نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
من ذهنیتم اینه که بدترین نمایش ممکن به چه شکل میتونه باشه ، ۱۰ برابر بدتر رو برگذار میکنه .
هیچ کدوم از عناوین معرفی شده به جز استارفیلد و فورتزا که تایید شدن، نیستن
فورتزا در حد nfs ps1 دانگرید شده
استارفیلدم زمان نمایش کرش میکنه ، باگ میزنه
هر دو شونم تا زمان نامعلوم تاخیر میخورن
بقیه نمایشم یا یه مشت ایندی داغون، نشون میدن با cg بی سر و ته در حد معرفی کنکورد
امیدوارم با این ذهنیت نا امید نشم :D

من اولش داشتم میخواندم که ترسیدم بعدش فهمیدم شوخی هست
جالبه این ترس ها به شدت بد و ازار دهنده هست من هم سر جلسه ی دفاع چنین ترسی را داشتم که استاد داور بگه کارت به درد لای جرز دیوار هم نمیخورد و... الان هم که اینجوری گفتی دقیقا همین ترس ها دوباره زنده شد امیدوارم چنین نشه هیچ وقت :( بسیار ترسناک هست

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
مساله اينه كه نمايش استارفيلد كه جداست همه ميدونيم
و تو شوكيس تنها بازي بزرگ فرست پارتي اقاي موتور اسپورت هستن
حالا اينكه منطق ميگه نمي تونه تنها نمايش يدونه فرست پارتي بزرگ تو شوكيس باشه رو بايد بذاريم كنار
و سطح انتظارمون رو بذاريم رو همينكه همين يدونه رو ميبينيم با چند تا ثرد پارتي و ايندي

البته من شخصا بشدت به اي پيهاي ماكرو اميدوارم و اينكه رو شوكيس خيلي مانور نميدم اون بحث تاخيريه كه تو كار استوديوها افتاده
این بهترین فرصت برای مایکی هست که توجه ها به سمت خودش بگرداند بتواند برای اخر نسل بازار را در دست گیرد این فرصت را ازدست دهد این نسل هم از دست رفته به نظرم باید با تمام فوا وارد شوند و فیلر هم نداشته باشند در یک مراسم دیگر ان فیلر ها ( تردپارتی ایندی طور ) را معرفی کنند این از فرصت هاست که هر چند سال یکبار به سراغ هرکسی میباد نمایش خوب میتواند گند ردفال را تاجایی ممکن خوب بشورد

• Like
Reactions: Bax and Wolff

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
هرچند نمی خوام هایپ باشم هنوز جای قبلی درد می کنه :D ولی از اعماق قلبم دوست دارم مایکروسافت بترکونه این شوکیس رو با بازی های بزرگ بلکه عمو جیم هم به خودش بیاد اونور :D
حالا من درست است در تاپیک سونی فن ها بهشان امید میدهم چون جدا دلم نمیاید کسی اینطور تو ذوقش بخورد و ناامید و سرشکسته پریشان شود حس بدی هست
ولی این نکته را در نظر بگیر سیاست جیمبو تازه شورع شده تا این سرش به سنگ بخوره یک نیم نسلی فاصله هست :( شوربختانه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
استارفیلد و موتور اسپورت که تایید شده هستند.

هل بلید و اواوود و واندرینگ تاور (بازی ساید اسکرولر کوچیک) هم هست.

همینا رو درست و حسابی و مشتی نشون بدن من راضی ام. بیشتر از این هر چی باشه دیگه خیلی خوبه.

ماینکرفت هم انگار قراره بالاخره اپدیت ری تریسینگ بگیره روی کنسول که اونم خوبه.

یادتون باشه جف گراب الان n ساله میگه ۲۰۲۳ قراره خفن باشه کنفرانس. ولی من چشمم آب نمی خوره ماکروسافت بخواد تو این شرایط همه بازی هاشو رو کنه. مخصوصا نه وقتی هنوز توی گیر و دار دادگاه cma هست.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,050
نام
مصطفی
مرسی از اقای جز کوردن که هر سال سورپرایز های خفن رو لیک میکنه تا ریده شه تو حس و حال ملت
بزار نزدیک تر شیم از این بدتر اون جف گراب بی همه چیزه :D یَک یَک مراسم لیک میکنه!

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,804
یادتون باشه جف گراب الان n ساله میگه ۲۰۲۳ قراره خفن باشه کنفرانس. ولی من چشمم آب نمی خوره ماکروسافت بخواد تو این شرایط همه بازی هاشو رو کنه. مخصوصا نه وقتی هنوز توی گیر و دار دادگاه cma هست.
خیالتون از این بابت راحت ، که cma تا اخر نسل 10 هم میدونه انحصاریهاشون چی هست .
خارج از شوخی برای بررسی سهم بازار ، ادعاها ، اطلاعات از محصولات در دست توسعه و انحصاریها رو داره
اگر نشون ندادن هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه ، جز این

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
خیالتون از این بابت راحت ، که cma تا اخر نسل 10 هم میدونه انحصاریهاشون چی هست .
خارج از شوخی برای بررسی سهم بازار ، ادعاها ، اطلاعات از محصولات در دست توسعه و انحصاریها رو داره
اگر نشون ندادن هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه ، جز این
جدا نمیتونن با این مسئله دنبال کنندگان را خر کنند که به خاطر CMA ما فلان نکردیم همانطور که خودت گفتی همه میدانند که قاضی ها و حقوق دانانCMA تا فیهاخالدون جفت کنسول ها را میدانند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
استارفیلد و موتور اسپورت که تایید شده هستند.

هل بلید و اواوود و واندرینگ تاور (بازی ساید اسکرولر کوچیک) هم هست.

همینا رو درست و حسابی و مشتی نشون بدن من راضی ام. بیشتر از این هر چی باشه دیگه خیلی خوبه.

ماینکرفت هم انگار قراره بالاخره اپدیت ری تریسینگ بگیره روی کنسول که اونم خوبه.

ربطی نداره، cma که کلا کنسولو رد کرده، ftc هم قراردادهای ماکرو که کامل گرفته، سونی رو نگفتن که داده یا نه،
فرست پارتیاشم که مشخصه انحصارن، بعید میدونم بجز مولتیها و احتمالا ایندیانا، بقیه مولتی بشن.
این بهونه از هر دو طرف رده، بنظرم. عناوین فرست پارتی اصلا ربطی نداره و بازیای avowed و هلبلید و ... الان همشون فرست پارتی هستن.
______
یه بارم یکسال پیش، جز گفته بود blinx رو دارن میسازن

2023-05-27_23-07-01.jpg

اسپنسر گفته بود یه بازسازی داریم، حالا یا اینه یا کالکشن گیرزه یا فیبل، ممکن هم هست بانجو یا یه چیزی مثل اینا باشه

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
والا من بخوام واقع بین باشم،توقعم یچیزی در حد نمایش پارساله.

یعنی یه تعداد زیادی ایندی ترد پارتی بیاد بگه day one on gamepass.
فصل جدید sea of thieves با حضور قنبر طوطی بر دوش :D
فصل جدید مولتی پلیر هیلو.
آپدیت جدید flight simulator.
نمایش از motorsport که اصلا برام مهم نیست چون با شبیه ساز حال نمیکنم.
نمایش از استارفیلد آخر کار.

هل بلید و avowed و perfect dark هم که اصلا امیدی ندارم نشون بدن.

داداش راننده قطار گرینبرگ و اسپنسر باشن، قطار تهش میره ته دره و هممون بعد از دو روز از کما در میایم
ولمون کن سر جدت.

داداش 4 تا مورد اولش که اصلا آپدیته لازم نیست XGS بیارنشون (که میارن :D) دوتایه دیگم که تایید شده :D همین ؟! اگر همین قراره باشه که از تویتر معرفی کنن بهتره :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
داداش 4 تا مورد اولش که اصلا آپدیته لازم نیست XGS بیارنشون (که میارن :D) دوتایه دیگم که تایید شده :D همین ؟! اگر همین قراره باشه که از تویتر معرفی کنن بهتره

نمیدونم یادت هست یا نه
ولی توی مراسم 2021 ، از آپدیت sea of thieves رونمایی کردن و شبیه ساز پرواز و ....
پارسالم از قرارداد با riotgames برای مشترکای گیم پس و ...
اینا هر کدوم ۲ دقیقه از مراسم رو هم بگیره، خودش کلی میشه...
ولی خب از نظر گرینبرگ حمال، اینا مثلا برای کاربرا جذابه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,382
آقا هایپ نباشید چیه! مگه سالی چندتا شوکیس بزرگ داریم که نخوایم هایپ باشیم.
قطارو راه بندازید نترسین اتفاقی نمیفته...

نگران نباشید 🙃
هنوز چای سقوط قطار قبلی درد میکنه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر