomb Raider
Watch Dogs

Good Old Days.
چه سالهایی رو که پشت سر نذاشتیم و الان به چی راضی شدیم :D
همینه که این چند ساله و تجربه درب داغون نسل جدید دیگه حس و حال و کیفیت سابق رو نداریم
اما از امسال به بعد حدالقل تو نمایشا دستمون پر هست;))

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
به نظرم ضد حال (در مفهوم جدی و واقعیش که واقعا حس و حالت رو یک مدتی خراب میکنه) زمانی میخوریم که بازی نمایش داشته باشه ولی به هر دلیلی، اون نمایش کمتر از حد انتظار باشه (مثال بارز و نزدیک همین اسپایدرمن 2 و نظرات فن بیس)

وگرنه کافیه 2-3 تا بازی در حد و اندازه انتظارات، حضور داشته باشه تا حداقل همگی راضی باشن و سقوطی به ته دره یا ترکیدن تانک رو، شاهد نباشیم :D

سمت سونی هم به نظرم مشکل اصلی همین بی سلیقگی در نمایش اسپایدرمن + ضعف MGS + عدم حضور حداقل یکی از سینگل پلیر ساز های اصلی (یا جدید) سونی بود که باعث شد فن بیس ریج بزنن و زمین و زمان رو مورد عنایت قرار بدند هرکسی هم اپسیلون مخالفت کرد از سمت بعضیاشون بشه "ماله کش یا چهارپا" (حالا من نمیدونم، این متخصصین ماله کش شناس عزیز، چرا به جای مکانی چون توییتر و بحث های جدی و اجتماعی، تو بازیسنتر بین نظرات "گوناگون و طبیعی" چهارتا گیمر دنبال ماله کش میگردن و به ملت "برچسب" میزنن، زورشون فقط اینجا به بقیه میرسه؟ منظور هم همون برچسب هایی هست که خیلی بد بود و چند صفحه قبلش دوست محترمی گفت بهتره نزنیم، و همه لایک کردند که پیف پیف خیلی بده و بهتره نزنیم!! بعد همونایی که لایک کرده بودن افتادن رو برچسب زدن!! در حالی که برچسب و ماله رو معمولا رو لجن و کثافت میکشن و میزنن، مشابه کار های EA، و نظرات "طبیعی و گوناگون" یک سری ادم عادی رو، معمولا یک ذهن ازاد و تمیز، ماله کشی به حساب نمیاره و برچسب نمیزنه)

خلاصه، به نظرم تا زمانی که بازی های به شدت مورد انتظار (استارفیلد فورزا و غیره) + یکی دو تا بازی جدید، نمایش داشته باشند، سقوط و انفجار و ماله کشی و اینا در کار نیست، سقوط زمانی هست که نمایش استارفیلد بد باشه (برای من همینم اهمیت نداره چون نیازی ندارم با دیدن نمایش خودم رو برای بازی اماده کنم و چشم بسته بهش اعتماد دارم) یا عملا هیچ بازی جدیدی نشون داده نشه، همونم اگه با بازی هایی از سبک های دیگه پر شه هم خوش به حال طرفدارانش، که شاید سبک من نباشه، شاید مورد علاقه من نباشه، اصن شاید من ازش متنفر هم باشم، اما به هر حال حق ندارم (یا حداقل تا جایی که اگاه باشم و عقلم برسه فرهنگم بهم اجازه نمیده) که اگر کسی هم اومد واقعا دفاع کرد یا خوشش اومد یا توضیح داد که ناامید نشیم، بهش بگم ماله کش،

این قصه هارو گفتم که لطفا از اون تاپیک درس بگیریم و هنوز هیچی نشده جنگ داخلی رو شروع نکنیم، بیرون از این سایت و ذهن هامون همگی درگیر مشکلات این جامعه هستیم، دیگه چس مثغال خوشی این سایت رو لطفا به خاطر اتفاقات ساده و قابل پیش بینی ای مثل "عقب افتادن بازی ها، نمایش نامناسب بازی ها => دفاع از شرایط توسط برخی" خراب نکنیم، به شخصه با اینکه عاشق ویدئو گیم هستم ( طوری که اگه ساعت برنارد داشتم بدون اغراق ده ها و شاید صد ها بازی بود بکنم که هنوز نکردم، بازی هایی که حالت عادی وقتشو ندارم) با این حال به عنوان یک عاشق ویدئو گیم میگم، گوه بگیره به سرتاپای ویدئوگیم اگه قرار باشه من به خاطر ناامیدی از نمایش بازی ها، 2 روز دیگه به ملت بگم ماله کش یا توهین های دیگه، توهین هایی که لایق امثال EA و طرفداران خجالتیش هست نه چهارتا گیمر دنیا بی خبر که اگرم نمایش رو توجیه میکنند، شاید فقط یک مکانیسم دفاعی ناخوداگاه برای حفظ "حال خوب" باشه، نه ماله کشی و این مزخرفات...
من ۱۵ ساله توی بازیسنتر عضوم. یعنی نصف عمرم رو. الان که به دور و بر خودم نگاه میکنم می‌بینم تعداد زیادی از رفیقایی که دارم و روزانه باهاشون توی فضای مجازی ( خارج از بازیسنتر) و با چند نفرشون هم ارتباط خیلی نزدیک (در این حد که رفت و آمد به خونه همدیگه داریم) از بازیسنترن! هم سونی فن هم مایکرو فن. توی این ۱۵ سال یوزرای مختلفی اومدن و رفتن و چند نفری هم میدونم که از دنیا رفتن. من خودم نسل هفت سمت سونی بودم نسل هشت سمت مایکرو با اینکه جفت کنسولا رو داشتم. شاید اقتضای سنم بود و دوس داشتم توی یه جبهه باشم ولی الان واقعا جفت کمپانیا برام هیچ فرقی ندارن و توی این سن فقط دنبال بازی خوبم حالا ناشرش هرکی میخواد باشه.دیگه حوصله و وقت ندارم واسه این چیزا. بازیسنتر جامعه‌ی خوبیه علیرغم چیزی که داره نشون میده! یعنی شما فرومی که از ۲۰۰۵ داره فعالیت میکنه و هنوز یوزرای با قدمت بالا داره رو از هر نظر حساب کنی فروم قابل احترامیه. منتها یه سری یوزر داره که تروما دارن نسبت به کنسول یا بازی خاص. علتش نمیدونم چیه ولی این تروما باعث شده کینه و نفرت عجیبی درشون به وجود بیاد و با پستاشون بخوان این نفرت رو انتشار بدن. الان ببین همه توی این تاپیک قبل نمایش خوشحالن و شوخی میکنن. توی تاپیک سونی هم همین بود. حالا نمایش اجرا میشه و ممکنه ضد حال بخوریم یا شادی دو چندان بشه. اگه ضد حال بخوریم طبیعیه یه عده بیان غر بزنن که حقشونه. حالا کافیه این وسط یکی بیاد بگه تو حق نداری غر بزنی به هر دلیلی. این باعث میشه تاپیک به ناکجا آباد بره چون اون طرف مقابلم لابد میخواد بگه به تو چه ربطی داره که من غر میزنم. حالا اونی که تروما داره و دشمن فرض میکنه کسی که نظر مخالفش رو داره درمیاد برچسب و یا فحش میده. امیدوارم یه روزی اون شدیدترین فن دو آتیشه کمپانی هم به این ارامش برسه که برای ویدیو گیم اعصاب خودشو انقدر راحت خورد نکنه.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
یه نکته ای که در مورد تانک و قطار هایپ و اینا هست رو درک نمیکنم.
مگه ایکس باکس برای مایکروسافت نیست؟ مگه مایکروسافت یه شرکت آمریکایی نیست؟ چرا از تانک آلمانی و ... استفاده میکنین وقتی خود آمریکای جهان خوار چنین هیولایی داره.
75816.jpg
اگه قراره قطار یا تانک هایپی بسازین لطفاً من رو سوار B2 spirit کمتر نکنید.B-):D

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
یه نکته ای که در مورد تانک و قطار هایپ و اینا هست رو درک نمیکنم.
مگه ایکس باکس برای مایکروسافت نیست؟ مگه مایکروسافت یه شرکت آمریکایی نیست؟ چرا از تانک آلمانی و ... استفاده میکنین وقتی خود آمریکای جهان خوار چنین هیولایی داره.
View attachment 295372
اگه قراره قطار یا تانک هایپی بسازین لطفاً من رو سوار B2 spirit کمتر نکنید.B-):D
رفیق البته خود مایکروسافت هم از این ها دارد.

h4_9qxd.jpg

سایز اصلی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
بجز اون مواردی که همه حدس میزنم باشه، خودتون دوست دارید چی ببینید تو مراسم؟
منظورم چیز تخیلی و دور از انتظار نیست، یه چی که امکانش وجود داشته باشه.
من خودم دوست دارم مورتال کمبت نمایش داشته باشه و تهش ۱-۲ کاراکتر مهمان انحصاری اکس باکس و پی سی معرفی شن (مثل کریتوس تو نسخه نهم), مثلا سیبر ولف و مارکوس فنیکس.
ولی خب به گروه خونی گرینبرگ این غلط ها نمی‌خوره، تهش هم اگه انجام بدن بجای مارکوس کیت دیاز رو میارن. :)
مورد بعدی معرفی ریمیک نسخه اول دئوس اکسه با نغییراتی تو داستان بازی، که خب اینم بعیده رخ بده و اگه خبری هم باشه اولویت با ادامه داستان سلطان آدام جنسنه.

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
حالا بیایین سوال رو این طور بپرسیم
به نظرتون چه چیز محال و غیر قابل تصوری معرفی میکنه؟؟؟
یه چی که عمرا حتی به ذهنمون خطور نکرده باشه
Ryse 2
نمایش crysis 4
ریمیک هیلو۳
ریمیک بانجو کازوئی
ادامه یا ریمیک ninja blade
نمایش انیموشا جدید
نمایش GTA VI
ادامه متال گیر ریزینگ
و
.
.
.

• Like
Reactions: AmirPh78

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,147
نام
محمد علی
Remake سه گانه GeOW که برای پی سی هم بیاد :D میتونه برای من جزو بهترین خبرا باشه ! حالا ریمسترم بود اوکیه ، فقط سه تاشون به روز بشن بیان ، به به !
منتشر نمی‌کنن.
با سونی رقابت دارن که نشون بدن کدوم کمپانی در انتشار نصفه و نیمه شماره‌های یه سری داستانی می‌تونه گاوانه‌تر رفتار کنه:-<

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,318
نام
ماکان
من شخصا به عنوان باقی مونده نسلی از گیمرها که علاقمند به حضور جک جونورها به عنوان شخصیت اصلی بازی هستن، همیشه در هر نمایشی منتظرم مایکرو Conker رو برگردونه. یکی از بهترین شوترهایی بود که قدیما بازی کردم، با یه گرافیک خفن عین رچت و کلنک. عالی میشه! بهترین رقیب ممکنه! در گام بعدی هم همیشه و در همه حال منتظر معرفی یه Banjo-Kazooie جدید میمونم. این ایده های فوق تخیلی من برای نمایشه. البته به Viva Pinata جدید هم نه نمیگم:D اینجا هم اگه شعبه مخصوص Team_LSD رو دارید کمک کنید من به بازی های مورد علاقه ام برسم:D

انتظار معقول ترم یه چیز از Gears ـه. برای کالکشن با گرافیک نسل بعدی آدم میکشم، و Gears 6 هم که قطعا ساخته میشه و معرفیش دیر و زود داره اما سوخت و سوز نه، پس نیازی به قتل و جنایت نیست:D

در باقی موارد هرچی نشون بدن میبینیم و لذت میبریم:D حالا اگه Wolfenstein 3 رو هم نشون دادن که چه بهتر.

پ.ن: یه شایعه ای هم سر اکانت توییتر دابل فاین راه افتاده، مبنی بر اینکه ممکنه یه معرفی جدید از Psychonauts هم داشته باشیم. با توجه به اینکه Psychonauts 2 برای من GotY بود که حقمون رو متاسفانه خوردن اون سال، شماره جدید ایشون هم یکی از Wow Moment های اساسی شو میتونه باشه برای من.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,831
منتشر نمی‌کنن.
با سونی رقابت دارن که نشون بدن کدوم کمپانی در انتشار نصفه و نیمه شماره‌های یه سری داستانی می‌تونه گاوانه‌تر رفتار کنه:-<
پس با توجه به مستر چیف کالکشن حسابی عقب افتاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر