نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
این خرید اکتیویژن هم امیدوارم تایید بشه. باید از زمین و زمان برای سونی بباره که بفهمه مخاطب از پشت کوه نیومده که اینجوری مونده پاش و باید بفهمه عین نسل 7 و 8 باید "بازی خوب" معرفی کنه نه دری وری. خرید اکتیویژن + نمایش درست حسابی شوکیس مایکروسافت باید فروش کنسولاش و مخاطباش یه بوست حسابی کنه که این فروش PS5 از تب و تاب بیفته.
جناب اسپنسر هم امیدوارم بفهمه "بازی خوب" چقدر تاثیر داره و نیاد اونجوری مصاحبه کنه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
آقا هایپ و انتظار را مدیریت کنید که فرمون دست استاد اعظم گرینبرگ کبیر هست. ایشون خودش دوره میذاره هرمن هالست و جیمبو میان طریقه تر زدن به شوکیس را ازش یاد میگیرن.

الان احتمال اینکه شوکیس بد تر از سونی باشه هم وجود داره. ولی خب امیدوارم آدم باشن یک چیز آبرومند نشون بدن

اون فرمت Xbox Direct چندماه قبل خیلی بهتر از این فرمت Youtube List و رگباری تریلر CG, Indie, CG, Indie.. هست.

به لحاظ گرافیک هم شدیدا دیروز نمایش سونی ناامید کننده بود. امیدم به هل بلید و احتمالا اگه بشه Gears 6 هست که گرافیک نسل 9 ای ببینیم.

آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
700
سال قبل هم نمایش سونی چیز عالی نبود و فقط یه گاد و اسپایدر من بودن که همون موقع هم به گاد خیلی انتقاد شد اما ایکس باکس با ایده ۱۲ ماه آینده گیمپس و فقط بازی های ۱۲ ماه آینده بدتر رید.
پس امیدی به ایکس باکس هم نداشته باشید چون گند بدتری میزنه

• Like
Reactions: P3RsiAN boY

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,747
به شخصه خودم توقع معرفی بازی جدید ندارم ، همین 231312313 تا بازی قبلی که مونده :D رو از چندتاشون گیم پلی نشون بدن برای من حداقل خوشحال کننده میشه.
اگر بازی جدیدم نشون دادن ، اوکی ! فقط اگر میشه برای 10 سال دیگه نباشه با یک CGI حدودا 10 ثانیه ای :D
چیزایی که توقع دارم ببینم ،

گیم پلی از Avowed
گیم پلی از Fable
گیم پلی از Forza
گیم پلی از Hellblade
گیم پلی کامل از Starfield

از اون طرف توقعی از Perfect Dark اصلا ندارم ، چون خیلی خبر و حواشی دوربرش بود ، احتمال مشکل خوردن بالاست.Gears 6 اگر معرفی بشه که برای من تمامه :D (میشه یعنی ؟)

ولی در نهایت همه اینا ، جدا وقتی اسم "گرینبرگ" میاد ، می تونین توقع داشتین باشین از کنفرانس دیشب سونی هم ، کنفرانس بدتری رو مشاهده کنین :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,075
نام
محمد حسین
اینکه انتظار 3-4 عنوان داشته باشید، ذره ای هایپ نیستتت.
دو تا از اینا، بازیهایی هستن که برا نیمه اول سال بودن که تاخیر خوردن و انتظار عرضه دو بازی تو سال مالی بعد چیز زیادی اصلا نیست.
______
فورزا و استارفیلد ماله نیمه اول امسالن و عرضه هلبلید و یه عنوان دوم برای یکسال آینده، حداقل انتظاره.
به اینها هایپ نمیگن، میگن توقع حداقلی.
با توجه به بودن رو گیم پس، قراردادهای hollow knight و lies of p هم با ماکروست و باید اینا رو هم بیاره تو ایونت.
اگه چیز دیگه هم نداشته باشه باید تو یه ساعت جمعش کنن با ترد پارتیها و برن نیم ساعت استارفیلد که فکر کنم معرفی هم داریم، شانس کامپلیشن و ماشین رو بالاتر میبینم

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,561
نام
عرفان
به نظر من، فورتزا و استارفیلد برای 2023 هستند. Avowed و هلبلید میرن برای 2024
این وسط قطعا یک انحصاری سورپرایزی داریم از جنس Goldeneye و مطمئنن بازی کامپالشن هم هست. بقیه نمایش احتمالن میشن دی وان های گیمپس و چندتا مالتی پلتفرم عادی.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
درسته توپ تو زمین مایکروسافته الان. ولی همیشه یادتون باشه که احتمال تکل رفتن از سمت جف کیلی و منفجر شدن جفت طرفین وجود داره :D

من فکر نمی کردم سونی با این همه بازی معرفی شده هیچی نشون نده
ولی خب این کار رو کردن
حالا فرقش با مایکروسافت اینه که اینا سابقه این کار رو (نشون ندادن بازی های معرفی شده شون) از قبل دارن :D

من که خیلی امیدی ندارم ولی امیدوارم خلافش بهم ثابت شه (بدتر از همه برای من اینه که امسال گویا کلا خبری از نینتندو نیست :( )
رفیق یک نکته ای که وجود دارد این هست که کنفرانس دو سال قبل مایکروسافت خوب بود و کنفرانس سال قبل هم متوسط.یعنی اینجوری نبوده که هر سال کنفرانس های مایکروسافت ضعیف یا آشغال باشند.برای همین می شود امید داشت که امسال کنفرانس خوبی داشته باشیم چون Starfield و Hellblade II و Avowed باید نمایش داشته باشند و همین ها رو درست نشان بدهند و در کنارش یکی دو بازی جدید معرفی کنند تا حدی رضایت بخش هست.ولی همچنان به نظرم نقطه عطف کنفرانس می تواند Fable باشد،حتی یک تریلر in game هم نشان بدهند عالی هست با توجه به اینکه Forza Horizon 5 بهترین گرافیک سال عرضه اش بود می شود امیدوار بود که Fable از نظر تکنیکی نمایش خوبی داشته باشد.باید منتظر ماند و دید اصلا بازی برای نمایش آماده هست یا خیر.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
احتمالا برنامه اینجوری باشه که تا ۲۰۲۳ نسل دست سونی بود از الان تا ۲۰۲۵ میتونه دست مایکرو باشه اگه گند نزنه اون دو سه سال اخر نسل هم رقابت طوفانی باشه :D

• Like
Reactions: AmirPh78

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
مشکل جیم رایان اینه تمام توانشو گذاشته جلو معامله ببنده و خود ps5 فراموش کرده
البته اینم باید در نظر گرفت بازیسازی چیزی نیست که تو دو روز اتفاق بیوفته، جیم رایان بخواد تا جا دادگاه بره دستشو از رو دکمه برداره کل استدیو ها سونی تعطیل شن تا برگرده :D بازیایی که امسال یا سال دیگه وقت عرضشون بود باید تا قبل قضیه اکتیویژن تقریبا اواخر ساختشون میبود که بعد پالیش و ... برسه به 2023-2024.

واسه این حرفم منبع خاصی ندارم شاید چرت بگم :D ولی حدس میزنم سایکل بازیسازی جفت شرکتا سر کرونا بهم ریخته.
تصور من از این وضعیت اینه که سونی اکثر عناوینی که تو 2021-2022 داد احتمالا قبل کرونا تا یه حد خیلی خوبی جلو رفته بوده و بالاخره هرجور شده تونستن برسوننش اما حالا که به IP های جدید رسیده 2020 که کلا وضع دنیا افتضاح بود تازه از 2021 کم کم استدیوها شروع کردن راه افتادن ممکنه برنامه ای که واسه عرضه تو سال 2024 داشتن افتاده باشه به بعد از 2025 مثلا واسه همینم چیزی واسه نمایش نداشتن.

حالا واسه استدیو های ماکرو ممکنه سایکلش یکم عقب تر افتاده باشه، یعنی مثلا بازیاشون قبل کرونا هنوز وسطای کارش بوده بعد 2021 که دوباره راه افتاده اکثر عناوینی که معرفی کردن تا 2024 باید ساخت و پالیشش تموم بشه و تا قبل 2025 عرضه بشه.

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,351
نام
سروش
البته اینم باید در نظر گرفت بازیسازی چیزی نیست که تو دو روز اتفاق بیوفته، جیم رایان بخواد تا جا دادگاه بره دستشو از رو دکمه برداره کل استدیو ها سونی تعطیل شن تا برگرده :D بازیایی که امسال یا سال دیگه وقت عرضشون بود باید تا قبل قضیه اکتیویژن تقریبا اواخر ساختشون میبود که بعد پالیش و ... برسه به 2023-2024.

واسه این حرفم منبع خاصی ندارم شاید چرت بگم :D ولی حدس میزنم سایکل بازیسازی جفت شرکتا سر کرونا بهم ریخته.
تصور من از این وضعیت اینه که سونی اکثر عناوینی که تو 2021-2022 داد احتمالا قبل کرونا تا یه حد خیلی خوبی جلو رفته بوده و بالاخره هرجور شده تونستن برسوننش اما حالا که به IP های جدید رسیده 2020 که کلا وضع دنیا افتضاح بود تازه از 2021 کم کم استدیوها شروع کردن راه افتادن ممکنه برنامه ای که واسه عرضه تو سال 2024 داشتن افتاده باشه به بعد از 2025 مثلا واسه همینم چیزی واسه نمایش نداشتن.

حالا واسه استدیو های ماکرو ممکنه سایکلش یکم عقب تر باشه، یعنی مثلا بازیاشون قبل کرونا هنوز وسطای کارش بوده بعد 2021 که دوباره راه افتاده تا قبل 2025 باید اکثر عناوینی که معرفی کردن منتشر بشه.
حرف شما درست ولی ۲ سال سونی شوکیس برگذار نکرده بعد طرفدارا تشنه نگه داشته بود واسه همچین شت شویی حالا درست یا غلط من ترجیح میدم مثل مایکرو پروژه های بعدی رو حتی cg معرفی کنم ولی اینطور دست خالی نیام وسط

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
562
مایکروسافت فقط با نمایش گیم پلی استارفیلد و فورتزا و هلبلید بدون نمایش حتی یک بازی اضافه تر میتونه با تریلی از رو شوکیس سونی رد شه و خودشو بعد از این اخبار منفی اخیر قشننننگ بکشه بالا دوباره

ولی اینا حتی قابلیت تر زدن تو این موقعیت رو هم دارن : ))))
از این گربه نره هیچی بعید نیست. میتونه مرز های جدیدی کشف کنه تو تر زدن

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا با این وضع فاجعه کنفرانس سونی و نمایش پیاپی بازی های Gaas،مایکروسافت اگر اندکی مدیریت داشته باشد باید روی ترند سینگل پلیر تمرکز کند و ابراز لازم برای این کار رو هم دارد.
Starfield
Avowed
Fable
Forza Motorsport
Hellblade II
از این عناوین حداقل 4 بازی نمایش دارند و در کنار اون اگر یک یا دو بازی سینگل پلیر دیگر هم به نمایش درآید کفه ترازو حداقل برای یکی دو سال آینده به سمت Xbox سنگینی می کند.البته این نکته هم ذکر شود که اگر صرفا قرار باشد کنفرانس کمی بهتر از سونی بشود که اصلا به درد نمی خورد.اگر کنفرانس سونی رو 3/10 در نظر بگیریم کار مایکروسافت با 4 و 5 یا حتی 6 و 7 راه نمی افتد و باید کنفرانس حداقل خوب به بالایی برگزار کند.ربطی هم به سطح هایپ یا چیز دیگری ندارد،این حداقل توقعی هست که می شود انتظار داشت.
سه تا بازی تو کنفرانس داریم که می تونن به تنهایی بهترین نمایش تاریخ XBOX رو بسازن! starfield ، forza ، hellblade !
ولی ببینین این گرینبرگ چه خریه که ما بازم نگرانیم! :D
رفیق تعداد بازی های Gaas که مایکروسافت طی کنفرانس های نسل قبل و نسل فعلی رو اگر با همدیگر جمع بزنیم،اندازه بازی های Gaas که دیشب سونی نمایش داد نبود.یعنی خیلی هم ناامید نباید باشیم!هر چند مایکروسافت نشان داده که حتی اگر کمترین میزان انتظار رو ازش داشته باشیم باز هم توان این رو دارد که ناامید کننده ظاهر شود.باید صبر کرد و منتظر کنفرانس و اخبار قبل از اون ماند.تجربه نشان داده که هر وقت چیزی از کنفرانس مایکروسافت لیک نمی شود یعنی اینکه اصولا سورپرایزی وجود نداشته که بخواهد لیک بشود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر