نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• Age of Mythology

• Avowed

• Black Ops 6

• Blade

• Clockwork Revolution

• DOOM

• Everwild

• Fable

• Microsoft Flight Simulator 2024

• Gears 6

• Indiana Jones and the Great Circle

• OD

• Perfect Dark

• Elder Scrolls VI

• New IP

Results are only viewable after voting.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,724
نام
Mehrdad
نمیدونم و احتمالا بین n پروژه استودیو های مایکرو فعلا جا نباشه،

اما یک اشاره ای، خبری، تیزری از Fallout جدید تنها چیزی هست که بعد از استارفیلد میتونه منو منفجر کنه،(بازی های استودیو های دیگر بتزدا هم خیلی دوست، اما در حد انفجار اگه باشه، BGS یه چیز دیگست)

حالا از اون جایی که TES VI همین الان تو نوبت قرار داره، و میطلبه که فول فوکس و با تمام توان بعد از استارفیلد مشغولش بشند، شاید معرفی فال اوت از طرف استودیو دیگر بیشتر محتمل باشه... (اخه از اون ور Obsidian هم به اندازه کافی سرش شلوغه...)

شخصا اما دوست دارم در نهایت فال اوت توسط خود BGS ادامه پیدا کنه، من وگاس هم خیلی دوست دارم و متوجه برخی برتری هاش در "طراحی" نسبت به 3 هستم، به معنای واقعی هم وگاس رو ترکوندم، اما در نهایت از بازی های BGS در مجموع حس بهتری میگیرم ( F3-4 / TES) برام یه چیز دیگه هستند، در نتیجه احتمالا باید یه 4 سالی حداقل صبر کنم تا خبری از فال اوت در سمت BGS بشه :-" (یه چیز جانبی شلتر مانند هم بدند این وسطا که فعلا مشغول شیم تا بازی اصلی هم خیلی خوبه، هرچند اگه کلهم یک نسخه جانبی بزرگ توسط یک استودیو غیر BGS باشه و شرایط خوبی داشته باشه، هم استقبال میکنم)

جدا از این به شدت منتظر فیبل هستم، فورزا که مشخصه حضور داره، ریمیک گرز/هیلو های کلاسیک هم استقبال میکنم، یه چیزی مث های فای راش اون وسطا ول بدند که حالشو ببریم هم عالیه... باقی بازی ها هم باید بیان که ببینم چی هستند،(الان زیاد حضور ذهن ندارم)

*نمایش استارفیلد هم نمیبینم :-" 3 ماه دیگه میخوام بازی کنم(بترکونم)، حیفه تازگی و پشم و پر ریزون بودنش رو کم کنم... کلا همیشه دوست دارم بعد از نمایش های اولیه، دیگه چیزی از بازی ها نبینم، بکر بودن تجربه هنگام شروع و ادامه بازی رو با هیچی عوض نمیکنم...

REROOZ

کاربر سایت
Aug 31, 2019
64
نام
رضا
من که انتظاراتم رو در حد استارفیلد و فورزا موتوراسپرت نگه داشتم. هلبلید هم می‌دونیم که احتمالش خیلی زیاده. کاش بخش مارکتینگ اکس‌باکس انقدر بی‌مغز و بیخود نبود. این همه بازی معرفی کرده که دو سه تاشونم باشن می‌ترکونه.

در مورد لیک، خطرناک‌ترینشون همین یارو تام هندرسونه. اصلا رحم نمی‌کنه نامرد. جز کوردن هم خیلی موزیه. میاد می‌گه "من نمی‌دونما، ولی فلان چیز نمایش داره و فلان چیز نداره" بعد می‌ری تو شوکیس می‌بینی دقیقا همینایی که گفته داره اتفاق می‌افته. جف گراب هم یه چیزایی می‌پرونه، گاهی درسته گاهی نه. خلاصه حواسمون به تام هندرسون باشه و جز کوردن هم با احتیاط پیگیری کنیم حله به نظرم.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
یه بارم یکسال پیش، جز گفته بود blinx رو دارن میسازن
اسپنسر گفته بود یه بازسازی داریم، حالا یا اینه یا کالکشن گیرزه یا فیبل، ممکن هم هست بانجو یا یه چیزی مثل اینا باشه

شایدم یه بازی پارتی محور دارن می سازن که همه کاراکتر ها توش باشن. rare party مثل mario party اینا.
قبلا یه فیوژن فرنزی داشتن.

Shadow Mohireza

کاربر سایت
Jun 22, 2022
35
گول شوکیس سونی رو نباید خورد مایکرو همین الانشم خیلی خیلی عقبه کمبود موجودی ps5 هم که برطرف شده و مثل چی داره میفروشه و فاصلش با ایکس باکس در این چند ماه گذشته خیلی زیادتر هم شده مایکرو باید این شوکیس رو بترکونه و توجه ها رو بیاره سمت خودش یک جور ریبرند وگرنه اگر الان نتونه کاری بکنه تا آخر نسل درجا میزنه و فاصله همین طور بیشتر میشه
When strong, avoid them. If of high morale, depress them. Seem humble to fill them with conceit. If at ease, exhaust them. If united, separate them. Attack their weaknesses. Emerge to their surprise.
Sun Tzu —​

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
شایدم یه بازی پارتی محور دارن می سازن که همه کاراکتر ها توش باشن. rare party مثل mario party اینا.
قبلا یه فیوژن فرنزی داشتن.
این دیگه خیلی تخلیه. اکثر جامعه xbox اصلا یادشون نیست این کارکترا. بعد میگی فلان پارتی؟ اول باید بازیهای امثال کانکر و بانجو و.. زنده بشن و حتی باید موفق بشن بعد یه پارتی از این کارکترها شکل بدن.
هر چقدر از این پیش بینی های غیر محتمل دور باشین انتظارات پایین نگه دارین کمتر ناامیدتر میشین.
حضور Gears و حتی Fable فکر میکنم در حد صفره تو شوکیس. به نظرم نمایش بازی مثل Fable مایکروسافت نگه میداره برای The Game Awards احتمال حضورش برای شوکیس خیلی پایین میدونم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
حداقل (کف کف که هایپ نشیم) انتظار از شوکیس:

گیم پلی Perfect Dark با تاریخ عرضه
گیم پلی Fable با تاریخ عرضه
گیم پلی Avowed با تاریخ عرضه
نمایش عالی و مفصل خوب از Starfield و Motorsport و Hellblade و تاریخ دقیق عرضه
معرفی و نمایش گیم پلی Gears 6 با گرافیک در حد دمو ماتریکس
نمایش خفن از Everwild
معرفی The Evil Within 3
معرفی Wolfenestein 3
معرفی Quake Reboot
معرفی Persona 3 Remake
معرفی بازی بزرگ بعدی Inxile
گیم پلی و تاریخ عرضه Contraband
معرفی بازی بعدی آرکین
معرفی بازی بعدی Compulsion
یکی دوتا ایندی خوب و یک دوجین بازی روی گیم پس
اعلام نهایی کردن معامله اکتی همراه با عرضه تمام بازیهاش روی گیم پس همون روز

:D

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,346
نام
یونس

نمایش خفن از Everwild
معرفی The Evil Within 3
معرفی Wolfenestein 3
معرفی Quake Reboot
معرفی Persona 3 Remake
معرفی بازی بعدی آرکین

بازم خداروشکر که گیمر قانعی هستی و لیست رو ساده گرفتی هایپ غیر معقول ایجاد نشه :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,834

نمایش خفن از Everwild
معرفی The Evil Within 3
معرفی Wolfenestein 3
معرفی Quake Reboot
معرفی Persona 3 Remake
معرفی بازی بعدی آرکین

آقا انتظاراتت خیلی پایینه
حداقل فال اوت 6 باید شدو دراپ بشه :D

Eo-gXtIXMAU_zei.jpg

آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
برای مراسم سونی هم میخواستم اینقدر هایپ باشم ولی به دلیل استرس دفاع نمیتوانستم حالا که ذهنم ازاد شده جدا میخواهم همین الان مراسم را ببینم اصلا نمی تونم منتظر بمانم جدا از بازی ها من برایم بیشتر مدیریت ایکس باکس مطرح است یا بالاخره اموخته که گیمر چی میخواهد یا نه

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر